NBB577 Investment Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $66,03 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 7,78 T | VND 7,75 T | VND 6,91 T | VND 6,39 T | VND 4,37 T | VND 4,09 T | VND 5,67 T | VND 5,12 T | VND 4,98 T | VND 4,98 T | VND 3,53 T | VND 3,14 T | VND 3,08 T | VND 3,03 T | VND 2,54 T | VND 2,36 T | VND 1,69 T | VND 936,52 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 4,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 5,96 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,82 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 4,46 T | VND 4,43 T | VND 3,64 T | VND 3,13 T | VND 1,19 T | VND 518,68 Mr | VND 276,78 Mr | VND 380,41 Mr | VND 751,49 Mr | VND 1,28 T | VND 1,31 T | VND 1,08 T | VND 1,13 T | VND 1,22 T | VND 1,22 T | VND 1,08 T | VND 884,26 Mr | VND 165,29 Mr |
| Net Borç† | VND 4,40 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 35,74 Mr | VND 64,73 Mr | VND 293,04 Mr | VND 466,36 Mr | VND 565,23 Mr | VND 3,50 T | VND 330,58 Mr | VND 1,14 T | VND 1,06 T | VND 41,23 Mr | VND 96,67 Mr | VND 231,42 Mr | VND 202,74 Mr | VND 1,08 T | VND 412,78 Mr | VND 484,40 Mr | VND 342,95 Mr | VND 178,73 Mr |
| Brüt Kâr | VND 4,84 Mr | VND 18,11 Mr | VND 99,97 Mr | VND 224,22 Mr | VND 253,71 Mr | VND 778,61 Mr | VND 75,87 Mr | VND 263,32 Mr | VND 124,76 Mr | -VND 3,02 Mr | VND 15,50 Mr | VND 63,85 Mr | VND 85,51 Mr | VND 318,66 Mr | VND 103,72 Mr | VND 121,03 Mr | VND 102,41 Mr | VND 73,94 Mr |
| FAVÖK | -VND 1,27 Mn | VND 16,14 Mr | VND 64,34 Mr | VND 191,38 Mr | VND 194,53 Mr | VND 621,30 Mr | VND 50,74 Mr | VND 219,33 Mr | VND 63,78 Mr | -VND 6,37 Mr | VND 10,35 Mr | VND 68,60 Mr | VND 74,91 Mr | VND 288,14 Mr | VND 35,68 Mr | VND 109,58 Mr | VND 92,63 Mr | VND 69,17 Mr |
| Net Kâr | VND 8,86 Mr | VND 726,71 Mn | VND 1,81 Mr | VND 5,70 Mr | VND 298,69 Mr | VND 291,33 Mr | VND 281,03 Mr | VND 145,26 Mr | VND 72,87 Mr | VND 40,93 Mr | VND 32,15 Mr | VND 33,15 Mr | VND 25,26 Mr | VND 284,93 Mr | VND 69,59 Mr | VND 121,61 Mr | VND 91,24 Mr | VND 55,21 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 88,50 | 7,26 | 18,09 | 56,94 | 2.982,15 | 2.496,54 | 2.301,08 | 1.131,05 | 753,13 | 394,25 | 342,44 | 522,74 | 611,32 | 5.958,63 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 495,28 Mr | -VND 467,12 Mr | -VND 278,91 Mr | -VND 1,05 T | -VND 68,24 Mr | VND 301,34 Mr | VND 131,14 Mr | VND 239,33 Mr | VND 147,39 Mr | VND 35,35 Mr | -VND 227,55 Mr | -VND 202,64 Mr | -VND 45,08 Mr | -VND 96,01 Mr | -VND 368,92 Mr | -VND 668,91 Mr | -VND 214,74 Mr | -VND 220,24 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 3,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 57,3% | 57,2% | 52,7% | 49,0% | 27,1% | 12,7% | 4,9% | 7,4% | 15,1% | 25,8% | 37,1% | 34,5% | 36,8% | 40,4% | 47,9% | 45,8% | 52,4% | 17,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,01 | 0,04 | 0,07 | 0,13 | 0,86 | 0,06 | 0,22 | 0,21 | 0,01 | 0,03 | 0,07 | 0,07 | 0,36 | 0,16 | 0,21 | 0,20 | 0,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,04 | 0,16 | 0,26 | 0,31 | 1,92 | 0,18 | 0,63 | 0,58 | 0,02 | 0,05 | 0,13 | 0,11 | 0,59 | 0,23 | 0,27 | 0,19 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,5% | 28,0% | 34,1% | 48,1% | 44,9% | 22,2% | 22,9% | 23,1% | 11,8% | -7,3% | 16,0% | 27,6% | 42,2% | 29,6% | 25,1% | 25,0% | 29,9% | 41,4% |
| FAVÖK Marjı | -0,0% | 24,9% | 22,0% | 41,0% | 34,4% | 17,7% | 15,3% | 19,2% | 6,0% | -15,4% | 10,7% | 29,6% | 36,9% | 26,7% | 8,6% | 22,6% | 27,0% | 38,7% |
| Net Kâr Marjı | 24,8% | 1,1% | 0,6% | 1,2% | 52,8% | 8,3% | 85,0% | 12,7% | 6,9% | 99,3% | 33,3% | 14,3% | 12,5% | 26,4% | 16,9% | 25,1% | 26,6% | 30,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1.385,6% | -721,7% | -95,2% | -224,4% | -12,1% | 8,6% | 39,7% | 21,0% | 13,9% | 85,7% | -235,4% | -87,6% | -22,2% | -8,9% | -89,4% | -138,1% | -62,6% | -123,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |