TLHTien Len Steel Corporation Joint Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 2,85 T | VND 3,93 T | VND 4,13 T | VND 4,20 T | VND 4,20 T | VND 2,77 T | VND 3,57 T | VND 2,85 T | VND 2,89 T | VND 2,39 T | VND 1,81 T | VND 2,16 T | VND 1,98 T | VND 1,60 T | VND 1,50 T | VND 1,77 T | VND 1,59 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 20,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 1,58 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,26 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 1,27 T | VND 2,04 T | VND 1,45 T | VND 1,55 T | VND 1,48 T | VND 1,06 T | VND 1,45 T | VND 1,01 T | VND 953,01 Mr | VND 909,66 Mr | VND 837,55 Mr | VND 894,58 Mr | VND 601,88 Mr | VND 427,87 Mr | VND 427,91 Mr | VND 668,47 Mr | VND 454,20 Mr |
| Net Borç† | VND 1,19 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 5,32 T | VND 6,31 T | VND 6,16 T | VND 5,32 T | VND 4,64 T | VND 4,08 T | VND 5,40 T | VND 5,95 T | VND 4,97 T | VND 4,04 T | VND 3,59 T | VND 3,72 T | VND 3,05 T | VND 2,82 T | VND 2,96 T | VND 3,00 T | VND 2,34 T |
| Brüt Kâr | VND 166,81 Mr | -VND 311,79 Mr | VND 138,02 Mr | VND 266,14 Mr | VND 658,33 Mr | VND 643,81 Mr | VND 146,86 Mr | VND 362,64 Mr | VND 587,44 Mr | VND 650,87 Mr | -VND 26,65 Mr | VND 195,91 Mr | VND 50,39 Mr | VND 125,80 Mr | VND 288,00 Mr | VND 260,37 Mr | VND 261,69 Mr |
| FAVÖK | VND 117,15 Mr | -VND 385,55 Mr | VND 97,74 Mr | VND 213,17 Mr | VND 560,51 Mr | VND 584,92 Mr | -VND 23,53 Mr | VND 225,19 Mr | VND 506,13 Mr | VND 594,49 Mr | -VND 78,05 Mr | VND 152,55 Mr | VND 6,83 Mr | VND 90,66 Mr | VND 155,18 Mr | VND 176,36 Mr | VND 228,82 Mr |
| Net Kâr | VND 5,11 Mr | -VND 585,94 Mr | VND 3,96 Mr | VND 5,43 Mr | VND 442,10 Mr | VND 475,85 Mr | -VND 142,96 Mr | VND 84,86 Mr | VND 340,71 Mr | VND 456,91 Mr | -VND 169,35 Mr | VND 74,08 Mr | VND 114,33 Mr | VND 41,72 Mr | VND 25,32 Mr | VND 55,97 Mr | VND 135,70 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 45,45 | -5.216,67 | 35,22 | 48,39 | 3.982,76 | 4.297,94 | -1.291,27 | 766,45 | 3.077,69 | 4.126,97 | -1.516,15 | 674,04 | 1.159,17 | 511,61 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 692,52 Mr | -VND 735,54 Mr | VND 160,44 Mr | -VND 182,13 Mr | -VND 336,50 Mr | VND 441,75 Mr | -VND 243,95 Mr | -VND 76,91 Mr | VND 107,35 Mr | -VND 92,33 Mr | VND 66,41 Mr | -VND 358,89 Mr | -VND 223,59 Mr | VND 190,76 Mr | VND 357,58 Mr | VND 61,35 Mr | -VND 443,23 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 8,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,6% | 51,8% | 35,1% | 37,0% | 35,2% | 38,4% | 40,5% | 35,5% | 33,0% | 38,0% | 46,2% | 41,4% | 30,4% | 26,8% | 28,5% | 37,7% | 28,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,87 | 1,60 | 1,49 | 1,27 | 1,11 | 1,47 | 1,51 | 2,09 | 1,72 | 1,69 | 1,98 | 1,72 | 1,54 | 1,76 | 1,97 | 1,69 | 1,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,21 | 4,99 | 4,87 | 4,21 | 3,68 | 3,23 | 4,27 | 4,71 | 3,93 | 3,20 | 2,84 | 2,95 | 2,42 | 2,23 | 2,34 | 2,37 | 1,85 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,1% | -4,9% | 2,2% | 5,0% | 14,2% | 15,8% | 2,7% | 6,1% | 11,8% | 16,1% | -0,7% | 5,3% | 1,7% | 4,5% | 9,7% | 8,7% | 11,2% |
| FAVÖK Marjı | 2,2% | -6,1% | 1,6% | 4,0% | 12,1% | 14,3% | -0,4% | 3,8% | 10,2% | 14,7% | -2,2% | 4,1% | 0,2% | 3,2% | 5,2% | 5,9% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | 0,1% | -9,3% | 0,1% | 0,1% | 9,5% | 11,7% | -2,6% | 1,4% | 6,9% | 11,3% | -4,7% | 2,0% | 3,7% | 1,5% | 0,9% | 1,9% | 5,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,0% | -11,7% | 2,6% | -3,4% | -7,2% | 10,8% | -4,5% | -1,3% | 2,2% | -2,3% | 1,8% | -9,6% | -7,3% | 6,8% | 12,1% | 2,0% | -18,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 219700,00 | -%1,04 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 63800,00 | -%0,93 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56400,00 | +%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33300,00 | -%0,15 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29500,00 | +%0,34 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 33000,00 | +%0,15 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |