TNTTai Nguyen Corp.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $20,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 832,85 Mr | VND 665,04 Mr | VND 1,60 T | VND 602,43 Mr | VND 586,19 Mr | VND 352,61 Mr | VND 303,84 Mr | VND 365,63 Mr | VND 375,06 Mr | VND 395,62 Mr | VND 193,72 Mr | VND 148,35 Mr | VND 133,00 Mr | VND 177,12 Mr | VND 169,46 Mr | VND 120,80 Mr | VND 107,55 Mr | VND 35,23 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 13,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 188,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 644,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 71,13 Mr | VND 21,06 Mr | VND 819,93 Mr | VND 30,26 Mr | VND 670,85 Mn | VND 948,41 Mn | VND 1,72 Mr | VND 47,28 Mr | VND 2,15 Mr | VND 500,50 Mn | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 12,60 Mr | VND 5,11 Mr | VND 947,99 Mn | VND 1,45 Mr | VND 7,28 Mr | VND 0,00 |
| Net Borç† | -VND 50,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 1,02 T | VND 918,23 Mr | VND 637,51 Mr | VND 379,28 Mr | VND 640,95 Mr | VND 12,87 Mr | VND 176,31 Mr | VND 53,76 Mr | VND 142,64 Mr | VND 86,81 Mr | VND 74,76 Mr | VND 21,41 Mr | VND 15,47 Mr | VND 39,09 Mr | VND 61,37 Mr | VND 74,63 Mr | VND 6,75 Mr | VND 4,90 Mr |
| Brüt Kâr | VND 41,17 Mr | VND 9,86 Mr | VND 18,02 Mr | VND 28,37 Mr | VND 52,90 Mr | VND 25,70 Mn | VND 8,34 Mr | VND 7,34 Mr | VND 8,95 Mr | VND 7,18 Mr | VND 378,86 Mn | VND 312,59 Mn | VND 114,59 Mn | VND 378,81 Mn | VND 2,96 Mr | VND 10,20 Mr | VND 4,21 Mr | VND 963,64 Mn |
| FAVÖK | VND 45,58 Mr | VND 16,03 Mr | VND 10,09 Mr | VND 6,70 Mr | VND 36,78 Mr | -VND 2,13 Mr | VND 672,11 Mn | -VND 10,64 Mr | VND 5,27 Mr | VND 4,38 Mr | — | — | -VND 14,73 Mr | -VND 2,23 Mr | -VND 2,21 Mr | VND 8,20 Mr | VND 2,65 Mr | VND 275,41 Mn |
| Net Kâr | VND 13,69 Mr | VND 363,55 Mn | VND 15,30 Mr | VND 6,93 Mr | VND 29,74 Mr | -VND 2,67 Mr | VND 2,90 Mr | -VND 1,93 Mr | VND 3,82 Mr | VND 1,54 Mr | VND 7,11 Mr | VND 4,85 Mr | -VND 19,40 Mr | -VND 2,53 Mr | VND 392,97 Mn | VND 14,46 Mr | VND 2,25 Mr | VND 85,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 268,37 | 7,13 | 300,07 | 135,91 | 1.111,35 | -104,52 | 113,87 | -75,72 | 150,00 | 64,00 | 837,00 | 327,18 | -1.309,88 | -170,48 | 26,54 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 73,11 Mr | -VND 156,09 Mr | -VND 931,62 Mr | VND 259,92 Mr | -VND 112,95 Mr | -VND 627,98 Mn | -VND 1,27 Mr | — | -VND 819,19 Mn | -VND 169,23 Mr | VND 1,00 Mr | -VND 296,69 Mn | VND 14,88 Mr | VND 10,08 Mr | -VND 13,69 Mr | VND 5,51 Mr | -VND 9,77 Mr | -VND 16,25 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 50,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,5% | 3,2% | 51,1% | 5,0% | 0,1% | 0,3% | 0,6% | 12,9% | 0,6% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 9,5% | 2,9% | 0,6% | 1,2% | 6,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,22 | 1,38 | 0,40 | 0,63 | 1,09 | 0,04 | 0,58 | 0,15 | 0,38 | 0,22 | 0,39 | 0,14 | 0,12 | 0,22 | 0,36 | 0,62 | 0,06 | 0,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,58 | 1,42 | 0,99 | 0,59 | 0,99 | 0,02 | 0,27 | 0,08 | 0,22 | 0,13 | 0,12 | 0,03 | 0,02 | 0,06 | 0,10 | 0,12 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,1% | 1,1% | 2,8% | 7,5% | 8,3% | 0,2% | 4,7% | 13,7% | 6,3% | 8,3% | 0,5% | 1,5% | 0,7% | 1,0% | 4,8% | 13,7% | 62,5% | 19,6% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 1,7% | 1,6% | 1,8% | 5,7% | -16,5% | 0,4% | -19,8% | 3,7% | 5,0% | — | — | -95,2% | -5,7% | -3,6% | 11,0% | 39,3% | 5,6% |
| Net Kâr Marjı | 1,3% | 0,0% | 2,4% | 1,8% | 4,6% | -20,7% | 1,6% | -3,6% | 2,7% | 1,8% | 9,5% | 22,6% | -125,4% | -6,5% | 0,6% | 19,4% | 33,4% | 1,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,2% | -17,0% | -146,1% | 68,5% | -17,6% | -4,9% | -0,7% | — | -0,6% | -194,9% | 1,3% | -1,4% | 96,2% | 25,8% | -22,3% | 7,4% | -144,9% | -331,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 219700,00 | -%1,04 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 63800,00 | -%0,93 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56400,00 | +%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33300,00 | -%0,15 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29500,00 | +%0,34 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 33000,00 | +%0,15 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |