DTADe Tam Joint Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 628,12 Mr | VND 634,37 Mr | VND 708,89 Mr | VND 749,01 Mr | VND 668,84 Mr | VND 535,02 Mr | VND 463,89 Mr | VND 394,91 Mr | VND 317,75 Mr | VND 289,39 Mr | VND 232,18 Mr | VND 227,24 Mr | VND 222,53 Mr | VND 221,09 Mr | VND 237,36 Mr | VND 272,21 Mr | VND 208,89 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 4,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 423,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 204,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 144,24 Mr | VND 116,77 Mr | VND 111,00 Mr | VND 148,24 Mr | VND 174,10 Mr | VND 141,11 Mr | VND 137,07 Mr | VND 129,33 Mr | VND 128,78 Mr | VND 99,89 Mr | VND 46,74 Mr | VND 35,03 Mr | VND 16,39 Mr | VND 35,80 Mr | VND 44,77 Mr | VND 39,67 Mr | VND 29,94 Mr |
| Net Borç† | VND 136,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 114,53 Mr | VND 141,86 Mr | VND 99,94 Mr | VND 129,41 Mr | VND 108,84 Mr | VND 43,15 Mr | VND 53,06 Mr | VND 30,91 Mr | VND 17,70 Mr | VND 23,13 Mr | VND 35,89 Mr | VND 28,06 Mr | VND 17,22 Mr | VND 42,03 Mr | VND 63,71 Mr | VND 109,48 Mr | VND 4,54 Mr |
| Brüt Kâr | VND 18,56 Mr | VND 23,06 Mr | VND 20,70 Mr | VND 17,19 Mr | VND 22,18 Mr | VND 7,02 Mr | VND 15,89 Mr | VND 12,80 Mr | VND 5,37 Mr | VND 4,71 Mr | VND 6,02 Mr | VND 9,31 Mr | -VND 882,25 Mn | VND 10,62 Mr | VND 10,06 Mr | VND 31,18 Mr | VND 3,86 Mr |
| FAVÖK | VND 10,16 Mr | VND 14,20 Mr | VND 11,43 Mr | VND 7,03 Mr | VND 11,04 Mr | -VND 836,61 Mn | VND 8,92 Mr | VND 8,37 Mr | VND 1,63 Mr | VND 2,29 Mr | VND 2,87 Mr | VND 3,45 Mr | -VND 5,09 Mr | VND 6,73 Mr | VND 5,47 Mr | VND 27,51 Mr | VND 3,43 Mr |
| Net Kâr | VND 198,49 Mn | VND 1,50 Mr | VND 1,33 Mr | VND 8,06 Mr | VND 9,97 Mr | -VND 3,81 Mr | VND 6,29 Mr | VND 4,12 Mr | VND 3,75 Mr | VND 196,41 Mn | VND 76,20 Mn | VND 604,05 Mn | -VND 5,91 Mr | VND 789,88 Mn | VND 1,96 Mr | VND 25,44 Mr | VND 2,50 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 9,42 | 76,78 | 68,33 | 413,48 | 511,07 | -200,29 | 322,32 | 225,56 | 220,25 | 11,55 | 6,72 | 53,27 | -521,26 | 69,65 | 172,49 | 2.243,51 | 220,20 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 24,09 Mr | -VND 12,56 Mr | VND 22,42 Mr | -VND 41,68 Mr | VND 8,12 Mr | VND 25,30 Mr | -VND 5,46 Mr | -VND 21,57 Mr | -VND 16,69 Mr | -VND 109,96 Mr | -VND 11,35 Mr | -VND 38,08 Mr | VND 17,91 Mr | VND 13,69 Mr | VND 5,89 Mr | VND 28,70 Mr | -VND 30,83 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | VND 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,0% | 18,4% | 15,7% | 19,8% | 26,0% | 26,4% | 29,5% | 32,7% | 40,5% | 34,5% | 20,1% | 15,4% | 7,4% | 16,2% | 18,9% | 14,6% | 14,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,22 | 0,14 | 0,17 | 0,16 | 0,08 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,08 | 0,15 | 0,12 | 0,08 | 0,19 | 0,27 | 0,40 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,69 | 0,49 | 0,63 | 0,53 | 0,21 | 0,26 | 0,15 | 0,09 | 0,11 | 0,18 | 0,14 | 0,08 | 0,21 | 0,31 | 0,54 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,2% | 16,3% | 20,7% | 13,3% | 20,4% | 16,3% | 29,9% | 41,4% | 30,3% | 20,4% | 16,8% | 33,2% | -5,1% | 25,3% | 15,8% | 28,5% | 85,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,9% | 10,0% | 11,4% | 5,4% | 10,1% | -1,9% | 16,8% | 27,1% | 9,2% | 9,9% | 8,0% | 12,3% | -29,6% | 16,0% | 8,6% | 25,1% | 75,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,2% | 1,1% | 1,3% | 6,2% | 9,2% | -8,8% | 11,8% | 13,3% | 21,2% | 0,8% | 0,2% | 2,2% | -34,3% | 1,9% | 3,1% | 23,2% | 55,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -21,0% | -8,9% | 22,4% | -32,2% | 7,5% | 58,6% | -10,3% | -69,8% | -94,3% | -475,3% | -31,6% | -135,7% | 104,0% | 32,6% | 9,2% | 26,2% | -679,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 218200,00 | -%1,71 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 62500,00 | -%2,95 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56200,00 | -%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33300,00 | -%0,15 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29450,00 | +%0,17 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | %0,00 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24300,00 | -%0,41 |