VLAVan Lang Technology Development and Investment JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 47,56 Mr | VND 50,09 Mr | VND 45,37 Mr | VND 26,21 Mr | VND 25,26 Mr | VND 15,84 Mr | VND 18,20 Mr | VND 18,43 Mr | VND 17,74 Mr | VND 17,08 Mr | VND 16,63 Mr | VND 16,56 Mr | VND 17,27 Mr | VND 15,88 Mr | VND 14,27 Mr | VND 14,84 Mr | VND 11,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 10,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 2,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 44,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 1,79 Mr | VND 3,62 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 1,00 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 500,00 Mn | VND 0,00 |
| Net Borç† | -VND 12,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 11,98 Mr | VND 14,76 Mr | VND 10,99 Mr | VND 32,48 Mr | VND 14,45 Mr | VND 7,79 Mr | VND 10,10 Mr | VND 12,89 Mr | VND 8,74 Mr | VND 10,19 Mr | VND 8,79 Mr | VND 7,32 Mr | VND 7,14 Mr | VND 7,71 Mr | VND 7,87 Mr | VND 7,58 Mr | VND 4,98 Mr |
| Brüt Kâr | VND 8,78 Mr | VND 10,05 Mr | VND 8,21 Mr | VND 20,98 Mr | VND 11,05 Mr | VND 4,27 Mr | VND 3,55 Mr | VND 3,99 Mr | VND 3,44 Mr | VND 3,96 Mr | VND 3,16 Mr | VND 3,14 Mr | VND 2,73 Mr | VND 3,55 Mr | VND 3,48 Mr | VND 2,85 Mr | VND 1,64 Mr |
| FAVÖK | -VND 1,87 Mr | -VND 2,72 Mr | VND 159,29 Mn | VND 8,94 Mr | VND 7,12 Mr | -VND 489,47 Mn | -VND 234,89 Mn | VND 256,97 Mn | VND 342,26 Mn | VND 939,02 Mn | — | VND 854,59 Mn | VND 1,11 Mr | VND 2,21 Mr | VND 3,29 Mr | VND 1,63 Mr | VND 752,16 Mn |
| Net Kâr | VND 874,51 Mn | VND 516,59 Mn | VND 59,16 Mn | VND 3,53 Mr | VND 5,67 Mr | VND 17,43 Mn | VND 979,50 Mn | VND 909,19 Mn | VND 1,70 Mr | VND 1,51 Mr | VND 1,80 Mr | VND 1,98 Mr | VND 2,06 Mr | VND 2,72 Mr | VND 3,18 Mr | VND 2,45 Mr | VND 863,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 218,85 | 129,28 | 27,50 | 1.136,62 | 1.827,13 | 5,62 | 315,76 | 293,09 | 548,43 | 486,73 | 579,47 | 639,83 | 679,26 | 942,81 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 10,43 Mr | VND 3,18 Mr | -VND 4,22 Mr | -VND 6,37 Mr | VND 3,74 Mr | -VND 1,14 Mr | -VND 1,64 Mr | -VND 395,47 Mn | VND 4,63 Mr | VND 4,85 Mr | VND 1,66 Mr | -VND 9,30 Mn | VND 2,59 Mr | VND 749,92 Mn | VND 3,55 Mr | -VND 6,47 Mr | VND 599,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | VND 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,8% | 7,2% | 0,0% | 0,0% | 4,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,4% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,29 | 0,24 | 1,24 | 0,57 | 0,49 | 0,56 | 0,70 | 0,49 | 0,60 | 0,53 | 0,44 | 0,41 | 0,49 | 0,55 | 0,51 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,27 | 0,33 | 0,24 | 0,72 | 0,32 | 0,17 | 0,22 | 0,29 | 0,19 | 0,23 | 0,20 | 0,16 | 0,16 | 0,17 | 0,18 | 0,17 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 73,3% | 68,1% | 74,7% | 64,6% | 76,4% | 54,8% | 35,2% | 31,0% | 39,4% | 38,9% | 36,0% | 42,9% | 38,3% | 46,1% | 44,2% | 37,6% | 32,9% |
| FAVÖK Marjı | -15,6% | -18,4% | 1,4% | 27,5% | 49,3% | -6,3% | -2,3% | 2,0% | 3,9% | 9,2% | — | 11,7% | 15,6% | 28,6% | 41,9% | 21,5% | 15,1% |
| Net Kâr Marjı | 7,3% | 3,5% | 0,5% | 10,9% | 39,2% | 0,2% | 9,7% | 7,1% | 19,5% | 14,8% | 20,5% | 27,1% | 28,8% | 35,2% | 40,4% | 32,2% | 17,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -87,1% | 21,6% | -38,4% | -19,6% | 25,9% | -14,6% | -16,2% | -3,1% | 53,0% | 47,6% | 18,9% | -0,1% | 36,3% | 9,7% | 45,1% | -85,3% | 12,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 74700,00 | -%0,27 |
| Thaiholdings JSC | 110000,00 | +%2,04 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 13800,00 | -%7,38 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115100,00 | +%0,52 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33100,00 | +%0,30 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14600,00 | +%0,69 |
PV PVI | PVI Holdings | 62100,00 | +%1,31 |