TCLTan Cang Logistics and Stevedoring Joint Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,19 T | VND 1,11 T | VND 940,48 Mr | VND 816,91 Mr | VND 887,25 Mr | VND 949,00 Mr | VND 999,08 Mr | VND 1,00 T | VND 850,37 Mr | VND 834,83 Mr | VND 849,09 Mr | VND 894,52 Mr | VND 795,13 Mr | VND 806,86 Mr | VND 903,26 Mr | VND 612,17 Mr | VND 447,33 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 147,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 477,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 713,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 1,81 Mr | VND 34,06 Mr | VND 16,31 Mr | VND 23,56 Mr | VND 30,81 Mr | VND 38,06 Mr | VND 40,26 Mr | VND 50,97 Mr | VND 28,77 Mr | VND 74,29 Mr | VND 117,18 Mr | VND 175,98 Mr | VND 172,88 Mr | VND 233,98 Mr | VND 237,83 Mr | VND 62,17 Mr | VND 25,50 Mr |
| Net Borç† | -VND 382,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 1,85 T | VND 1,63 T | VND 1,53 T | VND 1,36 T | VND 1,19 T | VND 1,09 T | VND 951,56 Mr | VND 887,41 Mr | VND 832,76 Mr | VND 821,17 Mr | VND 749,84 Mr | VND 844,51 Mr | VND 717,39 Mr | VND 988,50 Mr | VND 916,65 Mr | VND 786,19 Mr | VND 521,15 Mr |
| Brüt Kâr | VND 257,35 Mr | VND 247,70 Mr | VND 238,45 Mr | VND 230,08 Mr | VND 202,71 Mr | VND 176,06 Mr | VND 153,64 Mr | VND 151,17 Mr | VND 154,53 Mr | VND 144,89 Mr | VND 159,87 Mr | VND 177,56 Mr | VND 136,57 Mr | VND 145,02 Mr | VND 183,51 Mr | VND 162,95 Mr | VND 123,77 Mr |
| FAVÖK | VND 178,13 Mr | VND 175,34 Mr | VND 166,08 Mr | VND 164,66 Mr | VND 152,72 Mr | VND 162,40 Mr | VND 147,88 Mr | VND 156,24 Mr | VND 160,20 Mr | VND 164,09 Mr | VND 174,08 Mr | VND 191,06 Mr | VND 158,43 Mr | VND 181,60 Mr | VND 189,84 Mr | VND 167,48 Mr | VND 129,97 Mr |
| Net Kâr | VND 131,66 Mr | VND 122,65 Mr | VND 111,33 Mr | VND 103,08 Mr | VND 93,30 Mr | VND 80,94 Mr | VND 101,58 Mr | VND 81,95 Mr | VND 86,41 Mr | VND 84,47 Mr | VND 80,85 Mr | VND 97,84 Mr | VND 85,19 Mr | VND 68,43 Mr | VND 91,61 Mr | VND 96,18 Mr | VND 86,30 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 4.365,53 | 4.066,87 | 3.691,40 | 3.417,82 | 3.093,76 | 2.683,97 | 3.368,18 | 2.717,17 | 2.865,28 | 2.800,69 | 2.680,55 | 3.244,44 | 2.825,00 | 2.268,75 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 287,14 Mr | VND 43,45 Mr | VND 99,50 Mr | VND 165,87 Mr | -VND 6,97 Mr | VND 61,96 Mr | VND 116,53 Mr | VND 11,19 Mr | VND 209,50 Mr | VND 34,24 Mr | VND 39,07 Mr | -VND 28,03 Mr | VND 104,69 Mr | VND 123,75 Mr | -VND 169,50 Mr | VND 29,81 Mr | VND 46,11 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 46,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 3,1% | 1,7% | 2,9% | 3,5% | 4,0% | 4,0% | 5,1% | 3,4% | 8,9% | 13,8% | 19,7% | 21,7% | 29,0% | 26,3% | 10,2% | 5,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,55 | 1,47 | 1,63 | 1,66 | 1,34 | 1,15 | 0,95 | 0,89 | 0,98 | 0,98 | 0,88 | 0,94 | 0,90 | 1,23 | 1,01 | 1,28 | 1,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,59 | 2,29 | 2,14 | 1,90 | 1,66 | 1,53 | 1,33 | 1,24 | 1,17 | 1,15 | 1,05 | 1,18 | 1,01 | 1,39 | 1,28 | 1,10 | 0,73 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,9% | 15,2% | 15,6% | 17,0% | 17,1% | 16,2% | 16,1% | 17,0% | 18,6% | 17,6% | 21,3% | 21,0% | 19,0% | 14,7% | 20,0% | 20,7% | 23,7% |
| FAVÖK Marjı | 9,6% | 10,7% | 10,9% | 12,2% | 12,9% | 14,9% | 15,5% | 17,6% | 19,2% | 20,0% | 23,2% | 22,6% | 22,1% | 18,4% | 20,7% | 21,3% | 24,9% |
| Net Kâr Marjı | 7,1% | 7,5% | 7,3% | 7,6% | 7,9% | 7,4% | 10,7% | 9,2% | 10,4% | 10,3% | 10,8% | 11,6% | 11,9% | 6,9% | 10,0% | 12,2% | 16,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,5% | 2,7% | 6,5% | 12,2% | -0,6% | 5,7% | 12,2% | 1,3% | 25,2% | 4,2% | 5,2% | -3,3% | 14,6% | 12,5% | -18,5% | 3,8% | 8,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 219100,00 | -%1,31 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 63600,00 | -%1,24 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | %0,00 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33250,00 | -%0,30 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29450,00 | +%0,17 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 33050,00 | +%0,30 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24450,00 | +%0,20 |