FMCSao Ta Foods Joint Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $82,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 4,84 T | VND 3,77 T | VND 3,36 T | VND 2,99 T | VND 2,70 T | VND 1,71 T | VND 1,52 T | VND 1,50 T | VND 1,71 T | VND 1,54 T | VND 1,34 T | VND 1,19 T | VND 741,77 Mr | VND 458,96 Mr | VND 778,05 Mr | VND 501,97 Mr | VND 623,41 Mr | VND 335,12 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 1,16 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 2,22 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 2,61 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 1,53 T | VND 901,58 Mr | VND 824,12 Mr | VND 515,49 Mr | VND 414,75 Mr | VND 442,46 Mr | VND 276,76 Mr | VND 593,28 Mr | VND 999,11 Mr | VND 903,18 Mr | VND 866,75 Mr | VND 684,93 Mr | VND 405,57 Mr | VND 252,11 Mr | VND 570,93 Mr | VND 305,85 Mr | VND 452,87 Mr | VND 160,40 Mr |
| Net Borç† | -VND 687,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 8,19 T | VND 6,91 T | VND 5,09 T | VND 5,70 T | VND 5,20 T | VND 4,42 T | VND 3,71 T | VND 3,81 T | VND 3,25 T | VND 3,04 T | VND 2,88 T | VND 2,88 T | VND 2,18 T | VND 1,54 T | VND 1,90 T | VND 1,47 T | VND 940,08 Mr | VND 1,02 T |
| Brüt Kâr | VND 969,94 Mr | VND 748,06 Mr | VND 489,10 Mr | VND 624,53 Mr | VND 528,12 Mr | VND 428,41 Mr | VND 423,90 Mr | VND 393,46 Mr | VND 271,31 Mr | VND 252,11 Mr | VND 238,41 Mr | VND 227,96 Mr | VND 133,60 Mr | VND 100,97 Mr | VND 116,78 Mr | VND 100,92 Mr | VND 50,78 Mr | VND 87,84 Mr |
| FAVÖK | VND 503,49 Mr | VND 547,03 Mr | VND 446,44 Mr | VND 399,13 Mr | VND 348,13 Mr | VND 302,32 Mr | VND 304,77 Mr | VND 278,23 Mr | VND 189,15 Mr | VND 150,71 Mr | VND 160,02 Mr | VND 109,31 Mr | VND 62,23 Mr | VND 44,79 Mr | VND 48,45 Mr | VND 46,65 Mr | VND 19,18 Mr | VND 50,19 Mr |
| Net Kâr | VND 348,66 Mr | VND 305,70 Mr | VND 269,49 Mr | VND 301,15 Mr | VND 267,04 Mr | VND 225,96 Mr | VND 229,78 Mr | VND 154,10 Mr | VND 100,07 Mr | VND 80,88 Mr | VND 79,34 Mr | VND 62,79 Mr | VND 32,74 Mr | VND 6,10 Mr | VND 28,38 Mr | VND 26,79 Mr | VND 13,96 Mr | VND 12,15 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 5.332,11 | 4.675,11 | 4.121,31 | 4.605,46 | 4.677,10 | 4.351,39 | 5.164,13 | 3.543,89 | 3.004,53 | 2.193,73 | 2.607,89 | 3.244,90 | 1.602,49 | 459,10 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 514,64 Mr | VND 514,58 Mr | VND 2,29 Mr | VND 15,10 Mr | -VND 85,73 Mr | -VND 19,14 Mr | VND 406,70 Mr | VND 293,04 Mr | -VND 182,80 Mr | -VND 114,76 Mr | VND 93,75 Mr | -VND 264,31 Mr | -VND 56,04 Mr | VND 214,07 Mr | -VND 149,32 Mr | -VND 81,78 Mr | VND 2,31 Mr | VND 62,69 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 52,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,6% | 23,9% | 24,6% | 17,2% | 15,4% | 25,9% | 18,2% | 39,7% | 58,6% | 58,7% | 64,5% | 57,6% | 54,7% | 54,9% | 73,4% | 60,9% | 72,6% | 47,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,69 | 1,83 | 1,52 | 1,91 | 1,93 | 2,58 | 2,44 | 2,55 | 1,90 | 1,98 | 2,14 | 2,42 | 2,94 | 3,35 | 2,44 | 2,93 | 1,51 | 3,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,13 | 2,64 | 1,95 | 2,18 | 1,99 | 1,69 | 1,42 | 1,46 | 1,24 | 1,16 | 1,10 | 1,10 | 0,84 | 0,59 | 0,73 | 0,56 | 0,36 | 0,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,8% | 10,8% | 9,6% | 11,0% | 10,2% | 9,7% | 11,4% | 10,3% | 8,4% | 8,3% | 8,3% | 7,9% | 6,1% | 6,6% | 6,1% | 6,9% | 5,4% | 8,6% |
| FAVÖK Marjı | 6,2% | 7,9% | 8,8% | 7,0% | 6,7% | 6,8% | 8,2% | 7,3% | 5,8% | 5,0% | 5,6% | 3,8% | 2,8% | 2,9% | 2,6% | 3,2% | 2,0% | 4,9% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 4,4% | 5,3% | 5,3% | 5,1% | 5,1% | 6,2% | 4,0% | 3,1% | 2,7% | 2,8% | 2,2% | 1,5% | 0,4% | 1,5% | 1,8% | 1,5% | 1,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | 7,4% | 0,0% | 0,3% | -1,6% | -0,4% | 11,0% | 7,7% | -5,6% | -3,8% | 3,3% | -9,2% | -2,6% | 13,9% | -7,9% | -5,6% | 0,2% | 6,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |