ASMSao Mai Group Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $81,69 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 23,48 T | VND 22,86 T | VND 20,31 T | VND 19,09 T | VND 18,17 T | VND 17,60 T | VND 15,60 T | VND 11,98 T | VND 5,61 T | VND 4,88 T | VND 3,91 T | VND 2,48 T | VND 1,67 T | VND 1,58 T | VND 1,38 T | VND 1,24 T | VND 759,21 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 711,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 15,26 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 8,21 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 13,56 T | VND 13,68 T | VND 10,78 T | VND 9,82 T | VND 7,90 T | VND 8,38 T | VND 7,17 T | VND 4,50 T | VND 1,33 T | VND 1,13 T | VND 990,42 Mr | VND 935,26 Mr | VND 765,48 Mr | VND 668,04 Mr | VND 562,12 Mr | VND 431,81 Mr | VND 295,17 Mr |
| Net Borç† | VND 10,40 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 11,32 T | VND 12,01 T | VND 11,97 T | VND 13,75 T | VND 11,40 T | VND 12,52 T | VND 14,22 T | VND 8,89 T | VND 2,10 T | VND 1,41 T | VND 880,62 Mr | VND 1,20 T | VND 1,14 T | VND 1,02 T | VND 873,61 Mr | VND 553,19 Mr | VND 546,93 Mr |
| Brüt Kâr | VND 1,29 T | VND 1,33 T | VND 1,29 T | VND 1,92 T | VND 1,29 T | VND 1,34 T | VND 1,35 T | VND 1,06 T | VND 240,95 Mr | VND 340,42 Mr | VND 187,48 Mr | VND 197,42 Mr | VND 122,38 Mr | VND 120,45 Mr | VND 184,85 Mr | VND 174,91 Mr | VND 96,01 Mr |
| FAVÖK | VND 1,28 T | VND 1,26 T | VND 1,28 T | VND 1,71 T | VND 1,23 T | VND 1,21 T | VND 1,04 T | VND 694,52 Mr | VND 71,63 Mr | VND 226,65 Mr | VND 112,73 Mr | VND 141,04 Mr | VND 73,81 Mr | VND 74,40 Mr | VND 129,14 Mr | VND 146,53 Mr | VND 70,73 Mr |
| Net Kâr | VND 37,71 Mr | VND 180,85 Mr | VND 195,03 Mr | VND 628,39 Mr | VND 600,44 Mr | VND 475,46 Mr | VND 636,92 Mr | VND 1,04 T | VND 174,21 Mr | VND 173,12 Mr | VND 85,63 Mr | VND 89,15 Mr | VND 25,48 Mr | VND 13,24 Mr | VND 66,49 Mr | VND 157,10 Mr | VND 60,46 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 100,36 | 470,26 | 480,46 | 1.711,60 | 1.081,43 | 1.284,41 | 1.754,54 | 2.805,49 | 517,61 | 467,59 | 345,19 | 960,81 | 277,78 | 122,36 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 618,51 Mr | -VND 1,13 T | -VND 460,37 Mr | -VND 1,68 T | VND 587,22 Mr | -VND 1,89 T | -VND 2,02 T | VND 414,26 Mr | -VND 260,49 Mr | VND 701,24 Mr | -VND 1,02 T | -VND 247,53 Mr | -VND 129,83 Mr | -VND 63,12 Mr | -VND 371,54 Mr | VND 216,29 Mr | VND 44,27 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 428,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 57,8% | 59,8% | 53,1% | 51,5% | 43,5% | 47,6% | 46,0% | 37,6% | 23,7% | 23,1% | 25,3% | 37,7% | 45,7% | 42,3% | 40,8% | 34,7% | 38,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,53 | 0,59 | 0,72 | 0,63 | 0,71 | 0,91 | 0,74 | 0,37 | 0,29 | 0,23 | 0,48 | 0,68 | 0,65 | 0,63 | 0,44 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,46 | 1,46 | 1,67 | 1,39 | 1,52 | 1,73 | 1,08 | 0,26 | 0,17 | 0,11 | 0,15 | 0,14 | 0,12 | 0,11 | 0,07 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,4% | 11,1% | 10,8% | 13,9% | 11,3% | 10,7% | 9,5% | 11,9% | 11,5% | 24,2% | 21,3% | 16,5% | 10,8% | 11,8% | 21,2% | 31,6% | 17,6% |
| FAVÖK Marjı | 11,3% | 10,5% | 10,7% | 12,4% | 10,8% | 9,7% | 7,3% | 7,8% | 3,4% | 16,1% | 12,8% | 11,8% | 6,5% | 7,3% | 14,8% | 26,5% | 12,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 1,5% | 1,6% | 4,6% | 5,3% | 3,8% | 4,5% | 11,7% | 8,3% | 12,3% | 9,7% | 7,4% | 2,2% | 1,3% | 7,6% | 28,4% | 11,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,5% | -9,4% | -3,8% | -12,2% | 5,2% | -15,1% | -14,2% | 4,7% | -12,4% | 49,9% | -115,7% | -20,6% | -11,4% | -6,2% | -42,5% | 39,1% | 8,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 222000,00 | +%1,37 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64400,00 | +%0,78 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | -%0,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | -%1,48 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | -%0,68 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | +%1,07 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24400,00 | %0,00 |