TRATraphaco Joint Stock Company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $116,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 2,32 T | VND 2,17 T | VND 2,12 T | VND 1,82 T | VND 1,71 T | VND 1,65 T | VND 1,57 T | VND 1,59 T | VND 1,51 T | VND 1,38 T | VND 1,30 T | VND 1,13 T | VND 1,09 T | VND 968,48 Mr | VND 838,44 Mr | VND 578,87 Mr | VND 406,15 Mr | VND 359,32 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 175,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 636,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,69 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 136,16 Mr | VND 189,91 Mr | VND 167,97 Mr | VND 40,00 Mr | VND 26,86 Mr | VND 78,99 Mr | VND 144,42 Mr | VND 206,90 Mr | VND 37,07 Mr | VND 15,05 Mr | VND 14,93 Mr | VND 34,44 Mr | VND 114,18 Mr | VND 230,20 Mr | VND 182,97 Mr | VND 86,08 Mr | VND 57,64 Mr | VND 25,24 Mr |
| Net Borç† | -VND 569,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 2,58 T | VND 2,35 T | VND 2,30 T | VND 2,40 T | VND 2,16 T | VND 1,91 T | VND 1,65 T | VND 1,72 T | VND 1,77 T | VND 1,93 T | VND 1,97 T | VND 1,65 T | VND 1,68 T | VND 1,40 T | VND 1,06 T | VND 859,76 Mr | VND 747,04 Mr | VND 780,18 Mr |
| Brüt Kâr | VND 1,32 T | VND 1,20 T | VND 1,21 T | VND 1,31 T | VND 1,12 T | VND 999,27 Mr | VND 848,13 Mr | VND 834,33 Mr | VND 924,91 Mr | VND 918,97 Mr | VND 909,25 Mr | VND 714,38 Mr | VND 721,13 Mr | VND 578,86 Mr | VND 399,13 Mr | VND 263,69 Mr | VND 215,12 Mr | VND 161,29 Mr |
| FAVÖK | VND 417,53 Mr | VND 397,86 Mr | VND 427,87 Mr | VND 437,44 Mr | VND 411,23 Mr | VND 350,84 Mr | VND 309,94 Mr | VND 306,15 Mr | VND 365,12 Mr | VND 379,56 Mr | VND 346,80 Mr | VND 280,00 Mr | VND 265,34 Mr | VND 222,37 Mr | VND 154,52 Mr | VND 106,56 Mr | VND 85,27 Mr | VND 65,12 Mr |
| Net Kâr | VND 216,79 Mr | VND 206,83 Mr | VND 229,44 Mr | VND 235,88 Mr | VND 214,59 Mr | VND 173,45 Mr | VND 135,52 Mr | VND 138,94 Mr | VND 221,81 Mr | VND 189,06 Mr | VND 163,15 Mr | VND 145,82 Mr | VND 149,42 Mr | VND 116,35 Mr | VND 88,69 Mr | VND 66,25 Mr | VND 51,05 Mr | VND 46,04 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 2.615,01 | 2.494,91 | 2.767,63 | 2.845,36 | 2.588,48 | 2.092,26 | 1.634,74 | 1.675,92 | 2.675,50 | 2.280,42 | 1.967,86 | 1.758,93 | 1.861,61 | 1.495,31 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 196,38 Mr | VND 103,10 Mr | VND 209,92 Mr | VND 212,48 Mr | VND 269,63 Mr | VND 306,74 Mr | VND 189,62 Mr | VND 126,32 Mr | VND 50,33 Mr | -VND 60,69 Mr | VND 147,68 Mr | VND 144,96 Mr | VND 175,29 Mr | VND 59,01 Mr | VND 84,55 Mr | -VND 4,46 Mr | -VND 38,68 Mr | -VND 13,45 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 109,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,9% | 8,8% | 7,9% | 2,2% | 1,6% | 4,8% | 9,2% | 13,0% | 2,5% | 1,1% | 1,2% | 3,0% | 10,5% | 23,8% | 21,8% | 14,9% | 14,2% | 7,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,11 | 1,08 | 1,08 | 1,32 | 1,27 | 1,16 | 1,05 | 1,08 | 1,17 | 1,40 | 1,52 | 1,46 | 1,55 | 1,45 | 1,27 | 1,49 | 1,84 | 2,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,53 | 1,39 | 1,36 | 1,42 | 1,28 | 1,13 | 0,98 | 1,02 | 1,05 | 1,15 | 1,17 | 0,98 | 1,00 | 0,83 | 0,63 | 0,51 | 0,44 | 0,46 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 50,9% | 51,3% | 52,5% | 54,6% | 51,7% | 52,3% | 51,4% | 48,4% | 52,3% | 47,5% | 46,1% | 43,3% | 42,9% | 41,3% | 37,6% | 30,7% | 28,8% | 20,7% |
| FAVÖK Marjı | 16,2% | 17,0% | 18,6% | 18,2% | 19,0% | 18,4% | 18,8% | 17,8% | 20,6% | 19,6% | 17,6% | 17,0% | 15,8% | 15,9% | 14,5% | 12,4% | 11,4% | 8,3% |
| Net Kâr Marjı | 8,4% | 8,8% | 10,0% | 9,8% | 9,9% | 9,1% | 8,2% | 8,1% | 12,5% | 9,8% | 8,3% | 8,8% | 8,9% | 8,3% | 8,3% | 7,7% | 6,8% | 5,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,6% | 4,4% | 9,1% | 8,9% | 12,5% | 16,1% | 11,5% | 7,3% | 2,8% | -3,1% | 7,5% | 8,8% | 10,4% | 4,2% | 8,0% | -0,5% | -5,2% | -1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 222000,00 | +%1,37 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64400,00 | +%0,78 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | -%0,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | -%1,48 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | -%0,68 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | +%1,07 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24400,00 | %0,00 |