SAMSAM HOLDINGS Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $95,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 7,17 T | VND 6,38 T | VND 6,59 T | VND 7,24 T | VND 7,54 T | VND 5,67 T | VND 5,21 T | VND 5,06 T | VND 4,33 T | VND 3,66 T | VND 3,56 T | VND 3,23 T | VND 2,98 T | VND 2,55 T | VND 2,64 T | VND 2,62 T | VND 2,67 T | VND 2,28 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 501,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 2,41 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 4,77 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 1,68 T | VND 1,22 T | VND 1,16 T | VND 1,40 T | VND 1,60 T | VND 629,05 Mr | VND 945,74 Mr | VND 1,68 T | VND 1,39 T | VND 966,21 Mr | VND 842,96 Mr | VND 544,76 Mr | VND 281,88 Mr | VND 52,80 Mr | VND 249,07 Mr | VND 55,24 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 |
| Net Borç† | VND 455,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 6,13 T | VND 4,04 T | VND 2,20 T | VND 2,11 T | VND 1,89 T | VND 1,92 T | VND 2,85 T | VND 2,67 T | VND 2,22 T | VND 1,83 T | VND 2,20 T | VND 1,68 T | VND 994,38 Mr | VND 189,32 Mr | VND 731,98 Mr | VND 803,58 Mr | VND 426,41 Mr | VND 1,30 T |
| Brüt Kâr | VND 205,80 Mr | VND 200,07 Mr | VND 153,31 Mr | VND 155,18 Mr | VND 72,25 Mr | VND 135,46 Mr | VND 299,96 Mr | VND 405,75 Mr | VND 187,38 Mr | VND 125,87 Mr | VND 195,69 Mr | VND 185,41 Mr | VND 153,71 Mr | VND 73,50 Mr | VND 98,33 Mr | VND 136,60 Mr | VND 35,22 Mr | VND 126,02 Mr |
| FAVÖK | VND 97,18 Mr | VND 102,26 Mr | VND 57,85 Mr | VND 51,50 Mr | VND 10,38 Mr | VND 72,46 Mr | VND 200,13 Mr | VND 270,49 Mr | VND 122,59 Mr | VND 99,50 Mr | VND 162,94 Mr | VND 137,07 Mr | VND 127,42 Mr | VND 55,41 Mr | VND 31,09 Mr | VND 104,80 Mr | VND 9,09 Mr | VND 110,59 Mr |
| Net Kâr | VND 95,44 Mr | VND 83,50 Mr | VND 18,15 Mr | VND 2,74 Mr | VND 152,80 Mr | VND 91,70 Mr | VND 79,23 Mr | VND 98,12 Mr | VND 103,72 Mr | VND 20,33 Mr | VND 48,95 Mr | VND 74,59 Mr | VND 120,33 Mr | VND 155,24 Mr | -VND 183,25 Mr | VND 118,08 Mr | VND 231,65 Mr | -VND 75,90 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 236,96 | 207,31 | 45,06 | 6,79 | 383,07 | 300,77 | 259,88 | 321,82 | 340,22 | 49,66 | 160,80 | 244,53 | 394,69 | 509,23 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 361,96 Mr | -VND 216,52 Mr | VND 40,40 Mr | VND 327,21 Mr | -VND 917,20 Mr | -VND 612,69 Mr | VND 1,15 T | VND 29,47 Mr | -VND 145,53 Mr | VND 494,23 Mr | -VND 282,56 Mr | -VND 432,51 Mr | -VND 182,91 Mr | VND 203,93 Mr | -VND 389,84 Mr | -VND 99,63 Mr | -VND 176,61 Mr | VND 1,01 T |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 9,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,4% | 19,2% | 17,6% | 19,3% | 21,3% | 11,1% | 18,1% | 33,3% | 32,1% | 26,4% | 23,7% | 16,9% | 9,4% | 2,1% | 9,4% | 2,1% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,63 | 0,33 | 0,29 | 0,25 | 0,34 | 0,55 | 0,53 | 0,51 | 0,50 | 0,62 | 0,52 | 0,33 | 0,07 | 0,28 | 0,31 | 0,16 | 0,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,29 | 0,85 | 0,46 | 0,44 | 0,40 | 0,40 | 0,60 | 0,56 | 0,47 | 0,38 | 0,46 | 0,35 | 0,21 | 0,04 | 0,15 | 0,17 | 0,09 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,4% | 5,0% | 7,0% | 7,4% | 3,8% | 7,1% | 10,5% | 15,2% | 8,4% | 6,9% | 8,9% | 11,0% | 15,5% | 38,8% | 13,4% | 17,0% | 8,3% | 9,7% |
| FAVÖK Marjı | 1,6% | 2,5% | 2,6% | 2,4% | 0,5% | 3,8% | 7,0% | 10,1% | 5,5% | 5,5% | 7,4% | 8,1% | 12,8% | 29,3% | 4,2% | 13,0% | 2,1% | 8,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 2,1% | 0,8% | 0,1% | 8,1% | 4,8% | 2,8% | 3,7% | 4,7% | 1,1% | 2,2% | 4,4% | 12,1% | 82,0% | -25,0% | 14,7% | 54,3% | -5,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,9% | -5,4% | 1,8% | 15,5% | -48,6% | -31,9% | 40,4% | 1,1% | -6,6% | 27,1% | -12,8% | -25,7% | -18,4% | 107,7% | -53,3% | -12,4% | -41,4% | 77,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 222000,00 | +%1,37 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64400,00 | +%0,78 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | -%0,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | -%1,48 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | -%0,68 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | +%1,07 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24400,00 | %0,00 |