NNCNui Nho Stone JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $31,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 664,78 Mr | VND 485,88 Mr | VND 431,43 Mr | VND 406,85 Mr | VND 354,49 Mr | VND 391,50 Mr | VND 386,95 Mr | VND 446,98 Mr | VND 569,33 Mr | VND 494,44 Mr | VND 399,91 Mr | VND 347,02 Mr | VND 240,98 Mr | VND 220,26 Mr | VND 226,31 Mr | VND 159,24 Mr | VND 162,81 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 87,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 130,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 534,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 28,89 Mr | VND 0,00 | VND 3,26 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 20,00 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 |
| Net Borç† | -VND 297,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 390,95 Mr | VND 280,07 Mr | VND 175,94 Mr | VND 80,58 Mr | VND 159,04 Mr | VND 401,54 Mr | VND 516,46 Mr | VND 577,13 Mr | VND 581,91 Mr | VND 583,75 Mr | VND 507,86 Mr | VND 392,19 Mr | VND 323,25 Mr | VND 280,08 Mr | VND 279,81 Mr | VND 258,04 Mr | VND 214,82 Mr |
| Brüt Kâr | VND 192,26 Mr | VND 88,01 Mr | VND 48,75 Mr | VND 21,20 Mr | VND 47,08 Mr | VND 162,81 Mr | VND 154,60 Mr | VND 196,96 Mr | VND 241,86 Mr | VND 245,74 Mr | VND 185,88 Mr | VND 140,30 Mr | VND 97,13 Mr | VND 91,72 Mr | VND 114,30 Mr | VND 105,25 Mr | VND 93,66 Mr |
| FAVÖK | VND 186,51 Mr | VND 78,81 Mr | VND 41,43 Mr | VND 13,02 Mr | VND 41,10 Mr | VND 145,48 Mr | VND 143,16 Mr | VND 183,42 Mr | VND 224,20 Mr | VND 225,97 Mr | VND 175,83 Mr | VND 131,07 Mr | VND 92,02 Mr | VND 87,89 Mr | VND 108,85 Mr | VND 99,41 Mr | VND 89,70 Mr |
| Net Kâr | VND 134,53 Mr | VND 57,60 Mr | VND 34,29 Mr | VND 41,60 Mr | VND 35,53 Mr | VND 112,65 Mr | VND 112,91 Mr | VND 170,94 Mr | VND 175,38 Mr | VND 170,09 Mr | VND 113,57 Mr | VND 104,25 Mr | VND 72,02 Mr | VND 77,65 Mr | VND 88,87 Mr | VND 78,62 Mr | VND 79,07 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 6.137,17 | 2.627,67 | 1.564,33 | 1.897,59 | 1.621,00 | 5.138,93 | 5.151,08 | 7.798,54 | 8.001,00 | 7.759,69 | 5.181,13 | 4.870,32 | 3.466,09 | 3.733,69 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 128,27 Mr | VND 84,94 Mr | VND 37,50 Mr | VND 30,31 Mr | VND 67,43 Mr | VND 123,54 Mr | VND 98,43 Mr | VND 173,83 Mr | VND 128,87 Mr | VND 127,90 Mr | VND 139,55 Mr | VND 39,05 Mr | VND 59,62 Mr | VND 78,93 Mr | VND 70,61 Mr | VND 24,82 Mr | VND 77,46 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 76,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,3% | 0,0% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,58 | 0,41 | 0,20 | 0,45 | 1,03 | 1,33 | 1,29 | 1,02 | 1,18 | 1,27 | 1,13 | 1,34 | 1,27 | 1,24 | 1,62 | 1,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,73 | 0,52 | 0,33 | 0,15 | 0,30 | 0,75 | 0,97 | 1,08 | 1,09 | 1,09 | 0,95 | 0,73 | 0,60 | 0,52 | 0,52 | 0,48 | 0,40 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,2% | 31,4% | 27,7% | 26,3% | 29,6% | 40,5% | 29,9% | 34,1% | 41,6% | 42,1% | 36,6% | 35,8% | 30,0% | 32,7% | 40,8% | 40,8% | 43,6% |
| FAVÖK Marjı | 47,7% | 28,1% | 23,5% | 16,2% | 25,8% | 36,2% | 27,7% | 31,8% | 38,5% | 38,7% | 34,6% | 33,4% | 28,5% | 31,4% | 38,9% | 38,5% | 41,8% |
| Net Kâr Marjı | 34,4% | 20,6% | 19,5% | 51,6% | 22,3% | 28,1% | 21,9% | 29,6% | 30,1% | 29,1% | 22,4% | 26,6% | 22,3% | 27,7% | 31,8% | 30,5% | 36,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 32,8% | 30,3% | 21,3% | 37,6% | 42,4% | 30,8% | 19,1% | 30,1% | 22,1% | 21,9% | 27,5% | 10,0% | 18,4% | 28,2% | 25,2% | 9,6% | 36,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |