DLGDuc Long Gia Lai Group JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $23,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 4,22 T | VND 4,35 T | VND 5,05 T | VND 5,61 T | VND 7,07 T | VND 8,25 T | VND 8,61 T | VND 8,71 T | VND 8,31 T | VND 7,01 T | VND 6,82 T | VND 4,11 T | VND 2,42 T | VND 2,20 T | VND 1,93 T | VND 1,44 T | VND 876,15 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 29,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 3,22 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 995,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 1,86 T | VND 2,30 T | VND 2,81 T | VND 2,97 T | VND 3,19 T | VND 3,97 T | VND 3,72 T | VND 3,71 T | VND 3,93 T | VND 3,56 T | VND 3,77 T | VND 1,94 T | VND 1,16 T | VND 1,05 T | VND 826,04 Mr | VND 446,01 Mr | VND 304,20 Mr |
| Net Borç† | VND 1,55 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 699,21 Mr | VND 1,06 T | VND 1,12 T | VND 1,35 T | VND 1,54 T | VND 2,03 T | VND 2,87 T | VND 2,91 T | VND 2,90 T | VND 2,48 T | VND 1,64 T | VND 1,01 T | VND 801,76 Mr | VND 708,36 Mr | VND 942,82 Mr | VND 1,06 T | VND 566,86 Mr |
| Brüt Kâr | VND 298,19 Mr | VND 252,14 Mr | VND 152,25 Mr | VND 244,65 Mr | VND 192,81 Mr | VND 275,92 Mr | VND 454,46 Mr | VND 370,87 Mr | VND 445,53 Mr | VND 427,11 Mr | VND 151,29 Mr | VND 105,78 Mr | VND 85,43 Mr | VND 88,38 Mr | VND 112,66 Mr | VND 131,22 Mr | VND 74,80 Mr |
| FAVÖK | VND 646,92 Mr | VND 206,38 Mr | -VND 183,16 Mr | -VND 744,96 Mr | VND 363,79 Mr | VND 48,71 Mr | VND 375,52 Mr | VND 373,01 Mr | VND 427,38 Mr | VND 459,64 Mr | VND 137,14 Mr | VND 83,92 Mr | VND 67,62 Mr | VND 75,18 Mr | VND 91,42 Mr | VND 111,98 Mr | — |
| Net Kâr | VND 364,69 Mr | VND 207,91 Mr | -VND 594,60 Mr | -VND 1,22 T | VND 16,67 Mr | -VND 905,55 Mr | -VND 1,31 Mr | VND 8,17 Mr | VND 57,31 Mr | VND 50,07 Mr | VND 80,18 Mr | VND 53,00 Mr | VND 2,13 Mr | VND 1,44 Mr | VND 27,35 Mr | VND 65,71 Mr | VND 23,18 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 1.218,45 | 694,64 | -1.986,57 | -4.074,09 | 55,71 | -3.025,45 | -4,37 | 27,30 | 196,19 | 226,67 | 458,89 | 485,06 | 26,42 | 20,42 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 182,36 Mr | VND 421,83 Mr | VND 197,51 Mr | VND 180,50 Mr | VND 424,03 Mr | VND 370,42 Mr | VND 324,11 Mr | VND 92,06 Mr | -VND 497,00 Mr | -VND 461,55 Mr | -VND 1,13 T | -VND 932,94 Mr | -VND 1,52 Mr | -VND 344,94 Mr | -VND 334,20 Mr | -VND 168,68 Mr | -VND 103,91 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 4,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,1% | 52,9% | 55,6% | 52,9% | 45,1% | 48,1% | 43,2% | 42,6% | 47,2% | 50,9% | 55,2% | 47,3% | 48,0% | 47,9% | 42,9% | 31,0% | 34,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,24 | 0,22 | 0,24 | 0,22 | 0,25 | 0,33 | 0,33 | 0,35 | 0,35 | 0,24 | 0,24 | 0,33 | 0,32 | 0,49 | 0,73 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 1,06 | 1,13 | 1,35 | 1,55 | 2,04 | 2,89 | 2,93 | 2,91 | 2,49 | 1,65 | 1,01 | 0,81 | 0,71 | 0,95 | 1,06 | 0,57 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,6% | 23,8% | 13,6% | 18,2% | 12,5% | 13,6% | 15,8% | 12,7% | 15,4% | 17,2% | 9,2% | 10,5% | 10,7% | 12,5% | 11,9% | 12,4% | 13,2% |
| FAVÖK Marjı | 92,5% | 19,5% | -16,3% | -55,3% | 23,6% | 2,4% | 13,1% | 12,8% | 14,7% | 18,6% | 8,4% | 8,3% | 8,4% | 10,6% | 9,7% | 10,6% | — |
| Net Kâr Marjı | 52,2% | 19,6% | -53,0% | -90,5% | 1,1% | -44,5% | -0,0% | 0,3% | 2,0% | 2,0% | 4,9% | 5,3% | 0,3% | 0,2% | 2,9% | 6,2% | 4,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,1% | 39,8% | 17,6% | 13,4% | 27,5% | 18,2% | 11,3% | 3,2% | -17,2% | -18,6% | -69,1% | -92,8% | -0,2% | -48,7% | -35,4% | -16,0% | -18,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 219300,00 | -%1,22 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 63700,00 | -%1,09 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56200,00 | -%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | %0,00 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29500,00 | +%0,34 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 33100,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24450,00 | +%0,20 |