ACRMAcuity RM Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £6,47 Mn | £6,97 Mn | £6,99 Mn | £1,27 Mn | £1,60 Mn | £1,58 Mn | £1,28 Mn | £1,50 Mn | £1,99 Mn | £4,59 Mn | £7,08 Mn | £6,11 Mn | £4,09 Mn | £2,59 Mn | £2,68 Mn | £2,48 Mn | £2,91 Mn | £2,68 Mn | £2,89 Mn | £2,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £322.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £2,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £4,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £129.000 | £183.000 | £319.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £88.000 | £2,07 Mn | £5,74 Mn | £4,88 Mn | £3,60 Mn | £2,14 Mn | £2,10 Mn | £2,08 Mn | £2,43 Mn | £2,74 Mn | £1,81 Mn | £653.000 |
| Net Borç† | -£193.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £2,10 Mn | £2,13 Mn | £1,37 Mn | £60.000 | £44.000 | £12.000 | -£132.000 | -£411.000 | £911.000 | £149.000 | £165.000 | £148.000 | £147.000 | £149.000 | £170.000 | £393.000 | £84.000 | -£100.000 | £363.000 | £438.000 |
| Brüt Kâr | £1,73 Mn | £1,77 Mn | £1,12 Mn | — | — | — | — | -£412.000 | £877.000 | £107.000 | £131.000 | £216.000 | £196.000 | £1.000 | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | -£115.000 | -£940.000 | -£836.000 | -£256.000 | -£239.000 | -£149.000 | -£72.000 | -£504.000 | £642.000 | -£3.000 | £89.000 | £166.000 | £123.000 | -£83.000 | -£26.000 | £68.000 | £685.000 | -£1,56 Mn | -£921.000 | -£912.000 |
| Net Kâr | -£374.000 | -£1,27 Mn | -£1,34 Mn | -£341.000 | -£422.000 | -£757.000 | -£72.000 | -£498.000 | £572.000 | -£211.000 | -£167.000 | -£147.000 | £36.000 | -£171.000 | -£124.000 | £68.000 | £531.000 | -£1,25 Mn | -£837.000 | -£912.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,04 | -0,01 | -0,04 | 0,05 | -0,04 | -0,04 | -0,03 | 0,01 | -0,04 | -0,02 | 0,02 | 0,19 | -1,02 | -0,79 | -0,87 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£777.000 | -£203.000 | -£1,01 Mn | -£339.000 | -£226.000 | -£676.000 | -£81.000 | -£77.000 | -£2.000 | -£366.000 | -£3.000 | -£21.000 | -£54.000 | -£144.000 | £21.000 | -£368.000 | -£413.000 | -£441.000 | -£1,28 Mn | -£626.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£414.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,0% | 2,6% | 4,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,4% | 45,1% | 81,1% | 79,9% | 88,0% | 82,8% | 78,6% | 84,1% | 83,5% | 102,3% | 62,6% | 24,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,31 | 0,20 | 0,05 | 0,03 | 0,01 | -0,10 | -0,27 | 0,46 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,16 | 0,03 | -0,04 | 0,13 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,49 | 0,50 | 0,32 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | -0,03 | -0,10 | 0,21 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,09 | 0,02 | -0,02 | 0,08 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 82,3% | 82,9% | 81,7% | — | — | — | — | 100,2% | 96,3% | 71,8% | 79,4% | 145,9% | 133,3% | 0,7% | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -5,5% | -44,1% | -61,2% | -426,7% | -543,2% | -1.241,7% | 54,5% | 122,6% | 70,5% | -2,0% | 53,9% | 112,2% | 83,7% | -55,7% | -15,3% | 17,3% | 815,5% | 1.561,0% | -253,7% | -208,2% |
| Net Kâr Marjı | -17,8% | -59,4% | -98,2% | -568,3% | -959,1% | -6.308,3% | 54,5% | 121,2% | 62,8% | -141,6% | -101,2% | -99,3% | 24,5% | -114,8% | -72,9% | 17,3% | 632,1% | 1.250,0% | -230,6% | -208,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -37,0% | -9,5% | -73,9% | -565,0% | -513,6% | -5.633,3% | 61,4% | 18,7% | -0,2% | -245,6% | -1,8% | -14,2% | -36,7% | -96,6% | 12,4% | -93,6% | -491,7% | 441,0% | -352,1% | -142,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.