HDGHa Do Group Joint Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $251,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 14,69 T | VND 13,85 T | VND 14,44 T | VND 15,10 T | VND 15,89 T | VND 13,88 T | VND 13,86 T | VND 11,09 T | VND 8,42 T | VND 6,70 T | VND 3,05 T | VND 2,29 T | VND 2,33 T | VND 1,83 T | VND 1,63 T | VND 1,47 T | VND 1,20 T | VND 679,74 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 265,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 6,29 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 8,40 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 4,70 T | VND 4,88 T | VND 5,43 T | VND 6,12 T | VND 7,38 T | VND 6,57 T | VND 5,82 T | VND 2,64 T | VND 1,87 T | VND 2,60 T | VND 801,26 Mr | VND 51,59 Mr | VND 136,90 Mr | VND 323,53 Mr | VND 128,17 Mr | VND 27,40 Mr | VND 10,24 Mr | VND 58,36 Mr |
| Net Borç† | VND 3,29 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 2,79 T | VND 2,72 T | VND 2,89 T | VND 3,58 T | VND 3,78 T | VND 5,00 T | VND 4,31 T | VND 3,22 T | VND 2,30 T | VND 1,99 T | VND 1,48 T | VND 1,55 T | VND 988,68 Mr | VND 930,45 Mr | VND 1,08 T | VND 910,00 Mr | VND 758,32 Mr | VND 347,89 Mr |
| Brüt Kâr | VND 1,73 T | VND 1,58 T | VND 1,72 T | VND 2,20 T | VND 2,31 T | VND 2,06 T | VND 1,78 T | VND 1,23 T | VND 772,12 Mr | VND 570,53 Mr | VND 226,86 Mr | VND 254,08 Mr | VND 183,43 Mr | VND 97,98 Mr | VND 244,79 Mr | VND 351,44 Mr | VND 267,82 Mr | VND 45,13 Mr |
| FAVÖK | VND 1,99 T | VND 1,67 T | VND 2,01 T | VND 2,58 T | VND 2,30 T | VND 2,10 T | VND 1,75 T | VND 1,11 T | VND 527,81 Mr | VND 417,96 Mr | VND 185,68 Mr | VND 210,58 Mr | VND 141,01 Mr | VND 53,27 Mr | VND 200,94 Mr | VND 325,08 Mr | VND 249,73 Mr | VND 31,26 Mr |
| Net Kâr | VND 770,39 Mr | VND 348,31 Mr | VND 665,08 Mr | VND 1,10 T | VND 1,10 T | VND 949,77 Mr | VND 901,41 Mr | VND 633,43 Mr | VND 178,38 Mr | VND 235,57 Mr | VND 123,46 Mr | VND 148,28 Mr | VND 122,78 Mr | VND 23,25 Mr | VND 123,98 Mr | VND 271,12 Mr | VND 204,50 Mr | VND 25,89 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 1.893,04 | 895,12 | 1.634,25 | 2.708,75 | 2.728,13 | 2.400,92 | 1.852,10 | 1.765,51 | 496,89 | 657,65 | 347,10 | 416,84 | 345,47 | 65,46 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 1,24 T | VND 1,20 T | VND 1,04 T | VND 1,22 T | -VND 567,23 Mr | -VND 605,27 Mr | -VND 1,21 T | -VND 511,22 Mr | VND 1,28 T | -VND 549,49 Mr | -VND 443,28 Mr | VND 155,77 Mr | VND 296,19 Mr | -VND 160,82 Mr | -VND 185,66 Mr | -VND 31,85 Mr | VND 315,31 Mr | VND 25,43 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 138,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,0% | 35,3% | 37,6% | 40,5% | 46,4% | 47,3% | 42,0% | 23,8% | 22,2% | 38,8% | 26,2% | 2,2% | 5,9% | 17,7% | 7,9% | 1,9% | 0,9% | 8,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,20 | 0,20 | 0,24 | 0,24 | 0,36 | 0,31 | 0,29 | 0,27 | 0,30 | 0,48 | 0,68 | 0,42 | 0,51 | 0,66 | 0,62 | 0,63 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,33 | 0,32 | 0,34 | 0,43 | 0,45 | 0,60 | 0,51 | 0,38 | 0,27 | 0,24 | 0,18 | 0,19 | 0,12 | 0,11 | 0,13 | 0,11 | 0,09 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 62,2% | 58,1% | 59,5% | 61,5% | 61,1% | 41,3% | 41,3% | 38,3% | 33,6% | 28,7% | 15,3% | 16,3% | 18,6% | 10,5% | 22,6% | 38,6% | 35,3% | 13,0% |
| FAVÖK Marjı | 71,3% | 61,3% | 69,6% | 72,0% | 60,8% | 42,1% | 40,6% | 34,3% | 23,0% | 21,0% | 12,5% | 13,5% | 14,3% | 5,7% | 18,6% | 35,7% | 32,9% | 9,0% |
| Net Kâr Marjı | 27,6% | 12,8% | 23,0% | 30,6% | 29,0% | 19,0% | 20,9% | 19,7% | 7,8% | 11,8% | 8,3% | 9,5% | 12,4% | 2,5% | 11,5% | 29,8% | 27,0% | 7,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 44,6% | 44,0% | 36,0% | 34,1% | -15,0% | -12,1% | -28,0% | -15,9% | 55,8% | -27,6% | -30,0% | 10,0% | 30,0% | -17,3% | -17,2% | -3,5% | 41,6% | 7,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |