TCRGTerme Catez d.d.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $38,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €146,89 Mn | €145,27 Mn | €146,23 Mn | €151,26 Mn | €153,04 Mn | €163,26 Mn | €159,02 Mn | €160,60 Mn | €165,06 Mn | €163,89 Mn | €180,30 Mn | €210,64 Mn | €225,63 Mn | €237,31 Mn | €199,01 Mn | €191,52 Mn | €199,96 Mn | €171,63 Mn | €159,09 Mn | €152,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €1,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €45,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €101,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €23,89 Mn | €27,70 Mn | €28,21 Mn | €32,77 Mn | €34,10 Mn | €48,15 Mn | €42,06 Mn | €45,20 Mn | €49,74 Mn | €50,74 Mn | €55,50 Mn | €68,28 Mn | €73,98 Mn | €74,80 Mn | €78,62 Mn | €65,85 Mn | €59,89 Mn | €48,76 Mn | €35,69 Mn | €34,55 Mn |
| Net Borç† | €19,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €39,33 Mn | €36,87 Mn | €33,68 Mn | €31,76 Mn | €25,39 Mn | €18,67 Mn | €28,95 Mn | €28,76 Mn | €28,25 Mn | €33,66 Mn | €34,17 Mn | €35,97 Mn | €38,03 Mn | €39,13 Mn | €40,48 Mn | €41,07 Mn | €45,46 Mn | €45,98 Mn | €41,60 Mn | €36,70 Mn |
| Brüt Kâr | €4,46 Mn | €4,18 Mn | €1,32 Mn | €1,69 Mn | €1,53 Mn | -€2,77 Mn | €1,76 Mn | €2,67 Mn | €2,99 Mn | €5,62 Mn | €4,78 Mn | €3,45 Mn | €9,66 Mn | €9,81 Mn | €11,51 Mn | €12,91 Mn | €7,55 Mn | €7,58 Mn | €7,35 Mn | €6,50 Mn |
| FAVÖK | €7,28 Mn | €7,46 Mn | €4,41 Mn | €6,24 Mn | €6,65 Mn | €4,04 Mn | €6,38 Mn | €6,35 Mn | €7,65 Mn | €11,83 Mn | €10,06 Mn | €9,27 Mn | €9,21 Mn | €10,42 Mn | €10,84 Mn | €11,34 Mn | €12,98 Mn | €400.000 | €230.000 | €11,41 Mn |
| Net Kâr | €1,89 Mn | €2,54 Mn | €2,08 Mn | €986.047 | €7,60 Mn | -€3,10 Mn | €1,14 Mn | €2,15 Mn | €1,72 Mn | €4,47 Mn | -€6,88 Mn | -€6,84 Mn | €197.541 | €998.139 | €2,52 Mn | €2,47 Mn | €4,00 Mn | €3,35 Mn | €4,23 Mn | €3,56 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,86 | 5,19 | 4,25 | 2,01 | 15,49 | -6,31 | 2,33 | 4,39 | 3,50 | 9,13 | -14,03 | -13,95 | 0,40 | 2,04 | 5,14 | 5,04 | 8,17 | 6,84 | 8,63 | 7,26 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€275.880 | -€4,85 Mn | €2,58 Mn | €1,04 Mn | €828.820 | -€2,77 Mn | €1,72 Mn | €3,10 Mn | €2,49 Mn | €4,73 Mn | €2,09 Mn | €3,52 Mn | €3,69 Mn | €7,86 Mn | -€6,56 Mn | €3,07 Mn | €1,27 Mn | €1,07 Mn | -€986.000 | €3,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€9,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,3% | 19,1% | 19,3% | 21,7% | 22,3% | 29,5% | 26,5% | 28,1% | 30,1% | 31,0% | 30,8% | 32,4% | 32,8% | 31,5% | 39,5% | 34,4% | 30,0% | 28,4% | 22,4% | 22,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,25 | 0,23 | 0,21 | 0,17 | 0,11 | 0,18 | 0,18 | 0,17 | 0,21 | 0,19 | 0,17 | 0,17 | 0,16 | 0,20 | 0,21 | 0,23 | 0,27 | 0,26 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,36 | 0,33 | 0,31 | 0,25 | 0,18 | 0,28 | 0,28 | 0,28 | 0,33 | 0,34 | 0,35 | 0,37 | 0,38 | 0,40 | 0,40 | 0,45 | 0,45 | 0,41 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,3% | 11,3% | 3,9% | 5,3% | 6,0% | -14,9% | 6,1% | 9,3% | 10,6% | 16,7% | 14,0% | 9,6% | 25,4% | 25,1% | 28,4% | 31,4% | 16,6% | 16,5% | 17,7% | 17,7% |
| FAVÖK Marjı | 18,5% | 20,2% | 13,1% | 19,6% | 26,2% | 21,7% | 22,0% | 22,1% | 27,1% | 35,1% | 29,4% | 25,8% | 24,2% | 26,6% | 26,8% | 27,6% | 28,6% | 0,9% | 0,6% | 31,1% |
| Net Kâr Marjı | 4,8% | 6,9% | 6,2% | 3,1% | 29,9% | -16,6% | 3,9% | 7,5% | 6,1% | 13,3% | -20,1% | -19,0% | 0,5% | 2,6% | 6,2% | 6,0% | 8,8% | 7,3% | 10,2% | 9,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,7% | -13,2% | 7,7% | 3,3% | 3,3% | -14,8% | 5,9% | 10,8% | 8,8% | 14,0% | 6,1% | 9,8% | 9,7% | 20,1% | -16,2% | 7,5% | 2,8% | 2,3% | -2,4% | 10,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.