CLCCat Loi JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $54,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,92 T | VND 1,96 T | VND 1,57 T | VND 1,39 T | VND 1,06 T | VND 911,62 Mr | VND 1,02 T | VND 1,02 T | VND 775,69 Mr | VND 782,41 Mr | VND 739,07 Mr | VND 724,22 Mr | VND 577,27 Mr | VND 580,07 Mr | VND 626,17 Mr | VND 602,85 Mr | VND 469,67 Mr | VND 371,48 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 44,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 944,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 963,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 597,87 Mr | VND 645,05 Mr | VND 310,38 Mr | VND 273,98 Mr | VND 111,75 Mr | VND 22,78 Mr | VND 156,52 Mr | VND 204,12 Mr | VND 210,18 Mr | VND 311,13 Mr | VND 322,45 Mr | VND 348,12 Mr | VND 163,54 Mr | VND 281,94 Mr | VND 276,76 Mr | VND 316,11 Mr | VND 207,07 Mr | VND 147,42 Mr |
| Net Borç† | VND 553,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 4,14 T | VND 3,69 T | VND 2,97 T | VND 2,30 T | VND 2,14 T | VND 1,90 T | VND 1,93 T | VND 2,07 T | VND 1,83 T | VND 1,82 T | VND 1,76 T | VND 1,47 T | VND 1,60 T | VND 1,38 T | VND 1,53 T | VND 1,22 T | VND 1,15 T | VND 923,69 Mr |
| Brüt Kâr | VND 412,89 Mr | VND 404,65 Mr | VND 335,17 Mr | VND 313,69 Mr | VND 292,68 Mr | VND 270,50 Mr | VND 303,61 Mr | VND 321,67 Mr | VND 254,49 Mr | VND 258,52 Mr | VND 235,00 Mr | VND 162,42 Mr | VND 141,57 Mr | VND 122,76 Mr | VND 165,64 Mr | VND 131,20 Mr | VND 123,36 Mr | VND 101,63 Mr |
| FAVÖK | VND 325,85 Mr | VND 284,23 Mr | VND 243,22 Mr | VND 239,68 Mr | VND 222,72 Mr | VND 222,70 Mr | VND 250,13 Mr | VND 261,54 Mr | VND 208,29 Mr | VND 211,68 Mr | VND 181,74 Mr | VND 137,15 Mr | VND 118,95 Mr | VND 104,99 Mr | VND 153,31 Mr | VND 126,44 Mr | VND 124,42 Mr | VND 104,31 Mr |
| Net Kâr | VND 182,05 Mr | VND 135,21 Mr | VND 129,17 Mr | VND 126,41 Mr | VND 128,14 Mr | VND 117,34 Mr | VND 127,60 Mr | VND 142,84 Mr | VND 106,24 Mr | VND 98,98 Mr | VND 101,65 Mr | VND 71,53 Mr | VND 71,24 Mr | VND 48,74 Mr | VND 60,10 Mr | VND 42,87 Mr | VND 50,76 Mr | VND 49,14 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 6.946,42 | 5.159,05 | 4.928,85 | 4.823,23 | 4.889,39 | 4.477,42 | 4.868,72 | 5.795,72 | 4.680,58 | 4.360,77 | 4.478,12 | 3.151,07 | 3.138,41 | 2.147,06 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 164,76 Mr | -VND 220,07 Mr | VND 58,75 Mr | -VND 134,67 Mr | -VND 17,96 Mr | VND 227,67 Mr | VND 55,96 Mr | VND 52,45 Mr | VND 113,91 Mr | VND 67,41 Mr | VND 74,24 Mr | -VND 161,66 Mr | VND 146,15 Mr | -VND 40,14 Mr | VND 86,25 Mr | -VND 51,69 Mr | -VND 23,38 Mr | VND 42,61 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 24,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,1% | 33,0% | 19,7% | 19,8% | 10,6% | 2,5% | 15,3% | 19,9% | 27,1% | 39,8% | 43,6% | 48,1% | 28,3% | 48,6% | 44,2% | 52,4% | 44,1% | 39,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,15 | 1,89 | 1,89 | 1,66 | 2,02 | 2,08 | 1,88 | 2,02 | 2,36 | 2,32 | 2,38 | 2,03 | 2,78 | 2,38 | 2,44 | 2,02 | 2,45 | 2,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,29 | 3,83 | 3,08 | 2,39 | 2,22 | 1,97 | 2,00 | 2,15 | 1,90 | 1,89 | 1,83 | 1,53 | 1,66 | 1,43 | 1,58 | 1,26 | 1,19 | 0,96 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,0% | 11,0% | 11,3% | 13,6% | 13,7% | 14,2% | 15,7% | 15,5% | 13,9% | 14,2% | 13,3% | 11,0% | 8,8% | 8,9% | 10,9% | 10,8% | 10,7% | 11,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,9% | 7,7% | 8,2% | 10,4% | 10,4% | 11,7% | 13,0% | 12,6% | 11,4% | 11,6% | 10,3% | 9,3% | 7,4% | 7,6% | 10,0% | 10,4% | 10,8% | 11,3% |
| Net Kâr Marjı | 4,4% | 3,7% | 4,3% | 5,5% | 6,0% | 6,2% | 6,6% | 6,9% | 5,8% | 5,4% | 5,8% | 4,9% | 4,4% | 3,5% | 3,9% | 3,5% | 4,4% | 5,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,0% | -6,0% | 2,0% | -5,8% | -0,8% | 12,0% | 2,9% | 2,5% | 6,2% | 3,7% | 4,2% | -11,0% | 9,1% | -2,9% | 5,7% | -4,3% | -2,0% | 4,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 222000,00 | +%1,37 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64400,00 | +%0,78 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | -%0,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | -%1,48 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | -%0,68 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | +%1,07 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24400,00 | %0,00 |