VC9VC9 - No 9 Construction Join Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 710,59 Mr | VND 834,13 Mr | VND 996,28 Mr | VND 1,19 T | VND 1,19 T | VND 1,11 T | VND 1,47 T | VND 1,57 T | VND 1,68 T | VND 1,38 T | VND 1,34 T | VND 1,48 T | VND 1,63 T | VND 1,56 T | VND 1,46 T | VND 1,50 T | VND 1,18 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 11,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 646,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 64,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 73,40 Mr | VND 95,03 Mr | VND 201,60 Mr | VND 308,54 Mr | VND 385,93 Mr | VND 430,60 Mr | VND 567,64 Mr | VND 484,21 Mr | VND 413,82 Mr | VND 356,03 Mr | VND 242,28 Mr | VND 375,95 Mr | VND 411,05 Mr | VND 381,76 Mr | VND 283,31 Mr | VND 399,25 Mr | VND 218,42 Mr |
| Net Borç† | VND 61,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 237,01 Mr | VND 233,71 Mr | VND 268,47 Mr | VND 394,02 Mr | VND 209,88 Mr | VND 749,17 Mr | VND 1,07 T | VND 1,38 T | VND 1,06 T | VND 848,71 Mr | VND 755,09 Mr | VND 670,07 Mr | VND 853,13 Mr | VND 865,36 Mr | VND 824,00 Mr | VND 761,27 Mr | VND 659,18 Mr |
| Brüt Kâr | VND 16,55 Mr | VND 21,85 Mr | VND 34,55 Mr | VND 15,92 Mr | VND 36,51 Mr | -VND 56,87 Mr | VND 58,37 Mr | VND 44,93 Mr | VND 69,84 Mr | VND 56,78 Mr | VND 56,90 Mr | VND 86,28 Mr | VND 85,97 Mr | VND 86,90 Mr | VND 100,33 Mr | VND 83,78 Mr | VND 42,82 Mr |
| FAVÖK | VND 7,19 Mr | VND 11,32 Mr | VND 24,26 Mr | -VND 6,27 Mr | VND 44,81 Mr | -VND 64,32 Mr | VND 71,08 Mr | VND 28,37 Mr | VND 42,91 Mr | VND 92,28 Mr | VND 83,77 Mr | VND 83,38 Mr | VND 82,08 Mr | VND 74,89 Mr | VND 80,06 Mr | VND 66,83 Mr | VND 33,56 Mr |
| Net Kâr | VND 810,54 Mn | VND 789,29 Mn | VND 1,40 Mr | VND 1,85 Mr | VND 1,69 Mr | -VND 99,34 Mr | VND 910,39 Mn | VND 8,15 Mr | VND 12,61 Mr | VND 13,88 Mr | VND 10,79 Mr | VND 10,26 Mr | VND 11,07 Mr | VND 18,96 Mr | VND 17,77 Mr | VND 26,10 Mr | VND 23,49 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 48,55 | 47,28 | 97,72 | 85,39 | 144,60 | -8.494,37 | 77,84 | 697,01 | 1.078,00 | 1.187,00 | 923,00 | 878,00 | 946,00 | 1.621,00 | 1.606,00 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 6,92 Mr | VND 97,10 Mr | -VND 38,23 Mr | — | — | VND 139,39 Mr | -VND 148,60 Mr | -VND 53,35 Mr | VND 5,10 Mr | -VND 66,95 Mr | VND 34,09 Mr | VND 14,70 Mr | -VND 54,56 Mr | -VND 56,34 Mr | VND 46,77 Mr | -VND 16,89 Mr | -VND 64,81 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 68,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,3% | 11,4% | 20,2% | 26,0% | 32,5% | 38,7% | 38,6% | 30,8% | 24,6% | 25,9% | 18,1% | 25,5% | 25,3% | 24,4% | 19,4% | 26,7% | 18,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,28 | 0,27 | 0,33 | 0,18 | 0,67 | 0,73 | 0,88 | 0,63 | 0,62 | 0,57 | 0,45 | 0,52 | 0,55 | 0,56 | 0,51 | 0,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,69 | 3,64 | 4,18 | 6,13 | 3,27 | 11,66 | 16,73 | 21,56 | 16,55 | 13,21 | 11,75 | 10,43 | 13,28 | 13,47 | 12,83 | 11,85 | 10,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,0% | 9,3% | 12,9% | 4,0% | 17,4% | -7,6% | 5,4% | 3,2% | 6,6% | 6,7% | 7,5% | 12,9% | 10,1% | 10,0% | 12,2% | 11,0% | 6,5% |
| FAVÖK Marjı | 3,0% | 4,8% | 9,0% | -1,6% | 21,4% | -8,6% | 6,6% | 2,0% | 4,0% | 10,9% | 11,1% | 12,4% | 9,6% | 8,7% | 9,7% | 8,8% | 5,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 0,3% | 0,5% | 0,5% | 0,8% | -13,3% | 0,1% | 0,6% | 1,2% | 1,6% | 1,4% | 1,5% | 1,3% | 2,2% | 2,2% | 3,4% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,9% | 41,5% | -14,2% | — | — | 18,6% | -13,8% | -3,9% | 0,5% | -7,9% | 4,5% | 2,2% | -6,4% | -6,5% | 5,7% | -2,2% | -9,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 74700,00 | -%0,27 |
| Thaiholdings JSC | 110000,00 | +%2,04 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 13800,00 | -%7,38 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115100,00 | +%0,52 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33100,00 | +%0,30 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14600,00 | +%0,69 |
PV PVI | PVI Holdings | 62100,00 | +%1,31 |