DPRDong Phu Rubber JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $126,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 4,75 T | VND 4,49 T | VND 4,26 T | VND 4,20 T | VND 4,03 T | VND 3,78 T | VND 3,74 T | VND 3,66 T | VND 3,48 T | VND 3,45 T | VND 3,39 T | VND 3,31 T | VND 3,33 T | VND 2,82 T | VND 2,43 T | VND 1,71 T | VND 1,25 T | VND 1,05 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 286,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 1,27 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 3,38 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 5,00 Mr | VND 53,87 Mr | VND 209,41 Mr | VND 281,03 Mr | VND 238,11 Mr | VND 225,15 Mr | VND 271,90 Mr | VND 312,80 Mr | VND 273,63 Mr | VND 193,77 Mr | VND 127,08 Mr | VND 35,50 Mr | VND 37,80 Mr | VND 190,06 Mr | VND 110,92 Mr |
| Net Borç† | -VND 2,06 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 1,19 T | VND 1,22 T | VND 1,04 T | VND 1,21 T | VND 1,22 T | VND 1,14 T | VND 1,03 T | VND 1,03 T | VND 1,07 T | VND 853,21 Mr | VND 855,27 Mr | VND 938,68 Mr | VND 1,10 T | VND 1,38 T | VND 1,84 T | VND 1,07 T | VND 648,31 Mr | VND 728,80 Mr |
| Brüt Kâr | VND 455,53 Mr | VND 386,66 Mr | VND 271,65 Mr | VND 360,07 Mr | VND 427,08 Mr | VND 315,84 Mr | VND 266,10 Mr | VND 339,39 Mr | VND 312,58 Mr | VND 210,92 Mr | VND 197,85 Mr | VND 281,49 Mr | VND 424,95 Mr | VND 553,31 Mr | VND 866,22 Mr | VND 489,09 Mr | VND 231,40 Mr | VND 249,92 Mr |
| FAVÖK | VND 406,02 Mr | VND 368,95 Mr | VND 286,35 Mr | VND 376,59 Mr | VND 423,00 Mr | VND 312,49 Mr | VND 270,35 Mr | VND 318,61 Mr | VND 294,36 Mr | VND 185,08 Mr | VND 174,69 Mr | VND 274,32 Mr | VND 403,48 Mr | VND 527,54 Mr | VND 801,45 Mr | VND 410,19 Mr | VND 232,46 Mr | VND 213,20 Mr |
| Net Kâr | VND 288,94 Mr | VND 261,99 Mr | VND 208,84 Mr | VND 252,29 Mr | VND 431,08 Mr | VND 117,50 Mr | VND 182,90 Mr | VND 235,35 Mr | VND 213,14 Mr | VND 153,45 Mr | VND 144,55 Mr | VND 213,55 Mr | VND 368,94 Mr | VND 539,75 Mr | VND 802,49 Mr | VND 429,81 Mr | VND 210,76 Mr | VND 234,04 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 3.325,45 | 3.015,37 | 4.165,81 | 1.459,30 | 2.544,35 | 1.464,14 | 2.279,13 | 2.932,70 | 2.656,00 | 1.912,00 | 1.801,50 | 2.560,00 | 4.291,00 | 6.276,00 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 340,37 Mr | VND 409,51 Mr | VND 232,80 Mr | VND 258,65 Mr | VND 705,14 Mr | VND 45,90 Mr | VND 302,65 Mr | VND 244,36 Mr | VND 247,44 Mr | VND 195,82 Mr | VND 138,66 Mr | VND 71,27 Mr | VND 413,91 Mr | VND 329,28 Mr | VND 760,48 Mr | VND 433,96 Mr | VND 129,04 Mr | VND 14,90 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 53,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 1,3% | 5,5% | 7,5% | 6,5% | 6,5% | 7,9% | 9,2% | 8,3% | 5,8% | 4,5% | 1,5% | 2,2% | 15,3% | 10,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,27 | 0,24 | 0,29 | 0,30 | 0,30 | 0,28 | 0,28 | 0,31 | 0,25 | 0,25 | 0,28 | 0,33 | 0,49 | 0,76 | 0,62 | 0,52 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,35 | 0,36 | 0,31 | 0,36 | 0,36 | 0,34 | 0,31 | 0,31 | 0,32 | 0,25 | 0,25 | 0,28 | 0,33 | 0,41 | 0,54 | 0,32 | 0,19 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,3% | 31,6% | 26,1% | 29,8% | 35,1% | 27,8% | 25,8% | 32,9% | 29,2% | 24,7% | 23,1% | 30,0% | 38,6% | 40,2% | 47,1% | 45,8% | 35,7% | 34,3% |
| FAVÖK Marjı | 34,2% | 30,1% | 27,5% | 31,2% | 34,8% | 27,5% | 26,2% | 30,9% | 27,5% | 21,7% | 20,4% | 29,2% | 36,7% | 38,3% | 43,6% | 38,4% | 35,9% | 29,3% |
| Net Kâr Marjı | 24,3% | 21,4% | 20,1% | 20,9% | 35,4% | 10,3% | 17,7% | 22,8% | 19,9% | 18,0% | 16,9% | 22,8% | 33,5% | 39,2% | 43,7% | 40,2% | 32,5% | 32,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 28,7% | 33,4% | 22,4% | 21,4% | 57,9% | 4,0% | 29,3% | 23,7% | 23,1% | 23,0% | 16,2% | 7,6% | 37,6% | 23,9% | 41,4% | 40,6% | 19,9% | 2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |