BTPBa Ria Thermal Power JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,22 T | VND 1,27 T | VND 1,46 T | VND 1,60 T | VND 1,91 T | VND 1,71 T | VND 2,00 T | VND 1,89 T | VND 2,97 T | VND 1,81 T | VND 1,99 T | VND 1,98 T | VND 1,81 T | VND 2,20 T | VND 2,01 T | VND 2,07 T | VND 2,07 T | VND 2,09 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 86,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 142,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,08 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 94,81 Mr | VND 135,47 Mr | VND 195,51 Mr | VND 245,77 Mr | VND 302,27 Mr | VND 391,48 Mr | VND 421,42 Mr | VND 476,79 Mr | VND 548,76 Mr | VND 536,57 Mr | VND 576,35 Mr | VND 611,43 Mr | VND 733,02 Mr | VND 823,52 Mr | VND 932,36 Mr | VND 945,80 Mr | VND 986,34 Mr | VND 968,63 Mr |
| Net Borç† | -VND 168,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 263,28 Mr | VND 357,41 Mr | VND 779,82 Mr | VND 513,49 Mr | VND 1,21 T | VND 750,18 Mr | VND 1,89 T | VND 1,11 T | VND 2,44 T | VND 1,67 T | VND 1,83 T | VND 2,10 T | VND 1,13 T | VND 1,43 T | VND 2,40 T | VND 2,04 T | VND 1,47 T | VND 1,29 T |
| Brüt Kâr | VND 46,54 Mr | VND 12,70 Mr | VND 11,58 Mr | VND 31,53 Mr | VND 65,90 Mr | VND 92,14 Mr | VND 195,21 Mr | VND 120,13 Mr | VND 122,44 Mr | VND 124,05 Mr | VND 187,86 Mr | VND 130,97 Mr | VND 80,27 Mr | VND 196,40 Mr | VND 250,67 Mr | VND 220,65 Mr | VND 196,26 Mr | VND 125,60 Mr |
| FAVÖK | VND 61,60 Mr | VND 28,00 Mr | VND 29,46 Mr | VND 47,54 Mr | VND 71,72 Mr | VND 105,03 Mr | VND 192,12 Mr | VND 119,00 Mr | VND 115,46 Mr | VND 113,82 Mr | VND 220,92 Mr | VND 208,66 Mr | VND 198,21 Mr | VND 334,32 Mr | VND 302,52 Mr | VND 307,59 Mr | VND 247,68 Mr | VND 254,00 Mr |
| Net Kâr | VND 42,57 Mr | VND 42,82 Mr | VND 71,82 Mr | VND 70,74 Mr | VND 127,22 Mr | VND 80,93 Mr | VND 182,42 Mr | VND 137,30 Mr | VND 92,15 Mr | VND 119,84 Mr | VND 95,98 Mr | VND 133,51 Mr | VND 55,02 Mr | VND 135,34 Mr | VND 62,71 Mr | VND 22,35 Mr | VND 52,04 Mr | VND 179,66 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 703,82 | 707,88 | 1.187,41 | 1.169,61 | 2.103,27 | 1.338,00 | 3.015,97 | 2.270,04 | 1.523,00 | 1.981,00 | 1.587,00 | 2.207,00 | 921,00 | 2.283,00 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 89,25 Mr | VND 152,23 Mr | VND 136,17 Mr | VND 1,95 Mr | -VND 62,37 Mr | VND 375,71 Mr | -VND 255,68 Mr | VND 185,99 Mr | VND 153,10 Mr | VND 38,65 Mr | VND 28,68 Mr | VND 106,07 Mr | VND 474,92 Mr | VND 895,57 Mr | VND 79,80 Mr | VND 234,22 Mr | VND 233,66 Mr | VND 123,80 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 7,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,8% | 10,7% | 13,4% | 15,4% | 15,8% | 22,9% | 21,1% | 25,2% | 18,4% | 29,7% | 28,9% | 30,9% | 40,4% | 37,5% | 46,3% | 45,8% | 47,5% | 46,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,28 | 0,54 | 0,32 | 0,64 | 0,44 | 0,95 | 0,59 | 0,82 | 0,92 | 0,92 | 1,06 | 0,62 | 0,65 | 1,19 | 0,99 | 0,71 | 0,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,33 | 0,72 | 0,48 | 1,13 | 0,70 | 1,76 | 1,03 | 2,27 | 1,55 | 1,70 | 1,95 | 1,05 | 1,33 | 2,23 | 1,89 | 1,37 | 1,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,7% | 3,6% | 1,5% | 6,1% | 5,4% | 12,3% | 10,3% | 10,9% | 5,0% | 7,4% | 10,3% | 6,2% | 7,1% | 13,7% | 10,4% | 10,8% | 13,3% | 9,8% |
| FAVÖK Marjı | 23,4% | 7,8% | 3,8% | 9,3% | 5,9% | 14,0% | 10,1% | 10,7% | 4,7% | 6,8% | 12,1% | 9,9% | 17,5% | 23,4% | 12,6% | 15,1% | 16,8% | 19,7% |
| Net Kâr Marjı | 16,2% | 12,0% | 9,2% | 13,8% | 10,5% | 10,8% | 9,6% | 12,4% | 3,8% | 7,2% | 5,2% | 6,4% | 4,9% | 9,5% | 2,6% | 1,1% | 3,5% | 13,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 33,9% | 42,6% | 17,5% | 0,4% | -5,1% | 50,1% | -13,5% | 16,8% | 6,3% | 2,3% | 1,6% | 5,0% | 41,9% | 62,6% | 3,3% | 11,5% | 15,9% | 9,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 222000,00 | +%1,37 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64400,00 | +%0,78 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | -%0,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | -%1,48 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | -%0,68 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | +%1,07 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24400,00 | %0,00 |