PDRPhat Dat Real Estate Development Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $441,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 27,27 T | VND 23,99 T | VND 21,07 T | VND 22,84 T | VND 20,55 T | VND 15,62 T | VND 13,96 T | VND 11,06 T | VND 9,95 T | VND 9,00 T | VND 7,54 T | VND 6,05 T | VND 5,66 T | VND 5,19 T | VND 4,64 T | VND 3,83 T | VND 3,74 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 375,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 14,85 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 12,42 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 5,54 T | VND 5,34 T | VND 3,11 T | VND 4,44 T | VND 3,43 T | VND 1,90 T | VND 2,17 T | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 2,81 T | VND 2,75 T | VND 2,77 T | VND 2,77 T | VND 2,77 T | VND 2,54 T | VND 1,75 T | VND 1,03 T |
| Net Borç† | VND 5,17 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 1,32 T | VND 821,69 Mr | VND 617,52 Mr | VND 1,50 T | VND 3,62 T | VND 3,92 T | VND 3,40 T | VND 2,15 T | VND 1,33 T | VND 1,50 T | VND 403,37 Mr | VND 415,33 Mr | VND 39,69 Mr | VND 104,64 Mr | VND 126,53 Mr | VND 1,57 T | VND 492,22 Mr |
| Brüt Kâr | VND 709,65 Mr | VND 385,12 Mr | VND 535,26 Mr | VND 1,27 T | VND 2,76 T | VND 1,82 T | VND 1,31 T | VND 679,62 Mr | VND 516,65 Mr | VND 402,72 Mr | VND 146,36 Mr | VND 77,71 Mr | VND 27,65 Mr | VND 43,50 Mr | VND 36,75 Mr | VND 507,72 Mr | VND 204,94 Mr |
| FAVÖK | VND 471,64 Mr | VND 183,52 Mr | VND 326,52 Mr | VND 990,51 Mr | VND 2,53 T | VND 1,59 T | VND 1,11 T | VND 563,70 Mr | VND 362,31 Mr | VND 305,97 Mr | VND 104,34 Mr | VND 54,33 Mr | VND 1,25 Mr | VND 8,66 Mr | -VND 8,67 Mr | VND 449,24 Mr | VND 176,90 Mr |
| Net Kâr | VND 494,47 Mr | VND 148,88 Mr | VND 679,54 Mr | VND 1,10 T | VND 1,78 T | VND 1,16 T | VND 830,43 Mr | VND 609,10 Mr | VND 415,78 Mr | VND 226,99 Mr | VND 147,06 Mr | VND 41,64 Mr | VND 2,34 Mr | VND 4,94 Mr | VND 6,78 Mr | VND 328,92 Mr | VND 146,28 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 534,41 | 169,92 | 839,00 | 1.366,88 | 2.244,03 | 1.461,70 | 1.047,03 | 767,97 | 524,24 | 286,20 | 234,60 | 65,80 | 3,70 | 7,81 | 10,69 | 453,38 | 231,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 2,99 T | -VND 4,69 T | VND 324,62 Mr | -VND 3,85 T | VND 756,11 Mr | VND 3,91 T | -VND 1,11 T | VND 315,12 Mr | VND 3,25 T | -VND 273,69 Mr | -VND 381,79 Mr | VND 56,50 Mr | -VND 4,54 Mr | -VND 319,18 Mr | -VND 793,89 Mr | -VND 295,49 Mr | -VND 328,15 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 27,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,3% | 22,3% | 14,7% | 19,4% | 16,7% | 12,2% | 15,6% | 0,0% | 0,0% | 31,2% | 36,5% | 45,8% | 49,0% | 53,4% | 54,8% | 45,7% | 27,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,07 | 0,18 | 0,25 | 0,24 | 0,19 | 0,13 | 0,17 | 0,05 | 0,07 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,41 | 0,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,07 | 0,05 | 0,12 | 0,29 | 0,32 | 0,27 | 0,17 | 0,11 | 0,12 | 0,03 | 0,03 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,13 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 53,6% | 46,9% | 86,7% | 84,4% | 76,2% | 46,6% | 38,7% | 31,6% | 38,9% | 26,9% | 36,3% | 18,7% | 69,7% | 41,6% | 29,0% | 32,3% | 41,6% |
| FAVÖK Marjı | 35,6% | 22,3% | 52,9% | 65,8% | 70,0% | 40,5% | 32,6% | 26,2% | 27,3% | 20,4% | 25,9% | 13,1% | 3,1% | 8,3% | -6,9% | 28,5% | 35,9% |
| Net Kâr Marjı | 37,3% | 18,1% | 110,0% | 72,9% | 49,2% | 29,6% | 24,4% | 28,4% | 31,3% | 15,2% | 36,5% | 10,0% | 5,9% | 4,7% | 5,4% | 20,9% | 29,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -225,7% | -570,3% | 52,6% | -256,0% | 20,9% | 99,7% | -32,7% | 14,7% | 245,2% | -18,3% | -94,6% | 13,6% | -11,4% | -305,0% | -627,4% | -18,8% | -66,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |