PVDPetroVietnam Drilling & Well Services JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $684,60 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 28,31 T | VND 23,61 T | VND 21,63 T | VND 20,70 T | VND 20,76 T | VND 20,86 T | VND 20,89 T | VND 21,00 T | VND 21,82 T | VND 23,14 T | VND 24,92 T | VND 23,30 T | VND 21,49 T | VND 19,08 T | VND 18,54 T | VND 14,64 T | VND 12,37 T | VND 8,63 T | VND 4,33 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 1,82 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 11,08 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 17,10 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 4,41 T | VND 3,05 T | VND 3,34 T | VND 3,84 T | VND 3,95 T | VND 3,87 T | VND 3,75 T | VND 3,84 T | VND 4,67 T | VND 5,44 T | VND 6,39 T | VND 4,25 T | VND 5,61 T | VND 6,81 T | VND 7,90 T | VND 6,72 T | VND 6,35 T | VND 3,86 T | VND 1,40 T |
| Net Borç† | VND 1,90 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | VND 10,90 T | VND 9,29 T | VND 5,80 T | VND 5,43 T | VND 4,00 T | VND 5,23 T | VND 4,37 T | VND 5,50 T | VND 3,89 T | VND 5,36 T | VND 14,44 T | VND 20,88 T | VND 14,87 T | VND 11,93 T | VND 9,21 T | VND 7,57 T | VND 4,10 T | VND 3,73 T | VND 2,74 T |
| Brüt Kâr | VND 2,06 T | VND 1,69 T | VND 1,24 T | VND 514,83 Mr | VND 309,76 Mr | VND 316,85 Mr | VND 436,76 Mr | VND 379,88 Mr | VND 169,94 Mr | VND 801,92 Mr | VND 3,16 T | VND 4,09 T | VND 3,33 T | VND 2,68 T | VND 2,06 T | VND 1,76 T | VND 1,24 T | VND 1,21 T | VND 706,68 Mr |
| FAVÖK | VND 2,03 T | VND 1,95 T | VND 1,57 T | VND 754,30 Mr | VND 411,45 Mr | VND 489,47 Mr | VND 687,23 Mr | VND 708,00 Mr | VND 392,58 Mr | VND 888,65 Mr | VND 3,54 T | VND 4,03 T | VND 3,45 T | VND 2,92 T | VND 2,16 T | VND 1,91 T | VND 1,08 T | VND 1,08 T | VND 740,95 Mr |
| Net Kâr | VND 856,53 Mr | VND 555,78 Mr | VND 450,46 Mr | -VND 138,89 Mr | -VND 15,77 Mr | VND 118,78 Mr | VND 128,18 Mr | VND 151,58 Mr | VND 28,43 Mr | VND 85,78 Mr | VND 1,43 T | VND 2,09 T | VND 1,88 T | VND 1,32 T | VND 1,07 T | VND 881,95 Mr | VND 814,61 Mr | VND 922,26 Mr | VND 571,90 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 923,22 | 599,05 | 485,53 | -149,71 | -17,00 | 128,02 | 138,16 | 163,37 | 30,54 | 92,43 | 1.538,79 | 1.955,91 | 2.233,89 | 1.695,71 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 1,55 T | -VND 272,63 Mr | VND 1,57 T | VND 4,07 Mr | -VND 660,95 Mr | -VND 262,11 Mr | VND 29,06 Mr | VND 259,49 Mr | VND 228,72 Mr | VND 1,03 T | -VND 492,65 Mr | VND 3,30 T | VND 2,69 T | VND 1,95 T | -VND 270,69 Mr | -VND 181,20 Mr | -VND 2,22 T | -VND 1,51 T | -VND 1,27 T |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 3,05 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,6% | 12,9% | 15,4% | 18,5% | 19,0% | 18,5% | 18,0% | 18,3% | 21,4% | 23,5% | 25,7% | 18,2% | 26,1% | 35,7% | 42,6% | 45,9% | 51,3% | 44,7% | 32,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,39 | 0,27 | 0,26 | 0,19 | 0,25 | 0,21 | 0,26 | 0,18 | 0,23 | 0,58 | 0,90 | 0,69 | 0,63 | 0,50 | 0,52 | 0,33 | 0,43 | 0,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,64 | 0,54 | 0,34 | 0,32 | 0,23 | 0,31 | 0,26 | 0,32 | 0,23 | 0,31 | 0,84 | 1,22 | 0,87 | 0,70 | 0,54 | 0,44 | 0,24 | 0,22 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,9% | 18,2% | 21,4% | 9,5% | 7,8% | 6,1% | 10,0% | 6,9% | 4,4% | 15,0% | 21,9% | 19,6% | 22,4% | 22,5% | 22,3% | 23,2% | 30,3% | 32,4% | 25,8% |
| FAVÖK Marjı | 18,7% | 21,0% | 27,0% | 13,9% | 10,3% | 9,4% | 15,7% | 12,9% | 10,1% | 16,6% | 24,5% | 19,3% | 23,2% | 24,4% | 23,5% | 25,3% | 26,4% | 29,1% | 27,1% |
| Net Kâr Marjı | 7,9% | 6,0% | 7,8% | -2,6% | -0,4% | 2,3% | 2,9% | 2,8% | 0,7% | 1,6% | 9,9% | 10,0% | 12,7% | 11,1% | 11,6% | 11,6% | 19,9% | 24,7% | 20,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,3% | -2,9% | 27,1% | 0,1% | -16,5% | -5,0% | 0,7% | 4,7% | 5,9% | 19,1% | -3,4% | 15,8% | 18,1% | 16,4% | -2,9% | -2,4% | -54,2% | -40,6% | -46,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |