VCFVinacafe Bien Hoa JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $300,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,62 T | VND 2,49 T | VND 2,66 T | VND 2,11 T | VND 2,02 T | VND 2,13 T | VND 2,23 T | VND 2,22 T | VND 3,58 T | VND 3,14 T | VND 2,53 T | VND 2,49 T | VND 1,61 T | VND 1,13 T | VND 818,06 Mr | VND 729,23 Mr | VND 491,95 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 77,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 485,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,14 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 51,20 Mr | VND 206,87 Mr | VND 165,84 Mr | VND 251,57 Mr | VND 323,01 Mr | VND 317,24 Mr | VND 345,41 Mr | VND 342,65 Mr | VND 407,16 Mr | VND 340,38 Mr | VND 257,10 Mr | VND 533,01 Mr | VND 231,38 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 16,23 Mr | VND 0,00 |
| Net Borç† | -VND 28,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 2,76 T | VND 2,56 T | VND 2,35 T | VND 2,21 T | VND 2,22 T | VND 2,90 T | VND 3,10 T | VND 3,43 T | VND 3,25 T | VND 3,31 T | VND 3,00 T | VND 2,97 T | VND 2,30 T | VND 2,11 T | VND 1,59 T | VND 1,30 T | VND 1,02 T |
| Brüt Kâr | VND 590,23 Mr | VND 501,11 Mr | VND 514,02 Mr | VND 493,18 Mr | VND 564,98 Mr | VND 887,03 Mr | VND 861,15 Mr | VND 840,76 Mr | VND 1,22 T | VND 1,20 T | VND 1,01 T | VND 1,06 T | VND 684,99 Mr | VND 584,13 Mr | VND 392,09 Mr | VND 272,82 Mr | VND 251,43 Mr |
| FAVÖK | VND 607,31 Mr | VND 513,77 Mr | VND 534,20 Mr | VND 505,97 Mr | VND 562,28 Mr | VND 926,25 Mr | VND 890,29 Mr | VND 846,69 Mr | VND 453,57 Mr | VND 462,13 Mr | VND 348,07 Mr | VND 403,71 Mr | VND 285,85 Mr | VND 299,59 Mr | VND 197,89 Mr | VND 155,86 Mr | VND 143,59 Mr |
| Net Kâr | VND 517,82 Mr | VND 446,44 Mr | VND 449,95 Mr | VND 319,11 Mr | VND 440,65 Mr | VND 723,60 Mr | VND 680,82 Mr | VND 639,92 Mr | VND 372,49 Mr | VND 384,07 Mr | VND 295,35 Mr | VND 401,37 Mr | VND 260,39 Mr | VND 298,24 Mr | VND 211,11 Mr | VND 161,56 Mr | VND 136,01 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 19.482,18 | 16.796,53 | 16.928,80 | 12.005,91 | 16.578,95 | 27.224,42 | 25.614,83 | 24.076,18 | 14.015,00 | 14.450,00 | 11.112,00 | 15.101,00 | 9.797,00 | 11.221,00 | 7.943,00 | 6.079,00 | 5.117,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -VND 823,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 402,19 Mr | VND 536,42 Mr | VND 750,97 Mr | -VND 196,60 Mr | VND 695,73 Mr | VND 1,59 T | VND 657,37 Mr | -VND 483,55 Mr | VND 369,33 Mr | VND 611,73 Mr | VND 330,03 Mr | VND 348,63 Mr | VND 298,02 Mr | VND 30,18 Mr | -VND 1,66 Mr | VND 121,05 Mr | VND 163,32 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 117,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,2% | 8,3% | 6,2% | 11,9% | 16,0% | 14,9% | 15,5% | 15,5% | 11,4% | 10,8% | 10,2% | 21,4% | 14,3% | 0,0% | 0,0% | 2,2% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,70 | 1,03 | 0,88 | 1,05 | 1,09 | 1,36 | 1,39 | 1,55 | 0,91 | 1,05 | 1,19 | 1,19 | 1,42 | 1,87 | 1,94 | 1,78 | 2,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,43 | 2,25 | 2,07 | 1,94 | 1,95 | 2,55 | 2,72 | 3,02 | 2,86 | 2,91 | 2,64 | 2,62 | 2,02 | 1,86 | 1,39 | 1,15 | 0,90 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,4% | 19,6% | 21,8% | 22,3% | 25,5% | 30,6% | 27,8% | 24,5% | 37,4% | 36,1% | 33,8% | 35,8% | 29,8% | 27,6% | 24,7% | 21,0% | 24,6% |
| FAVÖK Marjı | 22,0% | 20,1% | 22,7% | 22,9% | 25,4% | 31,9% | 28,7% | 24,6% | 14,0% | 14,0% | 11,6% | 13,6% | 12,4% | 14,2% | 12,5% | 12,0% | 14,1% |
| Net Kâr Marjı | 18,8% | 17,5% | 19,1% | 14,5% | 19,9% | 24,9% | 22,0% | 18,6% | 11,5% | 11,6% | 9,8% | 13,5% | 11,3% | 14,1% | 13,3% | 12,4% | 13,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,6% | 21,0% | 31,9% | -8,9% | 31,4% | 55,0% | 21,2% | -14,1% | 11,4% | 18,5% | 11,0% | 11,7% | 13,0% | 1,4% | -0,1% | 9,3% | 16,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 223100,00 | +%1,87 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64600,00 | +%1,10 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56500,00 | -%0,35 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33500,00 | -%1,03 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29350,00 | -%0,84 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32750,00 | +%0,46 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |