SRFSeaprodex Refrigeration Industry Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,78 T | VND 1,60 T | VND 1,75 T | VND 1,73 T | VND 1,85 T | VND 1,96 T | VND 1,91 T | VND 1,63 T | VND 1,70 T | VND 1,34 T | VND 1,10 T | VND 926,78 Mr | VND 729,11 Mr | VND 703,50 Mr | VND 718,48 Mr | VND 591,04 Mr | VND 680,46 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 88,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 1,34 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 442,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 633,91 Mr | VND 480,25 Mr | VND 544,21 Mr | VND 511,13 Mr | VND 697,83 Mr | VND 791,57 Mr | VND 719,31 Mr | VND 574,34 Mr | VND 620,73 Mr | VND 454,35 Mr | VND 356,87 Mr | VND 255,88 Mr | VND 109,53 Mr | VND 118,94 Mr | VND 75,22 Mr | VND 69,22 Mr | VND 85,80 Mr |
| Net Borç† | VND 509,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 1,21 T | VND 1,08 T | VND 1,64 T | VND 1,19 T | VND 930,44 Mr | VND 1,49 T | VND 1,71 T | VND 1,73 T | VND 1,45 T | VND 1,32 T | VND 1,04 T | VND 837,29 Mr | VND 565,88 Mr | VND 653,35 Mr | VND 597,74 Mr | VND 518,67 Mr | VND 398,00 Mr |
| Brüt Kâr | VND 30,36 Mr | VND 68,52 Mr | VND 106,98 Mr | -VND 20,93 Mr | VND 84,46 Mr | VND 120,05 Mr | VND 167,43 Mr | VND 146,02 Mr | VND 136,02 Mr | VND 137,71 Mr | VND 133,97 Mr | VND 124,90 Mr | VND 104,30 Mr | VND 90,30 Mr | VND 87,31 Mr | VND 86,90 Mr | VND 62,64 Mr |
| FAVÖK | -VND 58,41 Mr | VND 29,45 Mr | VND 61,14 Mr | -VND 166,09 Mr | VND 56,10 Mr | VND 71,27 Mr | VND 91,06 Mr | VND 89,86 Mr | VND 62,10 Mr | VND 62,14 Mr | VND 50,79 Mr | VND 46,84 Mr | VND 44,02 Mr | VND 40,84 Mr | VND 58,13 Mr | VND 43,45 Mr | VND 29,75 Mr |
| Net Kâr | VND 19,98 Mr | VND 1,75 Mr | VND 2,66 Mr | -VND 141,29 Mr | VND 23,37 Mr | VND 39,88 Mr | VND 51,44 Mr | VND 68,55 Mr | VND 68,77 Mr | VND 81,36 Mr | VND 59,03 Mr | VND 64,77 Mr | VND 38,57 Mr | VND 39,13 Mr | VND 52,76 Mr | VND 44,85 Mr | VND 39,69 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 591,27 | 51,68 | 78,62 | -4.181,93 | 691,71 | 1.180,31 | 1.522,52 | 1.983,05 | 1.924,55 | 1.707,95 | 1.652,05 | 1.812,95 | 1.168,18 | 1.235,00 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 258,20 Mr | -VND 131,62 Mr | -VND 67,93 Mr | VND 125,33 Mr | VND 11,81 Mr | -VND 15,35 Mr | -VND 136,42 Mr | -VND 20,34 Mr | -VND 152,58 Mr | -VND 85,27 Mr | VND 41,43 Mr | -VND 84,46 Mr | VND 62,84 Mr | -VND 386,64 Mn | VND 14,57 Mr | -VND 17,01 Mr | VND 35,83 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 88,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,6% | 30,1% | 31,0% | 29,5% | 37,7% | 40,5% | 37,7% | 35,2% | 36,5% | 34,0% | 32,4% | 27,6% | 15,0% | 16,9% | 10,5% | 11,7% | 12,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,68 | 0,94 | 0,69 | 0,50 | 0,76 | 0,89 | 1,06 | 0,85 | 0,99 | 0,95 | 0,90 | 0,78 | 0,93 | 0,83 | 0,88 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,73 | 2,44 | 3,71 | 2,68 | 2,10 | 3,36 | 3,85 | 3,91 | 3,27 | 2,97 | 2,36 | 1,89 | 1,28 | 1,48 | 1,35 | 1,17 | 0,90 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,5% | 6,3% | 6,5% | -1,8% | 9,1% | 8,1% | 9,8% | 8,4% | 9,4% | 10,5% | 12,8% | 14,9% | 18,4% | 13,8% | 14,6% | 16,8% | 15,7% |
| FAVÖK Marjı | -4,8% | 2,7% | 3,7% | -14,0% | 6,0% | 4,8% | 5,3% | 5,2% | 4,3% | 4,7% | 4,9% | 5,6% | 7,8% | 6,3% | 9,7% | 8,4% | 7,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,7% | 0,2% | 0,2% | -11,9% | 2,5% | 2,7% | 3,0% | 4,0% | 4,7% | 6,2% | 5,7% | 7,7% | 6,8% | 6,0% | 8,8% | 8,6% | 10,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -21,4% | -12,2% | -4,1% | 10,6% | 1,3% | -1,0% | -8,0% | -1,2% | -10,5% | -6,5% | 4,0% | -10,1% | 11,1% | -0,1% | 2,4% | -3,3% | 9,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 220600,00 | -%0,63 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 63700,00 | -%1,09 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56200,00 | -%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33400,00 | +%0,15 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | %0,00 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 33050,00 | +%0,30 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |