LM8Lilama 18 JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,38 T | VND 1,19 T | VND 1,22 T | VND 1,36 T | VND 1,34 T | VND 1,58 T | VND 1,91 T | VND 1,95 T | VND 1,80 T | VND 1,98 T | VND 1,62 T | VND 1,43 T | VND 1,29 T | VND 1,10 T | VND 1,12 T | VND 702,00 Mr | VND 477,93 Mr | VND 631,54 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 3,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 1,07 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 306,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 529,23 Mr | VND 369,72 Mr | VND 419,67 Mr | VND 596,36 Mr | VND 673,84 Mr | VND 779,97 Mr | VND 1,04 T | VND 893,93 Mr | VND 888,15 Mr | VND 890,26 Mr | VND 737,28 Mr | VND 645,06 Mr | VND 520,09 Mr | VND 269,91 Mr | VND 319,29 Mr | VND 289,25 Mr | VND 125,66 Mr | VND 139,21 Mr |
| Net Borç† | VND 437,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 1,52 T | VND 1,55 T | VND 1,33 T | VND 1,36 T | VND 1,43 T | VND 1,36 T | VND 1,74 T | VND 1,92 T | VND 1,68 T | VND 1,62 T | VND 1,54 T | VND 1,37 T | VND 1,28 T | VND 1,08 T | VND 616,40 Mr | VND 576,72 Mr | VND 515,08 Mr | VND 566,28 Mr |
| Brüt Kâr | VND 139,56 Mr | VND 100,15 Mr | VND 112,37 Mr | VND 109,76 Mr | VND 100,00 Mr | VND 78,62 Mr | VND 124,38 Mr | VND 142,82 Mr | VND 158,32 Mr | VND 166,99 Mr | VND 127,77 Mr | VND 116,46 Mr | VND 111,22 Mr | VND 105,45 Mr | VND 113,42 Mr | VND 50,53 Mr | VND 77,29 Mr | VND 47,16 Mr |
| FAVÖK | VND 99,94 Mr | VND 65,35 Mr | VND 86,23 Mr | VND 92,14 Mr | VND 90,44 Mr | VND 82,10 Mr | VND 111,04 Mr | VND 124,86 Mr | VND 134,34 Mr | VND 169,46 Mr | VND 142,37 Mr | VND 95,31 Mr | VND 89,98 Mr | VND 86,00 Mr | VND 98,32 Mr | VND 44,83 Mr | VND 65,21 Mr | VND 40,23 Mr |
| Net Kâr | VND 12,30 Mr | VND 14,09 Mr | VND 9,46 Mr | VND 11,32 Mr | VND 11,36 Mr | VND 4,45 Mr | VND 11,66 Mr | VND 12,11 Mr | VND 23,41 Mr | VND 42,61 Mr | VND 48,74 Mr | VND 48,75 Mr | VND 41,11 Mr | VND 38,72 Mr | VND 21,64 Mr | VND 17,66 Mr | VND 16,14 Mr | VND 12,26 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 1.310,38 | 1.501,13 | 1.008,12 | 1.205,22 | 1.210,48 | 473,45 | 1.241,49 | 1.289,74 | 2.493,65 | 4.539,00 | 5.191,67 | 5.191,19 | 4.378,43 | 4.123,80 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 185,82 Mr | VND 79,86 Mr | VND 201,43 Mr | VND 66,26 Mr | VND 82,61 Mr | VND 192,58 Mr | -VND 99,52 Mr | VND 42,86 Mr | -VND 44,63 Mr | -VND 80,19 Mr | -VND 14,46 Mr | -VND 135,58 Mr | -VND 167,53 Mr | VND 53,75 Mr | -VND 548,95 Mn | -VND 65,66 Mr | -VND 103,63 Mr | -VND 4,99 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 6,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,4% | 31,2% | 34,4% | 43,9% | 50,2% | 49,5% | 54,6% | 45,8% | 49,2% | 45,0% | 45,6% | 45,0% | 40,2% | 24,6% | 28,6% | 41,2% | 26,3% | 22,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,10 | 1,30 | 1,09 | 1,00 | 1,06 | 0,86 | 0,91 | 0,99 | 0,93 | 0,82 | 0,95 | 0,96 | 0,99 | 0,99 | 0,55 | 0,82 | 1,08 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,97 | 5,05 | 4,34 | 4,44 | 4,66 | 4,44 | 5,69 | 6,28 | 5,50 | 5,29 | 5,04 | 4,49 | 4,17 | 3,54 | 2,01 | 1,88 | 1,68 | 1,85 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,2% | 6,5% | 8,5% | 8,1% | 7,0% | 5,8% | 7,1% | 7,4% | 9,4% | 10,3% | 8,3% | 8,5% | 8,7% | 9,7% | 18,4% | 8,8% | 15,0% | 8,3% |
| FAVÖK Marjı | 6,6% | 4,2% | 6,5% | 6,8% | 6,3% | 6,0% | 6,4% | 6,5% | 8,0% | 10,5% | 9,2% | 6,9% | 7,0% | 7,9% | 16,0% | 7,8% | 12,7% | 7,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | 0,9% | 0,7% | 0,8% | 0,8% | 0,3% | 0,7% | 0,6% | 1,4% | 2,6% | 3,2% | 3,5% | 3,2% | 3,6% | 3,5% | 3,1% | 3,1% | 2,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,2% | 5,2% | 15,2% | 4,9% | 5,8% | 14,2% | -5,7% | 2,2% | -2,7% | -5,0% | -0,9% | -9,9% | -13,1% | 5,0% | -0,1% | -11,4% | -20,1% | -0,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 219800,00 | -%0,99 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 63300,00 | -%1,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56400,00 | +%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33300,00 | -%0,15 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29450,00 | +%0,17 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 33050,00 | +%0,30 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24300,00 | -%0,41 |