VPHVan Phat Hung Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,96 T | VND 1,93 T | VND 2,37 T | VND 2,24 T | VND 2,05 T | VND 2,09 T | VND 1,79 T | VND 2,07 T | VND 1,93 T | VND 1,75 T | VND 1,67 T | VND 1,71 T | VND 1,79 T | VND 1,79 T | VND 1,70 T | VND 1,51 T | VND 1,30 T | VND 1,58 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 33,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 928,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,03 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 536,89 Mr | VND 434,26 Mr | VND 793,80 Mr | VND 528,13 Mr | VND 525,15 Mr | VND 434,97 Mr | VND 283,03 Mr | VND 409,68 Mr | VND 472,46 Mr | VND 606,55 Mr | VND 479,08 Mr | VND 652,21 Mr | VND 691,99 Mr | VND 594,45 Mr | VND 633,51 Mr | VND 577,44 Mr | VND 554,00 Mr | VND 614,00 Mr |
| Net Borç† | VND 496,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 134,65 Mr | VND 47,40 Mr | VND 73,14 Mr | VND 161,61 Mr | VND 290,56 Mr | VND 268,63 Mr | VND 162,54 Mr | VND 706,22 Mr | VND 1,38 T | VND 429,25 Mr | VND 259,14 Mr | VND 279,80 Mr | VND 403,90 Mr | VND 115,22 Mr | VND 90,07 Mr | VND 84,06 Mr | VND 941,81 Mr | VND 327,86 Mr |
| Brüt Kâr | VND 19,47 Mr | -VND 10,05 Mr | VND 20,26 Mr | VND 74,84 Mr | VND 128,07 Mr | VND 82,07 Mr | VND 65,58 Mr | VND 300,95 Mr | VND 270,84 Mr | VND 81,38 Mr | VND 56,92 Mr | VND 34,24 Mr | VND 56,59 Mr | VND 20,24 Mr | VND 15,66 Mr | VND 18,01 Mr | VND 108,37 Mr | VND 92,14 Mr |
| FAVÖK | -VND 17,23 Mr | -VND 26,49 Mr | VND 6,97 Mr | VND 61,71 Mr | VND 109,26 Mr | VND 78,98 Mr | VND 61,07 Mr | VND 229,82 Mr | VND 237,90 Mr | VND 43,46 Mr | VND 28,79 Mr | VND 12,09 Mr | VND 34,04 Mr | VND 3,07 Mr | -VND 23,41 Mr | -VND 27,30 Mr | VND 74,66 Mr | VND 47,30 Mr |
| Net Kâr | -VND 19,93 Mr | VND 129,52 Mr | -VND 851,92 Mn | VND 19,67 Mr | VND 82,64 Mr | VND 12,97 Mr | VND 33,60 Mr | VND 143,23 Mr | VND 186,87 Mr | VND 79,23 Mr | VND 108,62 Mr | VND 2,94 Mr | VND 6,28 Mr | VND 7,03 Mr | VND 6,67 Mr | VND 9,65 Mr | VND 86,37 Mr | VND 28,12 Mr |
| Hisse Başı Kâr | -209,00 | 1.358,28 | -8,93 | 206,23 | 866,61 | 135,96 | 352,39 | 1.607,62 | 1.944,64 | 1.132,52 | 1.734,39 | 36,92 | 79,07 | 88,69 | 83,97 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 282,79 Mr | -VND 668,92 Mr | -VND 624,64 Mr | VND 16,22 Mr | -VND 18,59 Mr | -VND 159,14 Mr | VND 162,98 Mr | VND 86,17 Mr | VND 293,54 Mr | -VND 251,88 Mr | VND 375,97 Mr | VND 48,06 Mr | -VND 112,89 Mr | -VND 28,36 Mr | -VND 104,46 Mr | -VND 245,12 Mr | VND 118,54 Mr | -VND 250,94 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 6,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,4% | 22,5% | 33,5% | 23,5% | 25,6% | 20,8% | 15,8% | 19,8% | 24,5% | 34,7% | 28,6% | 38,1% | 38,6% | 33,2% | 37,3% | 38,2% | 42,7% | 38,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,02 | 0,03 | 0,07 | 0,14 | 0,13 | 0,09 | 0,34 | 0,72 | 0,25 | 0,15 | 0,16 | 0,23 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,73 | 0,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,13 | 0,05 | 0,07 | 0,16 | 0,28 | 0,26 | 0,16 | 0,69 | 1,34 | 0,42 | 0,25 | 0,27 | 0,39 | 0,11 | 0,09 | 0,08 | 0,92 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,5% | -21,2% | 27,7% | 46,3% | 44,1% | 30,6% | 40,3% | 42,6% | 19,6% | 19,0% | 22,0% | 12,2% | 14,0% | 17,6% | 17,4% | 21,4% | 11,5% | 28,1% |
| FAVÖK Marjı | -12,8% | -55,9% | 9,5% | 38,2% | 37,6% | 29,4% | 37,6% | 32,5% | 17,2% | 10,1% | 11,1% | 4,3% | 8,4% | 2,7% | -26,0% | -32,5% | 7,9% | 14,4% |
| Net Kâr Marjı | -14,8% | 273,2% | -1,2% | 12,2% | 28,4% | 4,8% | 20,7% | 20,3% | 13,5% | 18,5% | 41,9% | 1,1% | 1,6% | 6,1% | 7,4% | 11,5% | 9,2% | 8,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -210,0% | -1.411,1% | -854,0% | 10,0% | -6,4% | -59,2% | 100,3% | 12,2% | 21,2% | -58,7% | 145,1% | 17,2% | -27,9% | -24,6% | -116,0% | -291,6% | 12,6% | -76,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Vingroup Joint Stock Company | 219900,00 | -%0,95 | |
| Vinhomes Joint Stock Company | 63400,00 | -%1,55 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Foreign Trade of Vietnam | 56400,00 | +%0,18 | |
| Joint Stock Commercial Bank for Investment and Development of Vietnam | 33250,00 | -%0,30 | |
| Vietnam Joint Stock Commercial Bank for Industry and Trade | 29400,00 | %0,00 | |
| Vietnam Technological & Commercial Joint Stock Bank | 33000,00 | +%0,15 | |
| Vietnam Prosperity Joint-Stock Commercial Bank | 24350,00 | -%0,20 |