STGSouth Logistics JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $123,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 3,62 T | VND 3,05 T | VND 2,87 T | VND 2,78 T | VND 2,68 T | VND 2,34 T | VND 2,28 T | VND 2,35 T | VND 2,47 T | VND 2,29 T | VND 672,01 Mr | VND 256,24 Mr | VND 187,52 Mr | VND 169,31 Mr | VND 162,57 Mr | VND 169,14 Mr | VND 158,39 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 462,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 929,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 2,69 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 438,21 Mr | VND 214,48 Mr | VND 124,19 Mr | VND 189,98 Mr | VND 237,23 Mr | VND 188,50 Mr | VND 102,80 Mr | VND 273,98 Mr | VND 438,36 Mr | VND 668,47 Mr | VND 413,97 Mr | VND 67,71 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 |
| Net Borç† | -VND 121,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 2,59 T | VND 2,45 T | VND 1,80 T | VND 2,64 T | VND 2,89 T | VND 2,03 T | VND 1,84 T | VND 1,76 T | VND 1,45 T | VND 1,26 T | VND 1,01 T | VND 872,72 Mr | VND 661,26 Mr | VND 607,33 Mr | VND 619,67 Mr | VND 647,67 Mr | VND 468,45 Mr |
| Brüt Kâr | VND 510,80 Mr | VND 383,68 Mr | VND 278,10 Mr | VND 441,69 Mr | VND 477,50 Mr | VND 423,08 Mr | VND 372,48 Mr | VND 326,23 Mr | VND 270,15 Mr | VND 242,25 Mr | VND 156,91 Mr | VND 114,28 Mr | VND 120,54 Mr | VND 112,47 Mr | VND 115,54 Mr | VND 108,97 Mr | VND 99,46 Mr |
| FAVÖK | VND 426,64 Mr | VND 295,94 Mr | VND 212,44 Mr | VND 363,43 Mr | VND 365,41 Mr | VND 277,70 Mr | VND 225,03 Mr | VND 200,64 Mr | VND 200,09 Mr | VND 159,72 Mr | VND 54,40 Mr | VND 28,21 Mr | VND 31,61 Mr | VND 32,42 Mr | VND 33,39 Mr | VND 30,32 Mr | VND 29,13 Mr |
| Net Kâr | VND 293,62 Mr | VND 192,56 Mr | VND 142,23 Mr | VND 238,41 Mr | VND 232,78 Mr | VND 106,64 Mr | VND 107,76 Mr | VND 134,24 Mr | VND 388,32 Mr | VND 86,39 Mr | VND 22,06 Mr | VND 28,08 Mr | VND 24,06 Mr | VND 24,80 Mr | VND 24,03 Mr | VND 34,25 Mr | VND 26,30 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 2.988,39 | 1.959,81 | 1.447,63 | 2.426,44 | 2.369,22 | 1.085,32 | 1.096,72 | 1.366,31 | 3.952,17 | 1.683,48 | 601,67 | 650,96 | 557,82 | 574,86 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 187,01 Mr | -VND 44,50 Mr | VND 221,84 Mr | VND 92,35 Mr | VND 63,69 Mr | VND 2,49 Mr | VND 123,97 Mr | -VND 83,72 Mr | VND 133,05 Mr | -VND 46,84 Mr | VND 20,77 Mr | -VND 25,13 Mr | VND 31,94 Mr | VND 24,02 Mr | VND 26,86 Mr | -VND 10,98 Mr | VND 50,88 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 447,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,1% | 7,0% | 4,3% | 6,8% | 8,8% | 8,1% | 4,5% | 11,7% | 17,7% | 29,2% | 61,6% | 26,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,80 | 0,63 | 0,95 | 1,08 | 0,87 | 0,81 | 0,75 | 0,59 | 0,55 | 1,50 | 3,41 | 3,53 | 3,59 | 3,81 | 3,83 | 2,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,96 | 0,91 | 0,67 | 0,98 | 1,07 | 0,76 | 0,68 | 0,66 | 0,54 | 0,47 | 0,38 | 0,32 | 0,25 | 0,23 | 0,23 | 0,24 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,7% | 15,6% | 15,5% | 16,7% | 16,5% | 20,8% | 20,3% | 18,5% | 18,6% | 19,3% | 15,5% | 13,1% | 18,2% | 18,5% | 18,6% | 16,8% | 21,2% |
| FAVÖK Marjı | 16,5% | 12,1% | 11,8% | 13,8% | 12,7% | 13,7% | 12,3% | 11,4% | 13,8% | 12,7% | 5,4% | 3,2% | 4,8% | 5,3% | 5,4% | 4,7% | 6,2% |
| Net Kâr Marjı | 11,3% | 7,8% | 7,9% | 9,0% | 8,1% | 5,2% | 5,9% | 7,6% | 26,7% | 6,9% | 2,2% | 3,2% | 3,6% | 4,1% | 3,9% | 5,3% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,2% | -1,8% | 12,4% | 3,5% | 2,2% | 0,1% | 6,8% | -4,8% | 9,1% | -3,7% | 2,1% | -2,9% | 4,8% | 4,0% | 4,3% | -1,7% | 10,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 222000,00 | +%1,37 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64400,00 | +%0,78 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | -%0,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | -%1,48 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | -%0,68 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | +%1,07 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24400,00 | %0,00 |