AAAAn Phat Plastic and Green Environment Joint Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $109,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 12,89 T | VND 13,77 T | VND 11,58 T | VND 10,80 T | VND 10,01 T | VND 8,57 T | VND 7,99 T | VND 7,53 T | VND 4,58 T | VND 3,08 T | VND 1,95 T | VND 1,42 T | VND 1,15 T | VND 866,09 Mr | VND 816,62 Mr | VND 644,98 Mr | VND 435,85 Mr | VND 271,33 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 1,62 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 6,81 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 6,08 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 3,03 T | VND 3,89 T | VND 2,98 T | VND 3,13 T | VND 3,36 T | VND 3,56 T | VND 3,77 T | VND 3,84 T | VND 2,38 T | VND 1,78 T | VND 906,97 Mr | VND 456,67 Mr | VND 417,38 Mr | VND 245,78 Mr | VND 385,98 Mr | VND 255,13 Mr | VND 270,62 Mr | VND 158,41 Mr |
| Net Borç† | VND 1,18 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 10,73 T | VND 12,78 T | VND 12,62 T | VND 15,29 T | VND 13,14 T | VND 7,43 T | VND 9,26 T | VND 8,01 T | VND 4,07 T | VND 2,14 T | VND 1,61 T | VND 1,56 T | VND 1,16 T | VND 1,05 T | VND 910,63 Mr | VND 679,31 Mr | VND 384,53 Mr | VND 248,33 Mr |
| Brüt Kâr | VND 1,43 T | VND 1,41 T | VND 1,06 T | VND 1,04 T | VND 1,26 T | VND 737,26 Mr | VND 1,00 T | VND 640,08 Mr | VND 527,79 Mr | VND 292,77 Mr | VND 178,99 Mr | VND 182,74 Mr | VND 178,54 Mr | VND 165,92 Mr | VND 197,74 Mr | VND 186,69 Mr | VND 83,60 Mr | VND 51,98 Mr |
| FAVÖK | VND 1,08 T | VND 787,39 Mr | VND 643,33 Mr | VND 483,54 Mr | VND 684,02 Mr | VND 641,25 Mr | VND 937,13 Mr | VND 637,71 Mr | VND 533,37 Mr | VND 280,49 Mr | VND 156,33 Mr | VND 132,01 Mr | VND 128,36 Mr | VND 120,59 Mr | VND 153,54 Mr | VND 147,83 Mr | VND 68,14 Mr | VND 43,72 Mr |
| Net Kâr | VND 372,91 Mr | VND 368,58 Mr | VND 289,41 Mr | VND 152,60 Mr | VND 290,24 Mr | VND 262,24 Mr | VND 460,47 Mr | VND 153,22 Mr | VND 205,48 Mr | VND 134,02 Mr | VND 36,65 Mr | VND 46,96 Mr | VND 54,94 Mr | VND 43,58 Mr | VND 65,47 Mr | VND 90,23 Mr | VND 37,72 Mr | VND 22,87 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 965,67 | 964,18 | 757,08 | 432,98 | 993,70 | 1.190,91 | 2.328,69 | 965,21 | 2.284,80 | 1.171,74 | 493,51 | 1.011,02 | 1.139,42 | 1.573,42 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 359,02 Mr | VND 90,56 Mr | VND 2,14 T | VND 12,07 Mr | -VND 78,94 Mr | VND 417,36 Mr | VND 124,84 Mr | -VND 1,64 T | -VND 764,11 Mr | -VND 985,14 Mr | -VND 353,38 Mr | -VND 33,28 Mr | -VND 120,37 Mr | VND 63,49 Mr | -VND 38,98 Mr | -VND 151,80 Mr | -VND 23,54 Mr | -VND 115,87 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 1,43 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,5% | 28,3% | 25,8% | 29,0% | 33,6% | 41,5% | 47,2% | 50,9% | 52,0% | 57,9% | 46,4% | 32,1% | 36,3% | 28,4% | 47,3% | 39,6% | 62,1% | 58,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,83 | 0,93 | 1,09 | 1,42 | 1,31 | 0,87 | 1,16 | 1,06 | 0,89 | 0,70 | 0,83 | 1,10 | 1,01 | 1,21 | 1,12 | 1,05 | 0,88 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,76 | 2,10 | 2,08 | 2,52 | 2,16 | 1,22 | 1,52 | 1,32 | 0,67 | 0,35 | 0,27 | 0,26 | 0,19 | 0,17 | 0,15 | 0,11 | 0,06 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,3% | 11,1% | 8,4% | 6,8% | 9,6% | 9,9% | 10,9% | 8,0% | 13,0% | 13,7% | 11,1% | 11,7% | 15,4% | 15,9% | 21,7% | 27,5% | 21,7% | 20,9% |
| FAVÖK Marjı | 10,0% | 6,2% | 5,1% | 3,2% | 5,2% | 8,6% | 10,1% | 8,0% | 13,1% | 13,1% | 9,7% | 8,5% | 11,1% | 11,5% | 16,9% | 21,8% | 17,7% | 17,6% |
| Net Kâr Marjı | 3,5% | 2,9% | 2,3% | 1,0% | 2,2% | 3,5% | 5,0% | 1,9% | 5,0% | 6,3% | 2,3% | 3,0% | 4,7% | 4,2% | 7,2% | 13,3% | 9,8% | 9,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,3% | 0,7% | 17,0% | 0,1% | -0,6% | 5,6% | 1,3% | -20,4% | -18,8% | -46,0% | -21,9% | -2,1% | -10,4% | 6,1% | -4,3% | -22,3% | -6,1% | -46,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 222000,00 | +%1,37 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64400,00 | +%0,78 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | -%0,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | -%1,48 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | -%0,68 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | +%1,07 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24400,00 | %0,00 |