SRCSaovang Rubber JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $51,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,34 T | VND 1,21 T | VND 1,35 T | VND 1,25 T | VND 1,24 T | VND 1,41 T | VND 806,81 Mr | VND 847,56 Mr | VND 857,49 Mr | VND 725,10 Mr | VND 536,04 Mr | VND 521,03 Mr | VND 525,29 Mr | VND 533,76 Mr | VND 660,51 Mr | VND 570,72 Mr | VND 581,82 Mr | VND 558,39 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 31,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 767,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 567,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 473,67 Mr | VND 257,80 Mr | VND 549,37 Mr | VND 414,26 Mr | VND 434,89 Mr | VND 547,03 Mr | VND 191,96 Mr | VND 265,03 Mr | VND 273,41 Mr | VND 133,48 Mr | VND 97,87 Mr | VND 95,09 Mr | VND 143,25 Mr | VND 227,00 Mr | VND 390,06 Mr | VND 250,44 Mr | VND 230,27 Mr | VND 372,64 Mr |
| Net Borç† | VND 441,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 1,46 T | VND 1,03 T | VND 1,20 T | VND 915,28 Mr | VND 955,71 Mr | VND 1,35 T | VND 926,63 Mr | VND 925,24 Mr | VND 933,74 Mr | VND 909,05 Mr | VND 960,26 Mr | VND 993,28 Mr | VND 982,37 Mr | VND 1,09 T | VND 1,21 T | VND 1,15 T | VND 1,09 T | VND 920,29 Mr |
| Brüt Kâr | VND 143,89 Mr | VND 143,97 Mr | VND 163,68 Mr | VND 161,02 Mr | VND 173,96 Mr | VND 215,11 Mr | VND 163,51 Mr | VND 145,15 Mr | VND 149,28 Mr | VND 181,66 Mr | VND 186,32 Mr | VND 191,59 Mr | VND 191,01 Mr | VND 168,55 Mr | VND 103,63 Mr | VND 110,16 Mr | VND 204,96 Mr | VND 90,44 Mr |
| FAVÖK | VND 57,88 Mr | VND 57,35 Mr | VND 68,63 Mr | VND 63,72 Mr | VND 75,54 Mr | VND 112,50 Mr | VND 84,83 Mr | VND 49,80 Mr | VND 68,00 Mr | VND 115,97 Mr | VND 126,78 Mr | VND 129,43 Mr | VND 140,37 Mr | VND 143,75 Mr | VND 96,75 Mr | VND 99,57 Mr | VND 198,24 Mr | VND 85,27 Mr |
| Net Kâr | VND 25,62 Mr | VND 151,64 Mr | VND 29,40 Mr | VND 27,74 Mr | VND 40,04 Mr | VND 73,52 Mr | VND 37,17 Mr | VND 12,68 Mr | VND 31,52 Mr | VND 61,76 Mr | VND 74,44 Mr | VND 68,76 Mr | VND 65,46 Mr | VND 47,53 Mr | VND 2,27 Mr | VND 14,48 Mr | VND 102,47 Mr | VND 793,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | — | 4.156,53 | 805,89 | 760,40 | 1.097,65 | 2.015,11 | 1.018,75 | 347,52 | 863,85 | 1.693,08 | 2.040,66 | 1.884,62 | 1.794,21 | 1.302,70 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 195,48 Mr | -VND 70,70 Mr | -VND 95,35 Mr | VND 64,00 Mr | VND 166,52 Mr | -VND 15,71 Mr | VND 141,43 Mr | VND 15,72 Mr | -VND 6,50 Mr | VND 41,35 Mr | VND 70,11 Mr | VND 102,69 Mr | VND 124,77 Mr | VND 189,29 Mr | -VND 107,25 Mr | VND 387,41 Mn | VND 199,18 Mr | -VND 81,25 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 9,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,3% | 21,3% | 40,8% | 33,3% | 35,2% | 38,9% | 23,8% | 31,3% | 31,9% | 18,4% | 18,3% | 18,3% | 27,3% | 42,5% | 59,1% | 43,9% | 39,6% | 66,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,09 | 0,85 | 0,89 | 0,74 | 0,77 | 0,96 | 1,15 | 1,09 | 1,09 | 1,25 | 1,79 | 1,91 | 1,87 | 2,04 | 1,84 | 2,02 | 1,88 | 1,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,57 | 1,81 | 2,11 | 1,61 | 1,68 | 2,38 | 1,63 | 1,63 | 1,65 | 1,60 | 1,69 | 1,75 | 1,73 | 1,92 | 2,14 | 2,03 | 1,93 | 1,62 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,9% | 14,0% | 13,7% | 17,6% | 18,2% | 15,9% | 17,6% | 15,7% | 16,0% | 20,0% | 19,4% | 19,3% | 19,4% | 15,5% | 8,5% | 9,6% | 18,8% | 9,8% |
| FAVÖK Marjı | 4,0% | 5,6% | 5,7% | 7,0% | 7,9% | 8,3% | 9,2% | 5,4% | 7,3% | 12,8% | 13,2% | 13,0% | 14,3% | 13,2% | 8,0% | 8,6% | 18,1% | 9,3% |
| Net Kâr Marjı | 1,8% | 14,8% | 2,5% | 3,0% | 4,2% | 5,4% | 4,0% | 1,4% | 3,4% | 6,8% | 7,8% | 6,9% | 6,7% | 4,4% | 0,2% | 1,3% | 9,4% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -13,4% | -6,9% | -8,0% | 7,0% | 17,4% | -1,2% | 15,3% | 1,7% | -0,7% | 4,5% | 7,3% | 10,3% | 12,7% | 17,4% | -8,8% | 0,0% | 18,2% | -8,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 220100,00 | -%0,86 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 63500,00 | -%1,40 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56400,00 | +%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33250,00 | -%0,30 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29450,00 | +%0,17 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | %0,00 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |