SBTThanh Thanh Cong - Bien Hoa JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $827,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 38,32 T | VND 32,68 T | VND 34,08 T | VND 29,93 T | VND 27,73 T | VND 20,47 T | VND 17,96 T | VND 16,74 T | VND 17,69 T | VND 7,75 T | VND 6,84 T | VND 3,30 T | VND 3,25 T | VND 2,63 T | VND 2,31 T | VND 1,96 T | VND 1,85 T | VND 1,77 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 2,04 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 25,88 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 12,44 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 17,84 T | VND 16,91 T | VND 16,00 T | VND 15,21 T | VND 13,61 T | VND 10,27 T | VND 8,36 T | VND 9,13 T | VND 10,28 T | VND 4,35 T | VND 3,88 T | VND 1,18 T | VND 1,08 T | VND 763,34 Mr | VND 345,70 Mr | VND 22,67 Mr | VND 112,71 Mr | VND 57,44 Mr |
| Net Borç† | VND 8,77 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 26,89 T | VND 28,48 T | VND 29,02 T | VND 24,74 T | VND 18,32 T | VND 14,92 T | VND 12,89 T | VND 10,86 T | VND 10,28 T | VND 4,50 T | VND 4,03 T | VND 2,07 T | VND 2,22 T | VND 1,96 T | VND 2,05 T | VND 1,10 T | VND 770,62 Mr | VND 562,81 Mr |
| Brüt Kâr | VND 2,68 T | VND 2,88 T | VND 3,10 T | VND 2,65 T | VND 2,20 T | VND 2,13 T | VND 1,37 T | VND 816,31 Mr | VND 1,27 T | VND 543,43 Mr | VND 594,31 Mr | VND 255,06 Mr | VND 280,98 Mr | VND 370,01 Mr | VND 603,37 Mr | VND 380,44 Mr | VND 199,56 Mr | VND 112,06 Mr |
| FAVÖK | VND 1,48 T | VND 2,06 T | VND 2,16 T | VND 2,03 T | VND 1,48 T | VND 1,54 T | VND 1,05 T | VND 516,15 Mr | VND 1,20 T | VND 519,12 Mr | VND 528,30 Mr | VND 214,73 Mr | VND 249,36 Mr | VND 353,84 Mr | VND 617,00 Mr | VND 413,12 Mr | VND 241,31 Mr | VND 151,38 Mr |
| Net Kâr | VND 779,15 Mr | VND 755,62 Mr | VND 695,58 Mr | VND 499,61 Mr | VND 813,42 Mr | VND 612,79 Mr | VND 364,26 Mr | VND 229,45 Mr | VND 479,49 Mr | VND 237,55 Mr | VND 258,75 Mr | VND 188,34 Mr | VND 239,01 Mr | VND 370,13 Mr | VND 552,99 Mr | VND 345,23 Mr | VND 210,02 Mr | VND 81,52 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 795,16 | 785,04 | 715,26 | 488,53 | 850,59 | 660,49 | 423,37 | 318,37 | 670,20 | 645,48 | 590,65 | 693,76 | 922,19 | 1.528,18 | 2.129,40 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 383,56 Mr | -VND 895,90 Mr | -VND 358,91 Mr | VND 755,70 Mr | VND 1,39 T | VND 162,52 Mr | VND 273,71 Mr | VND 224,79 Mr | VND 722,50 Mr | -VND 542,90 Mr | -VND 964,60 Mr | VND 107,51 Mr | -VND 33,71 Mr | -VND 156,92 Mr | VND 416,92 Mr | VND 388,85 Mr | -VND 559,56 Mr | VND 226,08 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 974,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,6% | 51,8% | 47,0% | 50,8% | 49,1% | 50,2% | 46,6% | 54,5% | 58,1% | 56,2% | 56,8% | 35,7% | 33,2% | 29,0% | 15,0% | 1,2% | 6,1% | 3,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,87 | 0,85 | 0,83 | 0,66 | 0,73 | 0,72 | 0,65 | 0,58 | 0,58 | 0,59 | 0,63 | 0,68 | 0,74 | 0,89 | 0,56 | 0,42 | 0,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,16 | 2,29 | 2,33 | 1,99 | 1,47 | 1,20 | 1,04 | 0,87 | 0,83 | 0,36 | 0,32 | 0,17 | 0,18 | 0,16 | 0,16 | 0,09 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,0% | 10,1% | 10,7% | 10,7% | 12,0% | 14,3% | 10,7% | 7,5% | 12,4% | 12,1% | 14,8% | 12,3% | 12,7% | 18,9% | 29,4% | 34,5% | 25,9% | 19,9% |
| FAVÖK Marjı | 5,5% | 7,2% | 7,5% | 8,2% | 8,1% | 10,3% | 8,2% | 4,8% | 11,7% | 11,5% | 13,1% | 10,4% | 11,2% | 18,0% | 30,1% | 37,4% | 31,3% | 26,9% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | 2,7% | 2,4% | 2,0% | 4,4% | 4,1% | 2,8% | 2,1% | 4,7% | 5,3% | 6,4% | 9,1% | 10,8% | 18,9% | 27,0% | 31,3% | 27,3% | 14,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,4% | -3,1% | -1,2% | 3,1% | 7,6% | 1,1% | 2,1% | 2,1% | 7,0% | -12,1% | -24,0% | 5,2% | -1,5% | -8,0% | 20,3% | 35,2% | -72,6% | 40,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |