STKCentury Synthetic Fiber Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $45,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 4,16 T | VND 3,81 T | VND 2,97 T | VND 2,13 T | VND 1,97 T | VND 1,70 T | VND 2,07 T | VND 2,12 T | VND 1,98 T | VND 2,02 T | VND 1,72 T | VND 1,24 T | VND 1,03 T | VND 1,02 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 57,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 2,40 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,76 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 1,97 T | VND 1,65 T | VND 1,02 T | VND 308,10 Mr | VND 321,33 Mr | VND 274,24 Mr | VND 674,59 Mr | VND 774,53 Mr | VND 808,20 Mr | VND 1,04 T | VND 817,36 Mr | VND 233,03 Mr | VND 287,10 Mr | VND 316,67 Mr |
| Net Borç† | VND 1,91 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | VND 1,35 T | VND 1,21 T | VND 1,43 T | VND 2,11 T | VND 2,04 T | VND 1,77 T | VND 2,23 T | VND 2,41 T | VND 1,99 T | VND 1,36 T | VND 1,04 T | VND 1,46 T | VND 1,45 T | VND 1,10 T |
| Brüt Kâr | VND 270,60 Mr | VND 161,75 Mr | VND 190,58 Mr | VND 371,72 Mr | VND 373,01 Mr | VND 253,46 Mr | VND 351,96 Mr | VND 331,49 Mr | VND 211,22 Mr | VND 123,19 Mr | VND 183,70 Mr | VND 212,77 Mr | VND 177,23 Mr | VND 174,48 Mr |
| FAVÖK | VND 300,31 Mr | VND 191,27 Mr | VND 203,86 Mr | VND 396,09 Mr | VND 386,40 Mr | VND 307,95 Mr | VND 406,26 Mr | VND 388,18 Mr | VND 273,98 Mr | VND 181,20 Mr | VND 209,09 Mr | VND 226,88 Mr | VND 193,85 Mr | VND 177,10 Mr |
| Net Kâr | VND 50,00 Mr | VND 12,40 Mr | VND 87,80 Mr | VND 242,27 Mr | VND 278,48 Mr | VND 144,36 Mr | VND 214,42 Mr | VND 178,35 Mr | VND 99,62 Mr | VND 28,60 Mr | VND 71,32 Mr | VND 106,11 Mr | VND 74,40 Mr | VND 84,20 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 324,37 | 81,22 | 585,01 | 1.821,36 | 1.923,23 | 984,45 | 1.489,25 | 1.269,55 | 709,09 | 203,42 | 509,13 | 740,20 | 721,39 | 1.007,95 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 400,28 Mr | -VND 647,53 Mr | -VND 952,55 Mr | VND 40,31 Mr | VND 293,07 Mr | — | VND 170,40 Mr | VND 155,34 Mr | VND 305,59 Mr | -VND 93,99 Mr | -VND 593,96 Mr | VND 59,63 Mr | VND 124,89 Mr | -VND 132,12 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 108,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,4% | 43,3% | 34,3% | 14,5% | 16,3% | 16,1% | 32,6% | 36,5% | 40,8% | 51,5% | 47,5% | 18,7% | 28,0% | 31,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,32 | 0,48 | 1,00 | 1,04 | 1,04 | 1,08 | 1,14 | 1,01 | 0,67 | 0,60 | 1,17 | 1,42 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,77 | 0,69 | 0,81 | 1,20 | 1,16 | 1,00 | 1,27 | 1,37 | 1,13 | 0,77 | 0,59 | 0,83 | 0,83 | 0,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,0% | 13,4% | 13,4% | 17,6% | 18,3% | 14,4% | 15,8% | 13,8% | 10,6% | 9,1% | 17,7% | 14,6% | 12,2% | 15,9% |
| FAVÖK Marjı | 22,2% | 15,8% | 14,3% | 18,7% | 18,9% | 17,4% | 18,2% | 16,1% | 13,8% | 13,3% | 20,2% | 15,6% | 13,3% | 16,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 1,0% | 6,2% | 11,5% | 13,6% | 8,2% | 9,6% | 7,4% | 5,0% | 2,1% | 6,9% | 7,3% | 5,1% | 7,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -29,6% | -53,5% | -66,8% | 1,9% | 14,3% | — | 7,6% | 6,5% | 15,4% | -6,9% | -57,4% | 4,1% | 8,6% | -12,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 222000,00 | +%1,37 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64400,00 | +%0,78 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | -%0,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | -%1,48 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | -%0,68 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | +%1,07 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24400,00 | %0,00 |