LIXLix Detergent JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $61,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,61 T | VND 1,40 T | VND 1,31 T | VND 1,23 T | VND 1,17 T | VND 1,02 T | VND 896,70 Mr | VND 780,22 Mr | VND 776,69 Mr | VND 780,51 Mr | VND 792,10 Mr | VND 616,07 Mr | VND 535,28 Mr | VND 457,32 Mr | VND 406,74 Mr | VND 350,12 Mr | VND 296,05 Mr | VND 183,06 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 359,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 574,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,04 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 55,00 Mr | VND 55,00 Mr | VND 55,00 Mr | VND 55,00 Mr | VND 55,00 Mr | VND 55,00 Mr | VND 55,00 Mr | VND 55,00 Mr | VND 55,00 Mr | VND 71,66 Mr | VND 111,11 Mr | VND 73,99 Mr | VND 44,90 Mr | VND 42,26 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 4,55 Mr | VND 2,01 Mr |
| Net Borç† | -VND 390,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 3,07 T | VND 2,88 T | VND 2,80 T | VND 2,82 T | VND 2,61 T | VND 2,90 T | VND 2,53 T | VND 2,31 T | VND 2,12 T | VND 1,95 T | VND 1,76 T | VND 1,71 T | VND 1,49 T | VND 1,40 T | VND 1,24 T | VND 1,00 T | VND 881,44 Mr | VND 648,72 Mr |
| Brüt Kâr | VND 652,34 Mr | VND 602,45 Mr | VND 600,31 Mr | VND 628,57 Mr | VND 520,86 Mr | VND 727,87 Mr | VND 549,43 Mr | VND 438,91 Mr | VND 404,33 Mr | VND 398,23 Mr | VND 368,11 Mr | VND 337,47 Mr | VND 263,18 Mr | VND 229,48 Mr | VND 186,12 Mr | VND 187,43 Mr | VND 237,53 Mr | VND 115,35 Mr |
| FAVÖK | VND 282,09 Mr | VND 305,02 Mr | VND 300,80 Mr | VND 286,05 Mr | VND 262,21 Mr | VND 338,25 Mr | VND 255,23 Mr | VND 217,59 Mr | VND 212,67 Mr | VND 197,60 Mr | VND 190,82 Mr | VND 116,28 Mr | VND 96,17 Mr | VND 85,66 Mr | VND 76,46 Mr | VND 88,36 Mr | VND 134,03 Mr | VND 46,94 Mr |
| Net Kâr | VND 179,31 Mr | VND 181,00 Mr | VND 170,67 Mr | VND 187,64 Mr | VND 150,32 Mr | VND 206,75 Mr | VND 160,60 Mr | VND 132,71 Mr | VND 135,59 Mr | VND 144,73 Mr | VND 162,47 Mr | VND 80,77 Mr | VND 68,76 Mr | VND 59,79 Mr | VND 64,73 Mr | VND 71,92 Mr | VND 99,39 Mr | VND 29,87 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 2.767,17 | 2.793,20 | 2.633,86 | 2.895,62 | 2.319,76 | 3.190,56 | 2.478,44 | 2.047,94 | 2.092,50 | 2.233,50 | 2.507,33 | 1.246,33 | 1.061,00 | 922,67 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 182,19 Mr | VND 200,62 Mr | VND 189,04 Mr | VND 149,88 Mr | VND 159,22 Mr | VND 15,74 Mr | VND 124,10 Mr | VND 89,97 Mr | VND 132,33 Mr | VND 61,63 Mr | VND 195,70 Mr | VND 65,94 Mr | VND 23,02 Mr | -VND 19,16 Mr | VND 27,87 Mr | VND 13,12 Mr | VND 99,15 Mr | -VND 5,26 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 49,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,4% | 3,9% | 4,2% | 4,5% | 4,7% | 5,4% | 6,1% | 7,0% | 7,1% | 9,2% | 14,0% | 12,0% | 8,4% | 9,2% | 0,0% | 0,0% | 1,5% | 1,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,90 | 2,06 | 2,14 | 2,28 | 2,24 | 2,85 | 2,82 | 2,96 | 2,73 | 2,50 | 2,22 | 2,77 | 2,79 | 3,07 | 3,06 | 2,86 | 2,98 | 3,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,95 | 2,77 | 2,70 | 2,71 | 2,52 | 2,79 | 2,43 | 2,22 | 2,04 | 1,88 | 1,69 | 1,64 | 1,44 | 1,35 | 1,20 | 0,96 | 0,85 | 0,62 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,3% | 20,9% | 21,4% | 22,3% | 19,9% | 25,1% | 21,7% | 19,0% | 19,1% | 20,4% | 20,9% | 19,8% | 17,6% | 16,4% | 15,0% | 18,7% | 26,9% | 17,8% |
| FAVÖK Marjı | 9,2% | 10,6% | 10,7% | 10,2% | 10,0% | 11,7% | 10,1% | 9,4% | 10,0% | 10,1% | 10,9% | 6,8% | 6,4% | 6,1% | 6,1% | 8,8% | 15,2% | 7,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | 6,3% | 6,1% | 6,7% | 5,8% | 7,1% | 6,4% | 5,7% | 6,4% | 7,4% | 9,2% | 4,7% | 4,6% | 4,3% | 5,2% | 7,2% | 11,3% | 4,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,9% | 7,0% | 6,7% | 5,3% | 6,1% | 0,5% | 4,9% | 3,9% | 6,2% | 3,2% | 11,1% | 3,9% | 1,5% | -1,4% | 2,2% | 1,3% | 11,2% | -0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |