VMCVimeco JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,17 T | VND 1,41 T | VND 1,45 T | VND 1,62 T | VND 1,02 T | VND 1,07 T | VND 1,32 T | VND 1,59 T | VND 2,04 T | VND 2,28 T | VND 1,32 T | VND 1,05 T | VND 828,44 Mr | VND 952,40 Mr | VND 1,09 T | VND 1,08 T | VND 1,05 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 109,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 819,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 347,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 547,27 Mr | VND 565,05 Mr | VND 547,93 Mr | VND 548,82 Mr | VND 266,88 Mr | VND 236,43 Mr | VND 281,38 Mr | VND 319,37 Mr | VND 398,41 Mr | VND 466,58 Mr | VND 377,39 Mr | VND 275,15 Mr | VND 245,08 Mr | VND 316,77 Mr | VND 370,90 Mr | VND 409,92 Mr | VND 189,55 Mr |
| Net Borç† | VND 418,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 816,98 Mr | VND 1,12 T | VND 1,17 T | VND 918,45 Mr | VND 765,90 Mr | VND 642,88 Mr | VND 1,16 T | VND 1,57 T | VND 2,27 T | VND 1,45 T | VND 1,07 T | VND 888,41 Mr | VND 753,93 Mr | VND 978,15 Mr | VND 1,00 T | VND 1,25 T | VND 1,21 T |
| Brüt Kâr | VND 69,10 Mr | VND 82,41 Mr | VND 85,87 Mr | VND 59,32 Mr | VND 34,71 Mr | VND 32,91 Mr | VND 49,87 Mr | VND 144,32 Mr | VND 351,33 Mr | VND 69,36 Mr | VND 76,82 Mr | VND 71,91 Mr | VND 70,66 Mr | VND 90,72 Mr | VND 87,67 Mr | VND 85,91 Mr | VND 69,57 Mr |
| FAVÖK | VND 48,14 Mr | VND 71,98 Mr | VND 73,94 Mr | VND 54,43 Mr | VND 42,55 Mr | VND 48,86 Mr | VND 47,08 Mr | VND 145,76 Mr | VND 325,88 Mr | VND 63,54 Mr | VND 77,24 Mr | VND 72,61 Mr | VND 73,38 Mr | VND 104,11 Mr | VND 111,08 Mr | VND 120,09 Mr | VND 102,23 Mr |
| Net Kâr | -VND 9,65 Mr | VND 3,21 Mr | VND 4,66 Mr | VND 3,02 Mr | VND 2,39 Mr | VND 3,33 Mr | VND 9,58 Mr | VND 89,60 Mr | VND 230,90 Mr | VND 28,55 Mr | VND 24,04 Mr | VND 18,74 Mr | VND 9,46 Mr | VND 10,74 Mr | VND 22,14 Mr | VND 37,93 Mr | VND 40,85 Mr |
| Hisse Başı Kâr | -335,67 | 111,77 | 162,02 | 105,11 | 83,00 | 115,78 | 333,10 | 5.315,87 | 10.262,36 | 1.268,91 | 1.068,46 | 1.281,79 | 647,12 | 734,68 | 1.513,80 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 34,62 Mr | VND 43,89 Mr | -VND 71,90 Mr | -VND 194,63 Mr | -VND 24,07 Mr | -VND 22,91 Mr | VND 52,29 Mr | -VND 121,18 Mr | -VND 46,78 Mr | VND 270,02 Mr | -VND 147,36 Mr | VND 73,61 Mr | VND 65,02 Mr | VND 16,72 Mr | VND 42,77 Mr | -VND 227,43 Mr | VND 56,91 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 3,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,9% | 40,2% | 37,7% | 33,9% | 26,3% | 22,1% | 21,3% | 20,1% | 19,5% | 20,5% | 28,5% | 26,2% | 29,6% | 33,3% | 34,1% | 37,9% | 18,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,80 | 0,81 | 0,57 | 0,75 | 0,60 | 0,88 | 0,99 | 1,11 | 0,64 | 0,81 | 0,85 | 0,91 | 1,03 | 0,92 | 1,15 | 1,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,35 | 3,22 | 3,38 | 2,65 | 2,21 | 1,85 | 3,33 | 4,52 | 6,54 | 4,18 | 3,09 | 2,56 | 2,17 | 2,82 | 2,89 | 3,59 | 3,47 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,5% | 7,4% | 7,3% | 6,5% | 4,5% | 5,1% | 4,3% | 9,2% | 15,5% | 4,8% | 7,2% | 8,1% | 9,4% | 9,3% | 8,7% | 6,9% | 5,8% |
| FAVÖK Marjı | 5,9% | 6,4% | 6,3% | 5,9% | 5,6% | 7,6% | 4,1% | 9,3% | 14,4% | 4,4% | 7,2% | 8,2% | 9,7% | 10,6% | 11,1% | 9,6% | 8,5% |
| Net Kâr Marjı | -1,2% | 0,3% | 0,4% | 0,3% | 0,3% | 0,5% | 0,8% | 5,7% | 10,2% | 2,0% | 2,2% | 2,1% | 1,3% | 1,1% | 2,2% | 3,0% | 3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,2% | 3,9% | -6,1% | -21,2% | -3,1% | -3,6% | 4,5% | -7,7% | -2,1% | 18,6% | -13,7% | 8,3% | 8,6% | 1,7% | 4,3% | -18,3% | 4,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 74700,00 | -%0,27 |
| Thaiholdings JSC | 110000,00 | +%2,04 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 13800,00 | -%7,38 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115100,00 | +%0,52 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33100,00 | +%0,30 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14600,00 | +%0,69 |
PV PVI | PVI Holdings | 62100,00 | +%1,31 |