CHPCentral Hydropower JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $156,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 2,62 T | VND 2,70 T | VND 2,97 T | VND 3,26 T | VND 3,27 T | VND 3,53 T | VND 3,61 T | VND 2,85 T | VND 3,11 T | VND 3,08 T | VND 3,26 T | VND 3,32 T | VND 3,41 T | VND 3,33 T | VND 3,17 T | VND 2,11 T | VND 1,08 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 253,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 508,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 2,11 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 387,00 Mr | VND 595,59 Mr | VND 804,39 Mr | VND 1,01 T | VND 1,26 T | VND 1,51 T | VND 1,61 T | VND 979,02 Mr | VND 1,12 T | VND 1,28 T | VND 1,45 T | VND 1,62 T | VND 1,76 T | VND 1,89 T | VND 1,78 T | VND 999,71 Mr | VND 332,40 Mr |
| Net Borç† | VND 13,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 998,87 Mr | VND 814,20 Mr | VND 881,38 Mr | VND 1,10 T | VND 787,45 Mr | VND 830,52 Mr | VND 713,54 Mr | VND 470,02 Mr | VND 860,53 Mr | VND 649,69 Mr | VND 729,31 Mr | VND 626,48 Mr | VND 528,41 Mr | VND 233,15 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 |
| Brüt Kâr | VND 560,68 Mr | VND 420,65 Mr | VND 468,45 Mr | VND 661,30 Mr | VND 399,82 Mr | VND 457,35 Mr | VND 382,81 Mr | VND 204,42 Mr | VND 564,55 Mr | VND 396,64 Mr | VND 486,34 Mr | VND 400,80 Mr | VND 331,02 Mr | VND 101,23 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 |
| FAVÖK | VND 735,95 Mr | VND 604,43 Mr | VND 654,79 Mr | VND 843,27 Mr | VND 592,11 Mr | VND 634,21 Mr | VND 546,26 Mr | VND 328,50 Mr | VND 672,24 Mr | VND 512,70 Mr | VND 600,54 Mr | VND 517,83 Mr | VND 457,65 Mr | VND 199,88 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 |
| Net Kâr | VND 438,38 Mr | VND 313,77 Mr | VND 336,95 Mr | VND 510,30 Mr | VND 242,07 Mr | VND 278,37 Mr | VND 216,05 Mr | VND 95,89 Mr | VND 410,33 Mr | VND 245,67 Mr | VND 313,03 Mr | VND 213,07 Mr | VND 125,96 Mr | -VND 6,96 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 |
| Hisse Başı Kâr | 2.780,60 | 1.990,15 | 2.137,22 | 3.236,68 | 1.535,42 | 1.765,65 | 1.370,37 | 608,21 | 2.602,90 | 1.558,38 | 1.985,14 | 1.351,74 | 1.392,08 | -76,87 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 685,09 Mr | VND 650,92 Mr | VND 471,93 Mr | VND 692,38 Mr | VND 306,40 Mr | VND 355,17 Mr | -VND 282,60 Mr | -VND 183,13 Mr | VND 697,28 Mr | VND 303,05 Mr | VND 411,16 Mr | VND 210,63 Mr | VND 106,81 Mr | -VND 318,18 Mr | -VND 1,09 T | -VND 681,38 Mr | -VND 384,00 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 14,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,8% | 22,1% | 27,1% | 31,1% | 38,6% | 42,8% | 44,6% | 34,4% | 36,0% | 41,6% | 44,4% | 48,6% | 51,5% | 56,9% | 56,3% | 47,4% | 30,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,30 | 0,30 | 0,34 | 0,24 | 0,24 | 0,20 | 0,16 | 0,28 | 0,21 | 0,22 | 0,19 | 0,16 | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,39 | 0,42 | 0,52 | 0,37 | 0,39 | 0,34 | 0,22 | 0,41 | 0,31 | 0,35 | 0,30 | 0,25 | 0,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 56,1% | 51,7% | 53,1% | 60,1% | 50,8% | 55,1% | 53,6% | 43,5% | 65,6% | 61,1% | 66,7% | 64,0% | 62,6% | 43,4% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 73,7% | 74,2% | 74,3% | 76,6% | 75,2% | 76,4% | 76,6% | 69,9% | 78,1% | 78,9% | 82,3% | 82,7% | 86,6% | 85,7% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 43,9% | 38,5% | 38,2% | 46,4% | 30,7% | 33,5% | 30,3% | 20,4% | 47,7% | 37,8% | 42,9% | 34,0% | 23,8% | -3,0% | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 68,6% | 79,9% | 53,5% | 62,9% | 38,9% | 42,8% | -39,6% | -39,0% | 81,0% | 46,6% | 56,4% | 33,6% | 20,2% | -136,5% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |