TSCTechno-Agricultural Supplying JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,60 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 3,55 T | VND 2,94 T | VND 2,97 T | VND 2,72 T | VND 2,30 T | VND 1,99 T | VND 1,94 T | VND 2,02 T | VND 2,06 T | VND 2,32 T | VND 1,96 T | VND 420,02 Mr | VND 331,99 Mr | VND 550,12 Mr | VND 963,16 Mr | VND 830,88 Mr | VND 930,26 Mr | VND 879,01 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 42,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 1,05 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 2,50 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 764,91 Mr | VND 278,40 Mr | VND 388,86 Mr | VND 87,25 Mr | VND 159,28 Mr | VND 40,94 Mr | VND 10,87 Mr | VND 39,84 Mr | VND 42,32 Mr | VND 80,98 Mr | VND 92,65 Mr | VND 56,83 Mr | VND 113,60 Mr | VND 336,90 Mr | VND 669,74 Mr | VND 572,68 Mr | VND 650,14 Mr | VND 623,64 Mr |
| Net Borç† | -VND 258,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 747,41 Mr | VND 627,34 Mr | VND 474,91 Mr | VND 897,67 Mr | VND 517,48 Mr | VND 460,15 Mr | VND 416,77 Mr | VND 778,39 Mr | VND 824,78 Mr | VND 1,68 T | VND 1,17 T | VND 475,22 Mr | VND 707,04 Mr | VND 2,47 T | VND 2,71 T | VND 2,59 T | VND 2,62 T | VND 2,73 T |
| Brüt Kâr | VND 96,05 Mr | VND 75,78 Mr | VND 24,44 Mr | VND 109,36 Mr | VND 65,55 Mr | VND 71,63 Mr | VND 58,62 Mr | VND 109,85 Mr | VND 126,13 Mr | VND 190,55 Mr | VND 154,91 Mr | VND 104,80 Mr | VND 66,49 Mr | VND 84,22 Mr | VND 220,92 Mr | VND 188,68 Mr | VND 159,74 Mr | VND 224,72 Mr |
| FAVÖK | VND 80,93 Mr | VND 76,08 Mr | VND 43,11 Mr | VND 26,60 Mr | VND 36,87 Mr | VND 37,42 Mr | VND 10,80 Mr | VND 4,47 Mr | -VND 3,70 Mr | -VND 8,97 Mr | VND 78,97 Mr | VND 52,12 Mr | VND 17,64 Mr | VND 27,74 Mr | VND 120,07 Mr | VND 89,09 Mr | VND 80,34 Mr | VND 150,36 Mr |
| Net Kâr | -VND 20,39 Mr | VND 1,03 Mr | -VND 19,65 Mr | -VND 41,73 Mr | VND 114,84 Mr | VND 16,89 Mr | VND 1,39 Mr | -VND 26,45 Mr | -VND 25,01 Mr | VND 10,55 Mr | VND 108,64 Mr | VND 61,77 Mr | VND 3,18 Mr | -VND 55,93 Mr | VND 30,71 Mr | VND 14,64 Mr | VND 29,09 Mr | VND 67,73 Mr |
| Hisse Başı Kâr | -103,60 | 5,23 | -99,81 | -232,72 | 699,07 | 102,83 | 8,43 | -161,02 | -151,90 | 63,82 | 1.194,00 | 1.638,01 | 121,12 | -2.129,51 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 502,49 Mr | -VND 110,79 Mr | -VND 1,90 Mr | -VND 702,10 Mr | VND 13,25 Mr | VND 28,25 Mr | VND 14,24 Mr | VND 6,74 Mr | -VND 47,53 Mr | VND 25,15 Mr | -VND 99,45 Mr | -VND 5,39 Mr | VND 250,28 Mr | VND 221,12 Mr | -VND 22,18 Mr | VND 142,89 Mr | VND 234,82 Mr | VND 200,39 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 175,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,5% | 9,5% | 13,1% | 3,2% | 6,9% | 2,1% | 0,6% | 2,0% | 2,1% | 3,5% | 4,7% | 13,5% | 34,2% | 61,2% | 69,5% | 68,9% | 69,9% | 70,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,21 | 0,21 | 0,16 | 0,33 | 0,22 | 0,23 | 0,21 | 0,39 | 0,40 | 0,72 | 0,60 | 1,13 | 2,13 | 4,49 | 2,81 | 3,12 | 2,82 | 3,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,25 | 0,19 | 0,36 | 0,21 | 0,18 | 0,17 | 0,31 | 0,33 | 0,67 | 0,47 | 0,19 | 0,28 | 0,99 | 1,08 | 1,04 | 1,05 | 1,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,9% | 12,1% | 5,1% | 12,2% | 12,7% | 15,6% | 14,1% | 14,1% | 15,3% | 11,4% | 13,2% | 22,1% | 9,4% | 3,4% | 8,2% | 7,3% | 6,1% | 8,2% |
| FAVÖK Marjı | 10,8% | 12,1% | 9,1% | 3,0% | 7,1% | 8,1% | 2,6% | 0,6% | -0,4% | -0,5% | 6,7% | 11,0% | 2,5% | 1,1% | 4,4% | 3,4% | 3,1% | 5,5% |
| Net Kâr Marjı | -2,7% | 0,2% | -4,1% | -4,6% | 22,2% | 3,7% | 0,3% | -3,4% | -3,0% | 0,6% | 9,3% | 13,0% | 0,5% | -2,3% | 1,1% | 0,6% | 1,1% | 2,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 67,2% | -17,7% | -0,4% | -78,2% | 2,6% | 6,1% | 3,4% | 0,9% | -5,8% | 1,5% | -8,5% | -1,1% | 35,4% | 9,0% | -0,8% | 5,5% | 9,0% | 7,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 218200,00 | -%1,71 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 62500,00 | -%2,95 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56200,00 | -%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33300,00 | -%0,15 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29450,00 | +%0,17 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | %0,00 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24300,00 | -%0,41 |