SSISSI Securities Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,47 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 94,05 T | VND 73,51 T | VND 69,24 T | VND 52,23 T | VND 50,79 T | VND 35,77 T | VND 27,04 T | VND 23,83 T | VND 18,76 T | VND 14,01 T | VND 13,40 T | VND 8,91 T | VND 7,71 T | VND 7,98 T | VND 6,51 T | VND 8,79 T | VND 7,08 T | VND 5,62 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 3,65 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 61,98 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 32,07 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 60,16 T | VND 45,50 T | VND 43,17 T | VND 27,89 T | VND 31,12 T | VND 24,61 T | VND 16,66 T | VND 12,52 T | VND 9,27 T | VND 5,40 T | VND 4,60 T | VND 1,51 T | VND 358,96 Mr | VND 357,73 Mr | VND 0,00 | VND 2,00 T | VND 222,22 Mr | VND 110,00 Mr |
| Net Borç† | VND 12,43 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 9,75 T | VND 7,12 T | VND 6,45 T | VND 5,59 T | VND 5,92 T | VND 3,11 T | VND 2,79 T | VND 3,13 T | VND 2,40 T | VND 1,96 T | VND 1,33 T | VND 1,56 T | VND 726,94 Mr | VND 849,29 Mr | VND 848,04 Mr | VND 1,50 T | VND 1,12 T | VND 1,38 T |
| Brüt Kâr | VND 7,78 T | VND 5,41 T | VND 4,82 T | VND 3,90 T | VND 4,13 T | VND 2,27 T | VND 2,04 T | VND 2,15 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | VND 7,66 T | VND 5,08 T | VND 4,47 T | VND 3,42 T | VND 4,10 T | VND 2,33 T | VND 1,91 T | VND 1,88 T | VND 1,67 T | VND 1,38 T | VND 1,03 T | VND 880,92 Mr | VND 353,10 Mr | VND 410,37 Mr | VND 200,09 Mr | VND 926,94 Mr | VND 905,34 Mr | VND 332,43 Mr |
| Net Kâr | VND 4,11 T | VND 2,70 T | VND 2,29 T | VND 1,65 T | VND 2,51 T | VND 1,17 T | VND 845,99 Mr | VND 1,21 T | VND 1,08 T | VND 885,31 Mr | VND 851,91 Mr | VND 744,83 Mr | VND 418,04 Mr | VND 464,30 Mr | VND 79,13 Mr | VND 688,59 Mr | VND 804,08 Mr | VND 250,52 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 1.615,66 | 1.060,57 | 730,21 | 628,42 | 1.515,39 | 760,24 | 510,86 | 818,26 | 747,55 | 623,97 | 611,45 | 542,99 | 305,73 | 340,62 | 58,22 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 3,28 T | -VND 400,79 Mr | VND 4,41 T | -VND 2,28 T | VND 5,19 T | VND 879,01 Mr | -VND 514,71 Mr | VND 2,48 T | -VND 1,34 T | VND 176,21 Mr | -VND 876,49 Mr | -VND 1,05 T | -VND 424,24 Mr | VND 755,61 Mr | VND 409,98 Mr | -VND 698,46 Mr | VND 789,16 Mr | -VND 754,87 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 148,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 64,0% | 61,9% | 62,3% | 53,4% | 61,3% | 68,8% | 61,6% | 52,5% | 49,4% | 38,5% | 34,3% | 16,9% | 4,7% | 4,5% | 0,0% | 22,7% | 3,1% | 2,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,11 | 0,12 | 0,09 | 0,10 | 0,13 | 0,13 | 0,14 | 0,10 | 0,18 | 0,09 | 0,11 | 0,13 | 0,17 | 0,16 | 0,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,22 | 0,20 | 0,17 | 0,18 | 0,10 | 0,09 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,03 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 79,8% | 76,1% | 74,7% | 69,7% | 69,7% | 73,1% | 73,0% | 68,8% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 78,6% | 71,4% | 69,3% | 61,2% | 69,2% | 75,1% | 68,4% | 60,2% | 69,8% | 70,5% | 76,9% | 56,3% | 48,6% | 48,3% | 23,6% | 61,7% | 80,7% | 24,1% |
| Net Kâr Marjı | 42,1% | 38,0% | 35,6% | 29,5% | 42,4% | 37,8% | 30,3% | 38,8% | 45,1% | 45,2% | 63,9% | 47,6% | 57,5% | 54,7% | 9,3% | 45,8% | 71,7% | 18,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 33,6% | -5,6% | 68,4% | -40,8% | 87,6% | 28,3% | -18,4% | 79,1% | -56,0% | 9,0% | -65,8% | -67,2% | -58,4% | 89,0% | 48,3% | -46,5% | 70,4% | -54,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |