VCGVietnam Construction & Import-Export Joint Stock Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $386,40 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 31,27 T | VND 29,44 T | VND 30,69 T | VND 32,00 T | VND 30,97 T | VND 19,61 T | VND 19,32 T | VND 20,09 T | VND 21,62 T | VND 22,85 T | VND 20,73 T | VND 22,83 T | VND 22,95 T | VND 28,42 T | VND 30,15 T | VND 31,69 T | VND 27,24 T | VND 22,66 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 2,33 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 18,79 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 12,48 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 7,42 T | VND 8,76 T | VND 11,10 T | VND 13,51 T | VND 11,68 T | VND 4,29 T | VND 4,66 T | VND 3,58 T | VND 4,04 T | VND 4,55 T | VND 4,32 T | VND 6,07 T | VND 6,49 T | VND 10,80 T | VND 12,95 T | VND 13,48 T | VND 11,19 T | VND 10,52 T |
| Net Borç† | VND 1,02 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 16,07 T | VND 12,87 T | VND 12,70 T | VND 8,45 T | VND 5,75 T | VND 5,55 T | VND 9,50 T | VND 9,73 T | VND 10,85 T | VND 8,55 T | VND 8,03 T | VND 8,38 T | VND 11,10 T | VND 12,67 T | VND 14,67 T | VND 15,06 T | VND 13,02 T | VND 9,35 T |
| Brüt Kâr | VND 2,25 T | VND 1,95 T | VND 1,15 T | VND 892,03 Mr | VND 807,94 Mr | VND 810,59 Mr | VND 1,27 T | VND 1,18 T | VND 1,72 T | VND 1,40 T | VND 1,24 T | VND 1,05 T | VND 1,44 T | VND 1,87 T | VND 2,65 T | VND 2,19 T | VND 1,77 T | VND 710,76 Mr |
| FAVÖK | VND 1,93 T | VND 1,90 T | VND 1,51 T | VND 912,50 Mr | VND 911,07 Mr | -VND 479,05 Mr | VND 1,18 T | VND 1,00 T | VND 1,50 T | VND 1,25 T | VND 1,15 T | VND 758,04 Mr | VND 1,31 T | VND 1,48 T | VND 2,10 T | VND 1,58 T | VND 1,44 T | VND 338,26 Mr |
| Net Kâr | VND 3,67 T | VND 926,54 Mr | VND 401,85 Mr | VND 782,28 Mr | VND 394,29 Mr | VND 1,60 T | VND 683,58 Mr | VND 454,07 Mr | VND 1,27 T | VND 499,59 Mr | VND 390,57 Mr | VND 311,13 Mr | VND 496,02 Mr | VND 87,39 Mr | VND 102,08 Mr | VND 198,59 Mr | VND 5,82 Mr | VND 430,78 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 5.249,76 | 1.327,05 | 575,54 | 1.120,40 | 518,08 | 2.128,59 | 898,20 | 596,63 | 1.668,99 | 656,43 | 513,07 | 408,60 | 651,78 | 122,46 | 197,33 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 2,56 T | VND 1,47 T | VND 3,16 T | -VND 2,85 T | -VND 715,59 Mr | -VND 87,76 Mr | -VND 1,70 T | -VND 165,31 Mr | -VND 64,98 Mr | VND 469,39 Mr | VND 707,60 Mr | VND 956,49 Mr | -VND 49,09 Mr | -VND 683,41 Mr | -VND 1,66 T | -VND 1,70 T | VND 424,46 Mn | -VND 2,13 T |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 628,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,7% | 29,8% | 36,2% | 42,2% | 37,7% | 21,9% | 24,1% | 17,8% | 18,7% | 19,9% | 20,8% | 26,6% | 28,3% | 38,0% | 42,9% | 42,5% | 41,1% | 46,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,44 | 0,41 | 0,26 | 0,19 | 0,28 | 0,49 | 0,48 | 0,50 | 0,37 | 0,39 | 0,37 | 0,48 | 0,45 | 0,49 | 0,48 | 0,48 | 0,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,29 | 1,03 | 1,02 | 0,68 | 0,46 | 0,44 | 0,76 | 0,78 | 0,87 | 0,68 | 0,64 | 0,67 | 0,89 | 1,01 | 1,18 | 1,21 | 1,04 | 0,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,0% | 15,1% | 9,1% | 10,6% | 14,1% | 14,6% | 13,4% | 12,1% | 15,8% | 16,4% | 15,4% | 12,6% | 13,0% | 14,7% | 18,0% | 14,5% | 13,6% | 7,6% |
| FAVÖK Marjı | 12,0% | 14,8% | 11,9% | 10,8% | 15,8% | -8,6% | 12,4% | 10,3% | 13,8% | 14,6% | 14,4% | 9,0% | 11,8% | 11,7% | 14,3% | 10,5% | 11,0% | 3,6% |
| Net Kâr Marjı | 22,8% | 7,2% | 3,2% | 9,3% | 6,9% | 28,9% | 7,2% | 4,7% | 11,7% | 5,8% | 4,9% | 3,7% | 4,5% | 0,7% | 0,7% | 1,3% | 0,0% | 4,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,9% | 11,4% | 24,9% | -33,7% | -12,4% | -1,6% | -17,8% | -1,7% | -0,6% | 5,5% | 8,8% | 11,4% | -0,4% | -5,4% | -11,3% | -11,3% | 0,0% | -22,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 219800,00 | -%0,99 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 63500,00 | -%1,40 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56400,00 | +%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33250,00 | -%0,30 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | %0,00 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | %0,00 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24250,00 | -%0,61 |