DCMPetroVietnam Ca Mau Fertilizer Joint Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $672,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 17,64 T | VND 15,73 T | VND 15,24 T | VND 14,17 T | VND 11,07 T | VND 8,72 T | VND 10,17 T | VND 11,03 T | VND 12,46 T | VND 12,97 T | VND 14,48 T | VND 16,54 T | VND 14,22 T | VND 14,83 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 3,59 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 5,99 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 10,79 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 2,28 T | VND 1,35 T | VND 848,77 Mr | VND 3,61 Mr | VND 691,84 Mr | VND 822,47 Mr | VND 1,78 T | VND 2,70 T | VND 4,74 T | VND 5,90 T | VND 7,07 T | VND 7,99 T | — | — |
| Net Borç† | -VND 5,39 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | VND 16,63 T | VND 13,46 T | VND 12,57 T | VND 15,92 T | VND 9,87 T | VND 7,56 T | VND 7,04 T | VND 6,69 T | VND 5,75 T | VND 4,91 T | VND 5,58 T | VND 6,04 T | VND 6,26 T | VND 4,08 T |
| Brüt Kâr | VND 3,99 T | VND 2,42 T | VND 2,01 T | VND 5,69 T | VND 2,76 T | VND 1,30 T | VND 939,55 Mr | VND 1,41 T | VND 1,31 T | VND 1,29 T | VND 1,62 T | VND 1,46 T | VND 1,18 T | VND 1,11 T |
| FAVÖK | VND 2,25 T | VND 1,29 T | VND 1,77 T | VND 5,75 T | VND 3,22 T | VND 1,96 T | VND 1,71 T | VND 2,08 T | VND 2,10 T | VND 2,08 T | VND 2,38 T | VND 2,45 T | — | — |
| Net Kâr | VND 1,70 T | VND 1,27 T | VND 951,42 Mr | VND 4,08 T | VND 1,63 T | VND 538,38 Mr | VND 315,23 Mr | VND 589,60 Mr | VND 568,49 Mr | VND 535,16 Mr | VND 622,31 Mr | VND 818,96 Mr | VND 525,22 Mr | VND 736,67 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 3.203,34 | 2.394,03 | 1.797,17 | 7.701,48 | 3.072,66 | 1.016,95 | 595,46 | 1.113,70 | 1.074,00 | 1.011,00 | 1.175,00 | 1.987,74 | 992,11 | 1.391,52 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 1,14 T | -VND 389,80 Mr | VND 2,27 T | VND 5,79 T | VND 2,53 T | VND 1,62 T | VND 1,08 T | VND 1,35 T | VND 2,30 T | VND 1,08 T | VND 327,63 Mr | VND 4,30 T | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 694,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,9% | 8,6% | 5,6% | 0,0% | 6,2% | 9,4% | 17,5% | 24,5% | 38,0% | 45,5% | 48,8% | 48,3% | — | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,94 | 0,86 | 0,82 | 1,12 | 0,89 | 0,87 | 0,69 | 0,61 | 0,46 | 0,38 | 0,39 | 0,37 | 0,44 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,54 | 1,25 | 1,16 | 1,48 | 0,91 | 0,70 | 0,65 | 0,62 | 0,53 | 0,45 | 0,52 | 0,56 | 0,58 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,0% | 18,0% | 16,0% | 35,7% | 27,9% | 17,1% | 13,3% | 21,1% | 22,7% | 26,2% | 29,0% | 24,1% | 18,8% | 27,2% |
| FAVÖK Marjı | 13,5% | 9,6% | 14,0% | 36,1% | 32,6% | 25,9% | 24,3% | 31,2% | 36,5% | 42,3% | 42,6% | 40,5% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 10,2% | 9,4% | 7,6% | 25,6% | 16,5% | 7,1% | 4,5% | 8,8% | 9,9% | 10,9% | 11,1% | 13,5% | 8,4% | 18,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,9% | -2,9% | 18,1% | 36,4% | 25,6% | 21,4% | 15,3% | 20,2% | 40,0% | 22,0% | 5,9% | 71,2% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |