TMPThac Mo Hydro Power JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $142,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 2,25 T | VND 2,02 T | VND 2,15 T | VND 2,29 T | VND 1,99 T | VND 2,03 T | VND 1,78 T | VND 1,70 T | VND 1,35 T | VND 1,30 T | VND 1,65 T | VND 1,59 T | VND 1,46 T | VND 1,47 T | VND 1,32 T | VND 1,32 T | VND 1,49 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 159,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 539,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,69 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 259,97 Mr | VND 311,87 Mr | VND 369,73 Mr | VND 414,83 Mr | VND 456,97 Mr | VND 335,36 Mr | VND 140,71 Mr | VND 162,72 Mr | VND 184,72 Mr | VND 198,72 Mr | VND 447,33 Mr | VND 387,72 Mr | VND 352,07 Mr | VND 425,89 Mr | VND 415,49 Mr | VND 493,11 Mr | VND 570,74 Mr |
| Net Borç† | -VND 667,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 752,05 Mr | VND 763,63 Mr | VND 854,04 Mr | VND 1,07 T | VND 748,32 Mr | VND 443,21 Mr | VND 672,86 Mr | VND 886,53 Mr | VND 700,11 Mr | VND 448,62 Mr | VND 564,98 Mr | VND 687,32 Mr | VND 496,64 Mr | VND 516,35 Mr | VND 374,29 Mr | VND 266,93 Mr | VND 442,04 Mr |
| Brüt Kâr | VND 400,09 Mr | VND 438,25 Mr | VND 536,17 Mr | VND 734,30 Mr | VND 460,87 Mr | VND 227,37 Mr | VND 451,18 Mr | VND 596,74 Mr | VND 418,59 Mr | VND 190,55 Mr | VND 293,52 Mr | VND 387,34 Mr | VND 257,94 Mr | VND 280,98 Mr | VND 178,89 Mr | VND 91,77 Mr | VND 265,94 Mr |
| FAVÖK | VND 435,64 Mr | VND 480,23 Mr | VND 577,98 Mr | VND 758,70 Mr | VND 492,90 Mr | VND 236,13 Mr | VND 464,58 Mr | VND 634,67 Mr | VND 511,34 Mr | VND 304,02 Mr | VND 410,86 Mr | VND 484,21 Mr | VND 377,05 Mr | VND 399,39 Mr | VND 292,66 Mr | VND 210,59 Mr | VND 384,27 Mr |
| Net Kâr | VND 317,45 Mr | VND 350,35 Mr | VND 454,98 Mr | VND 573,35 Mr | VND 353,22 Mr | VND 178,52 Mr | VND 375,06 Mr | VND 507,15 Mr | VND 314,15 Mr | VND 103,64 Mr | VND 208,98 Mr | VND 239,33 Mr | VND 156,39 Mr | VND 146,39 Mr | VND 74,61 Mr | VND 23,64 Mr | VND 174,86 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 4.535,04 | 5.005,06 | 6.499,78 | 8.190,77 | 5.045,96 | 2.550,32 | 5.357,98 | 7.245,07 | 4.488,00 | 1.481,00 | 2.985,00 | 3.419,00 | 2.234,00 | 2.091,00 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 492,19 Mr | VND 714,12 Mr | VND 103,82 Mr | VND 573,31 Mr | — | -VND 195,87 Mr | VND 310,27 Mr | VND 489,05 Mr | VND 486,54 Mr | VND 146,04 Mr | VND 265,85 Mr | VND 229,26 Mr | VND 264,84 Mr | VND 321,25 Mr | VND 82,40 Mr | VND 46,66 Mr | VND 515,14 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 78,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,5% | 15,4% | 17,2% | 18,1% | 23,0% | 16,5% | 7,9% | 9,6% | 13,7% | 15,3% | 27,2% | 24,3% | 24,2% | 29,1% | 31,4% | 37,3% | 38,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,38 | 0,40 | 0,47 | 0,38 | 0,22 | 0,38 | 0,52 | 0,52 | 0,35 | 0,34 | 0,43 | 0,34 | 0,35 | 0,28 | 0,20 | 0,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,44 | 0,45 | 0,50 | 0,63 | 0,44 | 0,26 | 0,40 | 0,52 | 0,41 | 0,26 | 0,33 | 0,41 | 0,29 | 0,30 | 0,22 | 0,16 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 53,2% | 57,4% | 62,8% | 68,6% | 61,6% | 51,3% | 67,1% | 67,3% | 59,8% | 42,5% | 52,0% | 56,4% | 51,9% | 54,4% | 47,8% | 34,4% | 60,2% |
| FAVÖK Marjı | 57,9% | 62,9% | 67,7% | 70,9% | 65,9% | 53,3% | 69,0% | 71,6% | 73,0% | 67,8% | 72,7% | 70,4% | 75,9% | 77,3% | 78,2% | 78,9% | 86,9% |
| Net Kâr Marjı | 42,2% | 45,9% | 53,3% | 53,6% | 47,2% | 40,3% | 55,7% | 57,2% | 44,9% | 23,1% | 37,0% | 34,8% | 31,5% | 28,4% | 19,9% | 8,9% | 39,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 65,4% | 93,5% | 12,2% | 53,6% | — | -44,2% | 46,1% | 55,2% | 69,5% | 32,6% | 47,1% | 33,4% | 53,3% | 62,2% | 22,0% | 17,5% | 116,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |