HAPHAPACO Group JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $29,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,25 T | VND 1,67 T | VND 1,28 T | VND 1,33 T | VND 805,45 Mr | VND 808,12 Mr | VND 811,89 Mr | VND 820,40 Mr | VND 795,60 Mr | VND 1,01 T | VND 1,12 T | VND 1,09 T | VND 1,22 T | VND 759,80 Mr | VND 689,32 Mr | VND 643,75 Mr | VND 691,88 Mr | VND 673,97 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 35,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 57,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,20 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 17,47 Mr | VND 50,23 Mr | VND 14,87 Mr | VND 21,64 Mr | VND 14,81 Mr | VND 23,72 Mr | VND 43,14 Mr | VND 44,44 Mr | VND 56,09 Mr | VND 224,82 Mr | VND 324,49 Mr | VND 389,31 Mr | VND 547,62 Mr | VND 122,92 Mr | VND 84,83 Mr | VND 43,10 Mr | VND 130,12 Mr | VND 154,19 Mr |
| Net Borç† | -VND 492,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 560,52 Mr | VND 419,48 Mr | VND 299,80 Mr | VND 632,79 Mr | VND 497,67 Mr | VND 334,51 Mr | VND 376,99 Mr | VND 476,09 Mr | VND 380,97 Mr | VND 426,00 Mr | VND 374,99 Mr | VND 349,98 Mr | VND 352,09 Mr | VND 361,20 Mr | VND 359,42 Mr | VND 361,04 Mr | VND 285,54 Mr | VND 318,68 Mr |
| Brüt Kâr | VND 26,61 Mr | VND 43,45 Mr | VND 39,93 Mr | VND 138,53 Mr | VND 92,55 Mr | VND 39,92 Mr | VND 49,76 Mr | VND 84,41 Mr | VND 51,01 Mr | VND 76,83 Mr | VND 36,97 Mr | VND 50,51 Mr | VND 45,22 Mr | VND 50,29 Mr | VND 56,28 Mr | VND 62,73 Mr | VND 37,80 Mr | VND 32,24 Mr |
| FAVÖK | VND 2,22 Mr | -VND 37,81 Mr | -VND 13,19 Mr | -VND 58,52 Mr | VND 58,57 Mr | VND 9,46 Mr | VND 44,54 Mr | VND 60,99 Mr | VND 30,38 Mr | VND 44,66 Mr | VND 12,27 Mr | VND 27,94 Mr | VND 21,04 Mr | VND 25,45 Mr | VND 30,98 Mr | VND 35,59 Mr | VND 19,85 Mr | VND 19,90 Mr |
| Net Kâr | -VND 105,81 Mr | VND 101,62 Mr | VND 17,71 Mr | VND 6,64 Mr | VND 37,59 Mr | VND 40,38 Mr | VND 19,68 Mr | VND 32,67 Mr | VND 13,25 Mr | VND 13,09 Mr | VND 35,19 Mr | VND 27,93 Mr | VND 23,38 Mr | VND 10,56 Mr | VND 10,73 Mr | VND 43,59 Mr | VND 40,92 Mr | -VND 68,87 Mr |
| Hisse Başı Kâr | -953,76 | 916,01 | 159,60 | 65,02 | 613,12 | 658,63 | 321,08 | 532,90 | 216,18 | 213,55 | 531,19 | 626,41 | 524,17 | 272,31 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 43,66 Mr | VND 531,37 Mr | VND 23,77 Mr | -VND 21,58 Mr | -VND 6,79 Mr | VND 19,14 Mr | VND 34,09 Mr | VND 14,80 Mr | VND 115,30 Mr | VND 39,41 Mr | VND 8,55 Mr | -VND 123,54 Mr | -VND 122,02 Mr | -VND 14,31 Mr | -VND 85,17 Mr | -VND 2,04 Mr | -VND 36,28 Mr | VND 73,17 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 17,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,4% | 3,0% | 1,2% | 1,6% | 1,8% | 2,9% | 5,3% | 5,4% | 7,1% | 22,2% | 29,0% | 35,7% | 45,0% | 16,2% | 12,3% | 6,7% | 18,8% | 22,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,25 | 0,24 | 0,48 | 0,62 | 0,41 | 0,46 | 0,58 | 0,48 | 0,42 | 0,34 | 0,32 | 0,29 | 0,48 | 0,52 | 0,56 | 0,41 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,35 | 0,25 | 0,53 | 0,42 | 0,28 | 0,32 | 0,40 | 0,32 | 0,36 | 0,31 | 0,29 | 0,29 | 0,30 | 0,30 | 0,30 | 0,24 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,7% | 10,4% | 13,3% | 21,9% | 18,6% | 11,9% | 13,2% | 17,7% | 13,4% | 18,0% | 9,9% | 14,4% | 12,8% | 13,9% | 15,7% | 17,4% | 13,2% | 10,1% |
| FAVÖK Marjı | 0,4% | -9,0% | -4,4% | -9,2% | 11,8% | 2,8% | 11,8% | 12,8% | 8,0% | 10,5% | 3,3% | 8,0% | 6,0% | 7,0% | 8,6% | 9,9% | 7,0% | 6,2% |
| Net Kâr Marjı | -18,9% | 24,2% | 5,9% | 1,0% | 7,6% | 12,1% | 5,2% | 6,9% | 3,5% | 3,1% | 9,4% | 8,0% | 6,6% | 2,9% | 3,0% | 12,1% | 14,3% | -21,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,8% | 126,7% | 7,9% | -3,4% | -1,4% | 5,7% | 9,0% | 3,1% | 30,3% | 9,3% | 2,3% | -35,3% | -34,7% | -4,0% | -23,7% | -0,6% | -12,7% | 23,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |