RALRangdong Light Source & Vacuum Flask JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $66,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 8,14 T | VND 8,31 T | VND 7,75 T | VND 6,72 T | VND 5,39 T | VND 4,03 T | VND 3,06 T | VND 2,74 T | VND 2,38 T | VND 2,10 T | VND 1,99 T | VND 2,25 T | VND 1,77 T | VND 1,53 T | VND 1,40 T | VND 1,17 T | VND 1,05 T | VND 895,16 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 1,85 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 4,74 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 3,40 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 2,94 T | VND 3,55 T | VND 3,10 T | VND 2,30 T | VND 2,29 T | VND 1,85 T | VND 1,39 T | VND 1,25 T | VND 1,17 T | VND 1,09 T | VND 1,15 T | VND 1,50 T | VND 1,04 T | VND 900,40 Mr | VND 813,59 Mr | VND 631,25 Mr | VND 511,03 Mr | VND 408,80 Mr |
| Net Borç† | VND 1,09 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 6,36 T | VND 8,36 T | VND 8,32 T | VND 6,91 T | VND 5,71 T | VND 4,92 T | VND 4,26 T | VND 3,62 T | VND 3,27 T | VND 2,94 T | VND 2,66 T | VND 2,60 T | VND 2,29 T | VND 2,05 T | VND 1,75 T | VND 1,36 T | VND 1,05 T | VND 837,44 Mr |
| Brüt Kâr | VND 1,43 T | VND 1,89 T | VND 1,99 T | VND 1,81 T | VND 1,66 T | VND 1,49 T | VND 1,27 T | VND 971,79 Mr | VND 885,06 Mr | VND 591,77 Mr | VND 469,64 Mr | VND 538,59 Mr | VND 439,12 Mr | VND 388,27 Mr | VND 447,52 Mr | VND 286,08 Mr | VND 221,58 Mr | VND 228,83 Mr |
| FAVÖK | VND 611,53 Mr | VND 824,19 Mr | VND 815,38 Mr | VND 788,27 Mr | VND 648,36 Mr | VND 576,67 Mr | VND 513,80 Mr | VND 366,10 Mr | VND 354,93 Mr | VND 270,11 Mr | VND 207,40 Mr | VND 190,08 Mr | VND 201,70 Mr | VND 283,74 Mr | VND 250,65 Mr | VND 160,79 Mr | VND 118,87 Mr | VND 118,31 Mr |
| Net Kâr | VND 361,13 Mr | VND 593,09 Mr | VND 584,27 Mr | VND 485,83 Mr | VND 398,24 Mr | VND 336,08 Mr | VND 125,17 Mr | VND 204,33 Mr | VND 214,31 Mr | VND 147,06 Mr | VND 93,86 Mr | VND 65,64 Mr | VND 85,69 Mr | VND 74,38 Mr | VND 60,01 Mr | VND 36,78 Mr | VND 36,45 Mr | VND 48,91 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 15.336,42 | 25.186,90 | 25.123,84 | 25.563,57 | 33.369,20 | 21.344,63 | 8.347,07 | 13.625,70 | 14.291,67 | 9.806,16 | 6.259,32 | 4.377,38 | 5.714,06 | 4.960,21 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 1,00 T | VND 405,46 Mr | -VND 688,19 Mr | -VND 1,03 T | -VND 452,45 Mr | -VND 75,23 Mr | -VND 7,02 Mr | -VND 210,76 Mr | VND 17,09 Mr | VND 249,59 Mr | VND 375,40 Mr | -VND 322,04 Mr | VND 151,87 Mr | VND 30,91 Mr | -VND 29,09 Mr | -VND 190,75 Mr | VND 88,08 Mn | -VND 185,36 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 464,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,1% | 42,7% | 40,0% | 34,2% | 42,5% | 45,8% | 45,5% | 45,6% | 49,3% | 52,1% | 58,1% | 66,8% | 58,8% | 58,8% | 58,1% | 54,0% | 48,7% | 45,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,78 | 1,01 | 1,07 | 1,03 | 1,06 | 1,22 | 1,39 | 1,32 | 1,37 | 1,40 | 1,34 | 1,16 | 1,29 | 1,34 | 1,25 | 1,16 | 1,00 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,87 | 2,46 | 2,45 | 2,03 | 1,68 | 1,45 | 1,25 | 1,07 | 0,96 | 0,86 | 0,78 | 0,76 | 0,67 | 0,60 | 0,51 | 0,40 | 0,31 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,5% | 22,6% | 23,9% | 26,2% | 29,1% | 30,3% | 29,9% | 26,8% | 27,1% | 20,1% | 17,7% | 20,7% | 19,1% | 18,9% | 25,6% | 21,0% | 21,1% | 27,3% |
| FAVÖK Marjı | 9,6% | 9,9% | 9,8% | 11,4% | 11,4% | 11,7% | 12,1% | 10,1% | 10,9% | 9,2% | 7,8% | 7,3% | 8,8% | 13,8% | 14,3% | 11,8% | 11,3% | 14,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,7% | 7,1% | 7,0% | 7,0% | 7,0% | 6,8% | 2,9% | 5,6% | 6,6% | 5,0% | 3,5% | 2,5% | 3,7% | 3,6% | 3,4% | 2,7% | 3,5% | 5,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,8% | 4,9% | -8,3% | -14,9% | -7,9% | -1,5% | -0,2% | -5,8% | 0,5% | 8,5% | 14,1% | -12,4% | 6,6% | 1,5% | -1,7% | -14,0% | 0,0% | -22,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |