ITDITD Technology Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 587,34 Mr | VND 681,88 Mr | VND 569,53 Mr | VND 654,57 Mr | VND 627,26 Mr | VND 593,34 Mr | VND 504,91 Mr | VND 464,93 Mr | VND 502,70 Mr | VND 569,33 Mr | VND 597,71 Mr | VND 466,24 Mr | VND 461,16 Mr | VND 629,44 Mr | VND 767,19 Mr | VND 611,89 Mr | VND 503,30 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 65,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 128,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 458,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 26,46 Mr | VND 143,99 Mr | VND 58,74 Mr | VND 52,24 Mr | VND 53,75 Mr | VND 79,04 Mr | VND 34,85 Mr | VND 6,93 Mr | VND 3,18 Mr | VND 5,52 Mr | VND 55,29 Mr | VND 26,12 Mr | VND 53,61 Mr | VND 123,50 Mr | VND 158,62 Mr | VND 119,70 Mr | VND 101,87 Mr |
| Net Borç† | -VND 113,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 568,79 Mr | VND 751,85 Mr | VND 591,06 Mr | VND 878,13 Mr | VND 363,15 Mr | VND 595,36 Mr | VND 390,34 Mr | VND 445,59 Mr | VND 404,05 Mr | VND 918,35 Mr | VND 627,77 Mr | VND 448,02 Mr | VND 466,42 Mr | VND 512,82 Mr | VND 721,06 Mr | VND 627,58 Mr | VND 737,19 Mr |
| Brüt Kâr | VND 181,71 Mr | VND 193,02 Mr | VND 145,00 Mr | VND 130,62 Mr | VND 94,49 Mr | VND 156,05 Mr | VND 100,46 Mr | VND 130,85 Mr | VND 143,00 Mr | VND 211,11 Mr | VND 163,90 Mr | VND 122,51 Mr | VND 115,22 Mr | VND 117,88 Mr | VND 195,42 Mr | VND 193,87 Mr | VND 201,26 Mr |
| FAVÖK | VND 125,71 Mr | VND 103,58 Mr | -VND 17,64 Mr | VND 32,65 Mr | VND 26,80 Mr | VND 62,79 Mr | VND 30,16 Mr | VND 49,22 Mr | VND 63,98 Mr | VND 114,23 Mr | VND 82,58 Mr | VND 43,42 Mr | VND 43,59 Mr | VND 54,04 Mr | VND 102,34 Mr | VND 100,63 Mr | VND 116,40 Mr |
| Net Kâr | VND 72,11 Mr | VND 45,03 Mr | -VND 58,52 Mr | VND 4,31 Mr | VND 26,98 Mr | VND 33,92 Mr | VND 16,87 Mr | VND 34,01 Mr | VND 34,15 Mr | VND 62,95 Mr | VND 44,27 Mr | VND 10,49 Mr | VND 8,44 Mr | VND 12,84 Mr | VND 45,53 Mr | VND 39,27 Mr | VND 41,44 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 2.334,72 | 1.458,07 | -1.894,70 | 144,64 | 913,20 | 1.025,29 | 570,93 | 1.150,78 | 1.152,67 | 2.167,12 | 1.578,25 | 382,93 | 307,93 | 477,03 | 1.660,96 | 1.432,69 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 223,92 Mr | -VND 176,70 Mr | VND 63,77 Mr | -VND 24,47 Mr | VND 41,51 Mr | VND 1,64 Mr | -VND 15,42 Mr | VND 20,17 Mr | VND 78,87 Mr | VND 84,16 Mr | VND 14,55 Mr | VND 37,47 Mr | -VND 9,81 Mr | VND 49,50 Mr | -VND 57,62 Mr | VND 3,11 Mr | -VND 9,45 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 5,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,5% | 21,1% | 10,3% | 8,0% | 8,6% | 13,3% | 6,9% | 1,5% | 0,6% | 1,0% | 9,3% | 5,6% | 11,6% | 19,6% | 20,7% | 19,6% | 20,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,97 | 1,10 | 1,04 | 1,34 | 0,58 | 1,00 | 0,77 | 0,96 | 0,80 | 1,61 | 1,05 | 0,96 | 1,01 | 0,81 | 0,94 | 1,03 | 1,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,24 | 1,64 | 1,29 | 1,91 | 0,79 | 1,30 | 0,85 | 0,97 | 0,88 | 2,00 | 1,37 | 0,98 | 1,02 | 1,12 | 1,57 | 1,37 | 1,61 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,9% | 25,7% | 24,5% | 14,9% | 26,0% | 26,2% | 25,7% | 29,4% | 35,4% | 23,0% | 26,1% | 27,3% | 24,7% | 23,0% | 27,1% | 30,9% | 27,3% |
| FAVÖK Marjı | 22,1% | 13,8% | -3,0% | 3,7% | 7,4% | 10,5% | 7,7% | 11,0% | 15,8% | 12,4% | 13,2% | 9,7% | 9,3% | 10,5% | 14,2% | 16,0% | 15,8% |
| Net Kâr Marjı | 12,7% | 6,0% | -9,9% | 0,5% | 7,4% | 5,7% | 4,3% | 7,6% | 8,5% | 6,9% | 7,1% | 2,3% | 1,8% | 2,5% | 6,3% | 6,3% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 39,4% | -23,5% | 10,8% | -2,8% | 11,4% | 0,3% | -4,0% | 4,5% | 19,5% | 9,2% | 2,3% | 8,4% | -2,1% | 9,7% | -8,0% | 0,5% | -1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 219900,00 | -%0,95 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 63400,00 | -%1,55 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56400,00 | +%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33250,00 | -%0,30 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | %0,00 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 33000,00 | +%0,15 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |