ANVNam Viet Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $156,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 5,82 T | VND 4,86 T | VND 5,11 T | VND 5,47 T | VND 4,89 T | VND 4,83 T | VND 4,13 T | VND 3,43 T | VND 2,70 T | VND 3,02 T | VND 3,27 T | VND 3,20 T | VND 2,81 T | VND 2,44 T | VND 2,15 T | VND 1,93 T | VND 2,20 T | VND 2,66 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 45,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 2,30 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 3,53 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 1,65 T | VND 1,74 T | VND 1,93 T | VND 1,92 T | VND 2,05 T | VND 1,84 T | VND 1,32 T | VND 1,26 T | VND 1,10 T | VND 1,38 T | VND 1,64 T | VND 1,46 T | VND 1,16 T | VND 804,89 Mr | VND 476,20 Mr | VND 280,01 Mr | VND 550,17 Mr | VND 832,46 Mr |
| Net Borç† | VND 1,01 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 6,95 T | VND 4,91 T | VND 4,44 T | VND 4,90 T | VND 3,49 T | VND 3,44 T | VND 4,48 T | VND 4,12 T | VND 2,95 T | VND 2,82 T | VND 2,49 T | VND 2,76 T | VND 2,56 T | VND 1,75 T | VND 1,76 T | VND 1,43 T | VND 1,86 T | VND 3,32 T |
| Brüt Kâr | VND 1,62 T | VND 555,63 Mr | VND 442,73 Mr | VND 1,33 T | VND 551,60 Mr | VND 482,86 Mr | VND 1,04 T | VND 861,15 Mr | VND 431,05 Mr | VND 360,06 Mr | VND 381,56 Mr | VND 396,04 Mr | VND 342,82 Mr | VND 218,33 Mr | VND 152,70 Mr | VND 213,59 Mr | -VND 40,95 Mr | VND 486,72 Mr |
| FAVÖK | VND 1,31 T | VND 311,43 Mr | VND 297,85 Mr | VND 984,38 Mr | VND 338,77 Mr | VND 332,62 Mr | VND 886,42 Mr | VND 772,98 Mr | VND 326,32 Mr | VND 159,35 Mr | VND 220,98 Mr | VND 156,50 Mr | VND 150,36 Mr | VND 180,57 Mr | VND 139,67 Mr | VND 110,06 Mr | -VND 145,89 Mr | VND 175,60 Mr |
| Net Kâr | VND 999,48 Mr | VND 47,53 Mr | VND 35,62 Mr | VND 673,75 Mr | VND 128,74 Mr | VND 202,17 Mr | VND 704,04 Mr | VND 599,70 Mr | VND 142,37 Mr | VND 17,94 Mr | VND 1,52 Mr | VND 70,51 Mr | VND 6,74 Mr | VND 34,21 Mr | VND 73,43 Mr | VND 70,61 Mr | -VND 127,71 Mr | VND 97,75 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 3.753,83 | 178,52 | 66,90 | 2.649,87 | 506,34 | 795,15 | 2.770,31 | 2.405,54 | 571,00 | 71,84 | 6,05 | 282,82 | 27,11 | 137,11 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 724,21 Mr | VND 571,03 Mr | -VND 103,84 Mr | VND 29,89 Mr | VND 35,63 Mr | -VND 601,39 Mr | -VND 48,04 Mr | VND 319,83 Mr | VND 695,48 Mr | VND 219,70 Mr | -VND 724,68 Mn | -VND 44,67 Mr | -VND 134,74 Mr | -VND 499,78 Mr | -VND 66,43 Mr | VND 303,29 Mr | VND 265,79 Mr | -VND 721,02 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 282,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,4% | 35,7% | 37,7% | 35,2% | 41,9% | 38,1% | 31,8% | 36,8% | 40,8% | 45,9% | 50,2% | 45,5% | 41,4% | 33,0% | 22,1% | 14,5% | 25,0% | 31,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,19 | 1,01 | 0,87 | 0,90 | 0,71 | 0,71 | 1,08 | 1,20 | 1,09 | 0,94 | 0,76 | 0,86 | 0,91 | 0,72 | 0,82 | 0,74 | 0,85 | 1,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,97 | 1,39 | 1,26 | 1,39 | 0,99 | 0,97 | 1,27 | 1,17 | 0,84 | 0,80 | 0,71 | 0,78 | 0,73 | 0,50 | 0,50 | 0,41 | 0,53 | 0,94 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,3% | 11,3% | 10,0% | 27,2% | 15,8% | 14,0% | 23,2% | 20,9% | 14,6% | 12,7% | 15,3% | 14,4% | 13,4% | 12,5% | 8,7% | 14,9% | -2,2% | 14,7% |
| FAVÖK Marjı | 18,8% | 6,3% | 6,7% | 20,1% | 9,7% | 9,7% | 19,8% | 18,8% | 11,1% | 5,6% | 8,9% | 5,7% | 5,9% | 10,3% | 8,0% | 7,7% | -7,8% | 5,3% |
| Net Kâr Marjı | 14,4% | 1,0% | 0,8% | 13,8% | 3,7% | 5,9% | 15,7% | 14,6% | 4,8% | 0,6% | 0,1% | 2,6% | 0,3% | 2,0% | 4,2% | 4,9% | -6,9% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,4% | 11,6% | -2,3% | 0,6% | 1,0% | -17,5% | -1,1% | 7,8% | 23,6% | 7,8% | -0,0% | -1,6% | -5,3% | -28,6% | -3,8% | 21,2% | 14,3% | -21,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |