QCGQuoc Cuong Gia Lai JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $106,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 8,74 T | VND 8,88 T | VND 9,57 T | VND 9,95 T | VND 9,82 T | VND 10,33 T | VND 11,40 T | VND 11,07 T | VND 11,34 T | VND 8,22 T | VND 7,98 T | VND 6,89 T | VND 6,36 T | VND 6,33 T | VND 5,50 T | VND 5,13 T | VND 2,63 T | VND 2,13 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 142,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 3,94 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 4,75 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 93,92 Mr | VND 379,74 Mr | VND 581,93 Mr | VND 594,57 Mr | VND 454,87 Mr | VND 504,90 Mr | VND 489,54 Mr | VND 593,48 Mr | VND 485,85 Mr | VND 1,87 T | VND 1,95 T | VND 1,77 T | VND 1,86 T | VND 1,59 T | VND 1,38 T | VND 948,50 Mr | VND 484,71 Mr | VND 266,78 Mr |
| Net Borç† | -VND 48,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 473,25 Mr | VND 729,15 Mr | VND 432,35 Mr | VND 1,27 T | VND 1,05 T | VND 1,87 T | VND 858,47 Mr | VND 732,18 Mr | VND 856,71 Mr | VND 1,59 T | VND 385,77 Mr | VND 523,53 Mr | VND 972,86 Mr | VND 223,97 Mr | VND 397,93 Mr | VND 717,28 Mr | VND 328,44 Mr | VND 22,59 Mr |
| Brüt Kâr | VND 184,34 Mr | VND 187,09 Mr | VND 82,93 Mr | VND 134,37 Mr | VND 225,91 Mr | VND 292,48 Mr | VND 112,91 Mr | VND 214,29 Mr | VND 137,16 Mr | VND 79,26 Mr | VND 51,54 Mr | -VND 38,20 Mr | VND 62,48 Mr | VND 75,70 Mr | VND 52,48 Mr | VND 327,55 Mr | VND 44,18 Mr | -VND 2,47 Mr |
| FAVÖK | VND 196,72 Mr | VND 200,62 Mr | VND 126,58 Mr | VND 166,19 Mr | VND 204,44 Mr | VND 161,80 Mr | VND 124,91 Mr | VND 124,62 Mr | VND 129,38 Mr | VND 57,62 Mr | VND 39,83 Mr | -VND 43,73 Mr | VND 58,67 Mr | VND 59,45 Mr | VND 920,36 Mn | VND 277,28 Mr | VND 33,81 Mr | -VND 7,53 Mr |
| Net Kâr | VND 173,34 Mr | VND 83,18 Mr | VND 7,45 Mr | VND 22,69 Mr | VND 65,36 Mr | VND 49,85 Mr | VND 58,97 Mr | VND 95,58 Mr | VND 396,27 Mr | VND 44,84 Mr | VND 21,78 Mr | VND 32,86 Mr | VND 14,78 Mr | VND 7,79 Mr | -VND 39,84 Mr | VND 268,14 Mr | VND 123,28 Mr | VND 9,23 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 630,03 | 302,34 | 27,09 | 82,45 | 237,55 | 181,19 | 214,33 | 347,40 | 1.440,30 | 162,96 | 79,16 | 119,43 | 116,34 | 62,43 | -328,00 | 3.666,40 | 2.645,83 | 207,61 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 42,30 Mr | VND 86,67 Mr | -VND 35,98 Mr | -VND 120,32 Mr | VND 42,66 Mr | -VND 69,81 Mr | -VND 336,55 Mr | VND 223,55 Mr | VND 2,16 T | VND 247,56 Mr | -VND 163,48 Mr | -VND 414,90 Mr | -VND 154,22 Mr | -VND 206,46 Mr | -VND 905,64 Mr | -VND 752,12 Mr | -VND 436,92 Mr | VND 189,26 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,1% | 4,3% | 6,1% | 6,0% | 4,6% | 4,9% | 4,3% | 5,4% | 4,3% | 22,8% | 24,4% | 25,6% | 29,2% | 25,1% | 25,1% | 18,5% | 18,4% | 12,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,08 | 0,05 | 0,13 | 0,11 | 0,18 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,19 | 0,05 | 0,08 | 0,15 | 0,04 | 0,07 | 0,14 | 0,12 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,15 | 0,09 | 0,27 | 0,22 | 0,39 | 0,18 | 0,15 | 0,18 | 0,33 | 0,08 | 0,11 | 0,21 | 0,05 | 0,08 | 0,15 | 0,07 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,0% | 25,7% | 19,2% | 10,6% | 21,5% | 15,7% | 13,2% | 29,3% | 16,0% | 5,0% | 13,4% | -7,3% | 6,4% | 33,8% | 13,2% | 45,7% | 13,5% | -10,9% |
| FAVÖK Marjı | 41,6% | 27,5% | 29,3% | 13,1% | 19,5% | 8,7% | 14,6% | 17,0% | 15,1% | 3,6% | 10,3% | -8,4% | 6,0% | 26,5% | 0,2% | 38,7% | 10,3% | -33,3% |
| Net Kâr Marjı | 36,6% | 11,4% | 1,7% | 1,8% | 6,2% | 2,7% | 6,9% | 13,1% | 46,3% | 2,8% | 5,6% | 6,3% | 1,5% | 3,5% | -10,0% | 37,4% | 37,5% | 40,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,9% | 11,9% | -8,3% | -9,5% | 4,1% | -3,7% | -39,2% | 30,5% | 251,8% | 15,6% | -42,4% | -79,2% | -15,9% | -92,2% | -227,6% | -104,9% | -133,0% | 837,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |