VFGVietnam Fumigation JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $70,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 2,42 T | VND 2,50 T | VND 2,95 T | VND 2,76 T | VND 1,90 T | VND 1,84 T | VND 2,28 T | VND 2,04 T | VND 1,82 T | VND 1,50 T | VND 1,30 T | VND 1,29 T | VND 1,11 T | VND 1,11 T | VND 931,06 Mr | VND 714,97 Mr | VND 639,99 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 653,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 705,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,71 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 87,45 Mr | VND 172,39 Mr | VND 373,74 Mr | VND 182,41 Mr | VND 0,00 | VND 330,28 Mr | VND 292,64 Mr | VND 308,26 Mr | VND 256,37 Mr | VND 127,02 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 76,83 Mr | VND 217,16 Mr | VND 34,74 Mr | VND 100,15 Mr | VND 74,22 Mr |
| Net Borç† | -VND 653,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 3,53 T | VND 3,50 T | VND 3,26 T | VND 2,98 T | VND 2,08 T | VND 1,88 T | VND 2,07 T | VND 2,29 T | VND 2,18 T | VND 2,29 T | VND 2,02 T | VND 1,88 T | VND 1,69 T | VND 1,51 T | VND 1,35 T | VND 1,04 T | VND 812,84 Mr |
| Brüt Kâr | VND 844,73 Mr | VND 899,60 Mr | VND 773,42 Mr | VND 704,76 Mr | VND 508,26 Mr | VND 492,17 Mr | VND 496,97 Mr | VND 552,13 Mr | VND 496,20 Mr | VND 581,39 Mr | VND 531,69 Mr | VND 540,53 Mr | VND 500,95 Mr | VND 435,17 Mr | VND 374,60 Mr | VND 254,15 Mr | VND 218,87 Mr |
| FAVÖK | VND 441,34 Mr | VND 401,46 Mr | VND 366,52 Mr | VND 288,51 Mr | VND 217,46 Mr | VND 207,00 Mr | VND 202,23 Mr | VND 184,97 Mr | VND 149,41 Mr | VND 212,55 Mr | VND 193,78 Mr | VND 155,35 Mr | VND 152,36 Mr | VND 164,47 Mr | VND 201,86 Mr | VND 141,93 Mr | VND 146,51 Mr |
| Net Kâr | VND 320,96 Mr | VND 423,10 Mr | VND 259,32 Mr | VND 200,43 Mr | VND 143,06 Mr | VND 142,36 Mr | VND 127,89 Mr | VND 117,55 Mr | VND 126,29 Mr | VND 130,28 Mr | VND 125,26 Mr | VND 101,48 Mr | VND 73,69 Mr | VND 86,64 Mr | VND 126,12 Mr | VND 94,59 Mr | VND 102,58 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 7.694,67 | 10.143,23 | 6.216,78 | 4.804,99 | 2.638,16 | 3.412,91 | 3.066,06 | 2.860,35 | 3.382,24 | 2.525,71 | 3.553,93 | 2.622,77 | 1.905,89 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 148,93 Mr | VND 173,81 Mr | VND 3,48 Mr | -VND 72,18 Mr | VND 780,88 Mr | -VND 96,94 Mr | VND 315,30 Mr | -VND 100,93 Mr | VND 13,86 Mr | -VND 37,08 Mr | VND 11,38 Mr | VND 144,98 Mr | VND 226,54 Mr | -VND 97,69 Mr | VND 43,23 Mr | VND 12,55 Mr | VND 41,80 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 9,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,6% | 6,9% | 12,7% | 6,6% | 0,0% | 18,0% | 12,8% | 15,1% | 14,1% | 8,5% | 0,0% | 0,0% | 6,9% | 19,6% | 3,7% | 14,0% | 11,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,46 | 1,40 | 1,11 | 1,08 | 1,09 | 1,02 | 0,91 | 1,12 | 1,20 | 1,53 | 1,56 | 1,46 | 1,52 | 1,36 | 1,45 | 1,46 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,06 | 2,04 | 1,90 | 1,74 | 1,21 | 1,10 | 1,21 | 1,33 | 1,27 | 1,34 | 1,18 | 1,10 | 0,98 | 0,88 | 0,79 | 0,61 | 0,47 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,9% | 25,7% | 23,7% | 23,7% | 24,5% | 26,1% | 24,0% | 24,1% | 22,8% | 25,4% | 26,3% | 28,7% | 29,7% | 28,9% | 27,7% | 24,4% | 26,9% |
| FAVÖK Marjı | 12,5% | 11,5% | 11,2% | 9,7% | 10,5% | 11,0% | 9,8% | 8,1% | 6,9% | 9,3% | 9,6% | 8,2% | 9,0% | 10,9% | 14,9% | 13,6% | 18,0% |
| Net Kâr Marjı | 9,1% | 12,1% | 7,9% | 6,7% | 6,9% | 7,6% | 6,2% | 5,1% | 5,8% | 5,7% | 6,2% | 5,4% | 4,4% | 5,7% | 9,3% | 9,1% | 12,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,2% | 5,0% | 0,1% | -2,4% | 37,6% | -5,1% | 15,2% | -4,4% | 0,6% | -1,6% | 0,6% | 7,7% | 13,4% | -6,5% | 3,2% | 1,2% | 5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 222000,00 | +%1,37 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 64400,00 | +%0,78 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56300,00 | -%0,71 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33350,00 | -%1,48 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | -%0,68 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 32950,00 | +%1,07 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24400,00 | %0,00 |