VCSVicostone Joint Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $192,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 5,75 T | VND 6,47 T | VND 6,47 T | VND 6,59 T | VND 6,89 T | VND 6,06 T | VND 5,58 T | VND 4,40 T | VND 3,81 T | VND 3,32 T | VND 2,78 T | VND 2,65 T | VND 2,77 T | VND 2,65 T | VND 2,70 T | VND 1,48 T | VND 982,08 Mr | VND 594,30 Mr | VND 471,62 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 1,09 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 617,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 5,13 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 333,56 Mr | VND 963,65 Mr | VND 1,10 T | VND 1,43 T | VND 1,63 T | VND 1,73 T | VND 1,67 T | VND 1,15 T | VND 955,02 Mr | VND 1,26 T | VND 1,50 T | VND 1,57 T | VND 1,36 T | VND 1,49 T | VND 1,54 T | VND 683,74 Mr | VND 524,00 Mr | VND 235,96 Mr | VND 255,05 Mr |
| Net Borç† | -VND 1,34 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | VND 4,13 T | VND 4,32 T | VND 4,35 T | VND 5,66 T | VND 7,07 T | VND 5,66 T | VND 5,56 T | VND 4,52 T | VND 4,35 T | VND 3,24 T | VND 2,62 T | VND 2,06 T | VND 1,31 T | VND 964,60 Mr | VND 889,69 Mr | VND 810,72 Mr | VND 521,35 Mr | VND 370,98 Mr | VND 260,07 Mr |
| Brüt Kâr | VND 1,04 T | VND 1,17 T | VND 1,21 T | VND 1,74 T | VND 2,45 T | VND 1,95 T | VND 1,90 T | VND 1,49 T | VND 1,26 T | VND 992,38 Mr | VND 750,47 Mr | VND 709,33 Mr | VND 395,64 Mr | VND 312,67 Mr | VND 285,40 Mr | VND 158,09 Mr | VND 143,68 Mr | VND 114,26 Mr | VND 74,86 Mr |
| FAVÖK | VND 895,65 Mr | VND 1,05 T | VND 1,14 T | VND 1,55 T | VND 2,27 T | VND 1,85 T | VND 1,80 T | VND 1,42 T | VND 1,19 T | VND 931,77 Mr | VND 694,78 Mr | VND 666,39 Mr | VND 375,98 Mr | VND 344,75 Mr | VND 244,53 Mr | VND 163,24 Mr | VND 155,58 Mr | VND 129,91 Mr | VND 100,04 Mr |
| Net Kâr | VND 650,40 Mr | VND 771,77 Mr | VND 806,60 Mr | VND 1,03 T | VND 1,58 T | VND 1,32 T | VND 1,30 T | VND 1,04 T | VND 1,08 T | VND 652,26 Mr | VND 366,19 Mr | VND 212,07 Mr | VND 71,62 Mr | VND 54,61 Mr | VND 121,59 Mr | VND 111,43 Mr | VND 93,67 Mr | VND 74,82 Mr | VND 41,15 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 4.065,01 | 4.823,57 | 5.041,27 | 6.424,51 | 9.889,62 | 8.251,18 | 7.870,42 | 6.224,74 | 6.398,23 | 2.906,51 | 2.176,01 | 1.070,75 | 340,37 | 259,50 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 660,37 Mr | VND 1,59 T | VND 1,32 T | VND 1,15 T | VND 1,07 T | VND 1,18 T | VND 836,85 Mr | VND 180,00 Mr | VND 635,70 Mr | VND 660,74 Mr | VND 176,05 Mr | -VND 77,44 Mr | VND 127,83 Mr | VND 153,81 Mr | -VND 598,70 Mr | -VND 589,24 Mr | VND 5,82 Mr | VND 39,72 Mr | VND 13,99 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 68,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,8% | 14,9% | 17,1% | 21,8% | 23,6% | 28,6% | 29,9% | 26,1% | 25,1% | 38,0% | 54,0% | 59,1% | 49,2% | 56,1% | 56,9% | 46,3% | 53,4% | 39,7% | 54,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,67 | 0,67 | 0,86 | 1,03 | 0,93 | 1,00 | 1,03 | 1,14 | 0,98 | 0,94 | 0,78 | 0,47 | 0,36 | 0,33 | 0,55 | 0,53 | 0,62 | 0,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 0,84 | 0,85 | 1,10 | 1,38 | 1,10 | 1,08 | 0,88 | 0,85 | 0,63 | 0,51 | 0,40 | 0,26 | 0,19 | 0,17 | 0,16 | 0,10 | 0,07 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,2% | 27,1% | 27,9% | 30,7% | 34,7% | 34,5% | 34,2% | 32,9% | 28,9% | 30,7% | 28,7% | 34,4% | 30,2% | 32,4% | 32,1% | 19,5% | 27,6% | 30,8% | 28,8% |
| FAVÖK Marjı | 21,7% | 24,3% | 26,2% | 27,4% | 32,1% | 32,7% | 32,3% | 31,5% | 27,3% | 28,8% | 26,6% | 32,3% | 28,7% | 35,7% | 27,5% | 20,1% | 29,8% | 35,0% | 38,5% |
| Net Kâr Marjı | 15,8% | 17,9% | 18,5% | 18,2% | 22,4% | 23,3% | 23,3% | 23,1% | 24,7% | 20,2% | 14,0% | 10,3% | 5,5% | 5,7% | 13,7% | 13,7% | 18,0% | 20,2% | 15,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,0% | 36,9% | 30,4% | 20,4% | 15,1% | 20,8% | 15,0% | 4,0% | 14,6% | 20,4% | 6,7% | -3,8% | 9,8% | 15,9% | -67,3% | -72,7% | 1,1% | 10,7% | 5,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 75000,00 | -%0,53 |
| Thaiholdings JSC | 107800,00 | +%10,00 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 14900,00 | -%9,70 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115400,00 | -%6,56 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33100,00 | -%1,19 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | -%0,68 |
PV PVI | PVI Holdings | 61500,00 | -%0,81 |