TMSTransimex Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $252,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 8,58 T | VND 8,36 T | VND 8,00 T | VND 5,57 T | VND 5,73 T | VND 3,92 T | VND 3,31 T | VND 3,17 T | VND 2,74 T | VND 2,01 T | VND 1,42 T | VND 1,01 T | VND 836,51 Mr | VND 755,68 Mr | VND 601,34 Mr | VND 488,61 Mr | VND 226,27 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 489,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 3,28 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 5,30 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 2,45 T | VND 2,45 T | VND 2,20 T | VND 824,16 Mr | VND 1,30 T | VND 843,70 Mr | VND 880,42 Mr | VND 991,87 Mr | VND 780,39 Mr | VND 797,34 Mr | VND 453,35 Mr | VND 209,14 Mr | VND 126,08 Mr | VND 98,99 Mr | VND 159,68 Mr | VND 87,51 Mr | VND 12,93 Mr |
| Net Borç† | VND 1,26 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 3,48 T | VND 3,33 T | VND 2,39 T | VND 3,65 T | VND 6,38 T | VND 3,42 T | VND 2,34 T | VND 2,32 T | VND 2,13 T | VND 615,66 Mr | VND 488,80 Mr | VND 442,36 Mr | VND 398,37 Mr | VND 411,92 Mr | VND 240,25 Mr | VND 199,47 Mr | VND 174,84 Mr |
| Brüt Kâr | VND 570,90 Mr | VND 491,46 Mr | VND 405,07 Mr | VND 541,22 Mr | VND 537,50 Mr | VND 299,24 Mr | VND 265,43 Mr | VND 227,49 Mr | VND 247,25 Mr | VND 152,61 Mr | VND 120,36 Mr | VND 92,89 Mr | VND 79,60 Mr | VND 85,83 Mr | VND 45,64 Mr | VND 47,64 Mr | VND 35,07 Mr |
| FAVÖK | VND 618,01 Mr | VND 515,15 Mr | VND 334,69 Mr | VND 470,86 Mr | VND 446,05 Mr | VND 286,91 Mr | VND 258,47 Mr | VND 219,93 Mr | VND 242,50 Mr | VND 155,58 Mr | VND 132,37 Mr | VND 99,98 Mr | VND 87,53 Mr | VND 89,06 Mr | VND 47,79 Mr | VND 55,38 Mr | VND 37,52 Mr |
| Net Kâr | VND 358,27 Mr | VND 182,71 Mr | VND 160,04 Mr | VND 660,74 Mr | VND 551,54 Mr | VND 298,64 Mr | VND 200,03 Mr | VND 204,38 Mr | VND 181,86 Mr | VND 163,57 Mr | VND 147,74 Mr | VND 138,09 Mr | VND 97,08 Mr | VND 89,78 Mr | VND 48,62 Mr | VND 20,10 Mr | VND 27,38 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 2.033,57 | 1.037,06 | 865,92 | 3.825,40 | 3.608,39 | 2.381,53 | 1.595,54 | 1.733,57 | 1.554,76 | 1.568,83 | 1.593,05 | 1.525,26 | 2.660,66 | 1.065,60 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 190,52 Mr | VND 135,24 Mr | -VND 485,56 Mr | VND 201,70 Mr | -VND 102,40 Mr | VND 223,78 Mr | VND 58,71 Mr | -VND 4,31 Mr | VND 326,91 Mr | -VND 99,06 Mr | -VND 175,33 Mr | -VND 9,73 Mr | -VND 32,00 Mr | VND 31,50 Mr | -VND 51,78 Mr | -VND 29,45 Mr | -VND 44,16 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 341,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,5% | 29,3% | 27,5% | 14,8% | 22,7% | 21,5% | 26,6% | 31,3% | 28,5% | 39,7% | 31,9% | 20,7% | 15,1% | 13,1% | 26,6% | 17,9% | 5,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,40 | 0,30 | 0,65 | 1,11 | 0,87 | 0,71 | 0,73 | 0,78 | 0,31 | 0,34 | 0,44 | 0,48 | 0,55 | 0,40 | 0,41 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,66 | 0,63 | 0,45 | 0,69 | 1,20 | 0,65 | 0,44 | 0,44 | 0,40 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,4% | 14,8% | 16,9% | 14,8% | 8,4% | 8,8% | 11,3% | 9,8% | 11,6% | 24,8% | 24,6% | 21,0% | 20,0% | 20,8% | 19,0% | 23,9% | 20,1% |
| FAVÖK Marjı | 17,8% | 15,5% | 14,0% | 12,9% | 7,0% | 8,4% | 11,0% | 9,5% | 11,4% | 25,3% | 27,1% | 22,6% | 22,0% | 21,6% | 19,9% | 27,8% | 21,5% |
| Net Kâr Marjı | 10,3% | 5,5% | 6,7% | 18,1% | 8,6% | 8,7% | 8,5% | 8,8% | 8,5% | 26,6% | 30,2% | 31,2% | 24,4% | 21,8% | 20,2% | 10,1% | 15,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,5% | 4,1% | -20,3% | 5,5% | -1,6% | 6,5% | 2,5% | -0,2% | 15,3% | -16,1% | -35,9% | -2,2% | -8,0% | 7,6% | -21,6% | -14,8% | -25,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |