VITViglacera Tien Son JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $81,90 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 2,12 T | VND 2,12 T | VND 2,26 T | VND 2,21 T | VND 1,66 T | VND 960,92 Mr | VND 990,99 Mr | VND 1,02 T | VND 1,10 T | VND 770,62 Mr | VND 681,09 Mr | VND 513,81 Mr | VND 595,24 Mr | VND 564,52 Mr | VND 571,31 Mr | VND 546,70 Mr | VND 403,79 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 21,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 1,47 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 651,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 992,13 Mr | VND 1,19 T | VND 1,44 T | VND 1,17 T | VND 816,02 Mr | VND 498,11 Mr | VND 497,77 Mr | VND 595,65 Mr | VND 689,09 Mr | VND 433,80 Mr | VND 392,02 Mr | VND 273,14 Mr | VND 334,45 Mr | VND 318,86 Mr | VND 330,90 Mr | VND 326,39 Mr | VND 263,97 Mr |
| Net Borç† | VND 970,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 2,31 T | VND 2,14 T | VND 2,00 T | VND 2,00 T | VND 1,26 T | VND 1,29 T | VND 1,47 T | VND 1,24 T | VND 971,32 Mr | VND 966,39 Mr | VND 681,81 Mr | VND 677,87 Mr | VND 547,45 Mr | VND 502,37 Mr | VND 581,89 Mr | VND 445,17 Mr | VND 410,20 Mr |
| Brüt Kâr | VND 259,65 Mr | VND 199,38 Mr | VND 171,57 Mr | VND 192,94 Mr | VND 137,58 Mr | VND 159,53 Mr | VND 183,31 Mr | VND 141,53 Mr | VND 127,68 Mr | VND 135,42 Mr | VND 102,08 Mr | VND 84,65 Mr | VND 82,84 Mr | VND 87,44 Mr | VND 107,28 Mr | VND 88,61 Mr | VND 80,20 Mr |
| FAVÖK | VND 340,23 Mr | VND 325,64 Mr | VND 275,89 Mr | VND 256,94 Mr | VND 166,06 Mr | VND 185,27 Mr | VND 215,32 Mr | VND 185,60 Mr | VND 156,96 Mr | VND 160,39 Mr | VND 125,44 Mr | VND 109,45 Mr | VND 87,08 Mr | VND 81,79 Mr | VND 89,51 Mr | VND 88,16 Mr | VND 68,37 Mr |
| Net Kâr | VND 73,46 Mr | VND 52,44 Mr | VND 85,37 Mn | VND 50,91 Mr | VND 46,17 Mr | VND 59,41 Mr | VND 72,16 Mr | VND 39,97 Mr | VND 37,71 Mr | VND 57,26 Mr | VND 37,30 Mr | VND 27,73 Mr | VND 11,57 Mr | -VND 9,89 Mr | VND 2,33 Mr | VND 15,91 Mr | VND 14,68 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 1.266,64 | 904,06 | 1,47 | 1.018,25 | 1.359,42 | 2.117,65 | 2.217,24 | 1.228,13 | 1.728,66 | 2.236,24 | 1.575,97 | 1.186,27 | 495,09 | -423,09 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 185,36 Mr | VND 311,83 Mr | -VND 250,14 Mr | -VND 338,43 Mr | -VND 627,89 Mr | VND 77,76 Mr | VND 192,73 Mr | VND 158,04 Mr | -VND 288,46 Mr | VND 92,32 Mr | -VND 142,77 Mr | VND 40,12 Mr | VND 15,32 Mr | VND 17,52 Mr | -VND 25,20 Mr | -VND 73,98 Mr | VND 59,13 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 24,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,8% | 56,2% | 63,8% | 53,2% | 49,1% | 51,8% | 50,2% | 58,5% | 62,8% | 56,3% | 57,6% | 53,2% | 56,2% | 56,5% | 57,9% | 59,7% | 65,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,09 | 1,01 | 0,88 | 0,91 | 0,76 | 1,34 | 1,49 | 1,22 | 0,88 | 1,25 | 1,00 | 1,32 | 0,92 | 0,89 | 1,02 | 0,81 | 1,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,54 | 3,29 | 3,07 | 3,07 | 1,93 | 1,98 | 2,26 | 1,91 | 1,49 | 1,48 | 1,05 | 1,04 | 0,84 | 0,77 | 0,89 | 0,68 | 0,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,3% | 9,3% | 8,6% | 9,6% | 10,9% | 12,4% | 12,4% | 11,4% | 13,1% | 14,0% | 15,0% | 12,5% | 15,1% | 17,4% | 18,4% | 19,9% | 19,6% |
| FAVÖK Marjı | 14,7% | 15,2% | 13,8% | 12,8% | 13,2% | 14,3% | 14,6% | 14,9% | 16,2% | 16,6% | 18,4% | 16,1% | 15,9% | 16,3% | 15,4% | 19,8% | 16,7% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 2,4% | 0,0% | 2,5% | 3,7% | 4,6% | 4,9% | 3,2% | 3,9% | 5,9% | 5,5% | 4,1% | 2,1% | -2,0% | 0,4% | 3,6% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,0% | 14,6% | -12,5% | -16,9% | -50,0% | 6,0% | 13,1% | 12,7% | -29,7% | 9,6% | -20,9% | 5,9% | 2,8% | 3,5% | -4,3% | -16,6% | 14,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 75000,00 | -%0,53 |
| Thaiholdings JSC | 107800,00 | +%10,00 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 14900,00 | -%9,70 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115400,00 | -%6,56 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33100,00 | -%1,19 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | -%0,68 |
PV PVI | PVI Holdings | 61500,00 | -%0,81 |