HAGHoang Anh Gia Lai Joint Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $684,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 26,38 T | VND 22,28 T | VND 20,90 T | VND 19,80 T | VND 18,44 T | VND 37,27 T | VND 33,58 T | VND 48,11 T | VND 53,06 T | VND 52,13 T | VND 48,82 T | VND 36,48 T | VND 29,81 T | VND 31,28 T | VND 25,58 T | VND 19,04 T | VND 12,20 T | VND 8,87 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 679,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 12,20 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 14,18 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 7,90 T | VND 7,05 T | VND 8,38 T | VND 8,17 T | VND 8,29 T | VND 18,10 T | VND 14,70 T | VND 21,86 T | VND 22,96 T | VND 27,97 T | VND 28,22 T | VND 18,13 T | VND 14,26 T | VND 16,13 T | VND 11,63 T | VND 5,87 T | VND 5,24 T | VND 3,10 T |
| Net Borç† | VND 6,40 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 7,43 T | VND 5,78 T | VND 6,44 T | VND 5,11 T | VND 2,10 T | VND 3,18 T | VND 2,08 T | VND 5,39 T | VND 4,84 T | VND 6,71 T | VND 6,25 T | VND 3,05 T | VND 2,77 T | VND 4,39 T | VND 3,15 T | VND 3,97 T | VND 4,37 T | VND 1,88 T |
| Brüt Kâr | VND 2,69 T | VND 2,16 T | VND 1,28 T | VND 1,16 T | -VND 128,99 Mr | -VND 35,49 Mr | -VND 165,87 Mr | VND 1,93 T | VND 1,35 T | VND 519,68 Mr | VND 1,78 T | VND 1,18 T | VND 1,20 T | VND 1,20 T | VND 1,42 T | VND 2,01 T | VND 2,01 T | VND 890,11 Mr |
| FAVÖK | VND 2,78 T | VND 2,10 T | VND 1,46 T | VND 2,61 T | VND 1,14 T | -VND 1,10 T | VND 309,36 Mr | VND 2,31 T | VND 1,92 T | VND 836,84 Mr | VND 1,77 T | VND 1,21 T | VND 1,12 T | VND 980,76 Mr | VND 1,11 T | VND 1,79 T | VND 1,89 T | VND 791,35 Mr |
| Net Kâr | VND 2,12 T | VND 1,01 T | VND 1,66 T | VND 1,13 T | VND 203,03 Mr | -VND 1,26 T | VND 116,65 Mr | VND 117,51 Mr | VND 69,59 Mr | -VND 1,57 T | VND 532,12 Mr | VND 1,50 T | VND 846,07 Mr | VND 349,96 Mr | VND 1,17 T | VND 1,81 T | VND 1,19 T | VND 700,30 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 1.909,89 | 996,89 | 1.794,23 | 1.217,11 | 218,92 | -1.353,96 | 125,78 | 126,71 | 80,15 | -1.988,00 | 629,00 | 1.778,00 | 1.172,73 | 528,92 | 1.710,43 | 1.966,89 | 2.066,74 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 554,37 Mr | -VND 1,50 T | -VND 506,04 Mr | -VND 453,82 Mr | -VND 1,78 T | -VND 3,66 T | -VND 6,68 T | -VND 4,73 T | VND 679,73 Mr | -VND 2,02 T | -VND 6,01 T | -VND 4,46 T | -VND 6,64 T | -VND 4,75 T | -VND 5,47 T | -VND 1,84 T | -VND 188,22 Mr | -VND 1,57 T |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 1,57 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,0% | 31,6% | 40,1% | 41,2% | 44,9% | 48,6% | 43,8% | 45,4% | 43,3% | 53,7% | 57,8% | 49,7% | 47,8% | 51,6% | 45,5% | 30,8% | 43,0% | 34,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,26 | 0,31 | 0,26 | 0,11 | 0,09 | 0,06 | 0,11 | 0,09 | 0,13 | 0,13 | 0,08 | 0,09 | 0,14 | 0,12 | 0,21 | 0,36 | 0,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 0,41 | 0,45 | 0,36 | 0,15 | 0,22 | 0,15 | 0,38 | 0,34 | 0,47 | 0,44 | 0,22 | 0,20 | 0,31 | 0,22 | 0,28 | 0,31 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,2% | 37,3% | 19,9% | 22,7% | -6,1% | -1,1% | -8,0% | 35,8% | 28,0% | 7,7% | 28,4% | 38,5% | 43,2% | 27,3% | 45,2% | 50,6% | 46,0% | 47,3% |
| FAVÖK Marjı | 37,5% | 36,2% | 22,7% | 51,0% | 54,5% | -34,6% | 14,9% | 42,9% | 39,6% | 12,5% | 28,2% | 39,6% | 40,5% | 22,3% | 35,2% | 45,0% | 43,4% | 42,1% |
| Net Kâr Marjı | 28,6% | 17,5% | 25,8% | 22,1% | 9,7% | -39,5% | 5,6% | 2,2% | 1,4% | -23,4% | 8,5% | 49,2% | 30,5% | 8,0% | 37,1% | 45,6% | 27,2% | 37,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,5% | -25,9% | -7,9% | -8,9% | -84,9% | -115,2% | -321,8% | -87,8% | 14,0% | -30,1% | -96,0% | -146,0% | -239,6% | -108,0% | -173,5% | -46,4% | -4,3% | -83,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 222000,00 | +%1,37 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64400,00 | +%0,78 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | -%0,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | -%1,48 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | -%0,68 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | +%1,07 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24400,00 | %0,00 |