ACSOaccesso Technology Group Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $122,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £190,06 Mn | £210,30 Mn | £214,91 Mn | £189,63 Mn | £169,71 Mn | £164,18 Mn | £159,35 Mn | £204,23 Mn | £191,88 Mn | £87,71 Mn | £65,70 Mn | £60,19 Mn | £33,17 Mn | £13,37 Mn | £10,79 Mn | £8,47 Mn | £6,29 Mn | £3,73 Mn | £1,43 Mn | £1,02 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £30,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £44,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £145,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £8,95 Mn | £12,36 Mn | £17,51 Mn | £1,01 Mn | £2,76 Mn | £23,16 Mn | £16,71 Mn | £15,88 Mn | £11,94 Mn | £7,58 Mn | £10,05 Mn | £12,93 Mn | £4,53 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£21,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £117,69 Mn | £119,18 Mn | £120,28 Mn | £113,44 Mn | £90,74 Mn | £43,74 Mn | £91,85 Mn | £89,06 Mn | £103,61 Mn | £75,97 Mn | £60,98 Mn | £45,60 Mn | £33,97 Mn | £29,14 Mn | £24,55 Mn | £20,30 Mn | £20,75 Mn | £13,52 Mn | £7,81 Mn | £1,98 Mn |
| Brüt Kâr | £86,87 Mn | £86,50 Mn | £83,35 Mn | £74,32 Mn | £59,51 Mn | £20,08 Mn | £45,72 Mn | £50,13 Mn | £46,06 Mn | £35,36 Mn | £25,58 Mn | £17,56 Mn | £10,43 Mn | £6,41 Mn | £6,21 Mn | £5,04 Mn | £4,97 Mn | £3,55 Mn | £1,64 Mn | £1,55 Mn |
| FAVÖK | £17,38 Mn | £16,52 Mn | £18,89 Mn | £20,23 Mn | £19,46 Mn | -£7,11 Mn | £20,33 Mn | £23,33 Mn | £16,73 Mn | £13,43 Mn | £9,55 Mn | £6,52 Mn | £4,56 Mn | £4,17 Mn | £3,27 Mn | £2,68 Mn | £3,05 Mn | £1,95 Mn | £605.730 | £354.890 |
| Net Kâr | £8,34 Mn | £6,10 Mn | £6,19 Mn | £8,16 Mn | £16,01 Mn | -£23,28 Mn | -£39,66 Mn | £277.485 | £7,69 Mn | £5,58 Mn | £3,51 Mn | £2,30 Mn | £1,70 Mn | £2,52 Mn | £1,94 Mn | £1,87 Mn | £2,27 Mn | £2,02 Mn | £546.353 | -£269.208 |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,15 | 0,15 | 0,19 | 0,37 | -0,66 | -1,43 | 0,01 | 0,30 | 0,24 | 0,15 | 0,11 | 0,08 | 0,14 | 0,11 | 0,11 | 0,14 | 0,12 | 0,03 | -0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£32,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £21,65 Mn | £8,41 Mn | £19,69 Mn | £11,06 Mn | £27,39 Mn | -£12,15 Mn | £18,35 Mn | £10,21 Mn | £24,24 Mn | £11,46 Mn | £7,44 Mn | £4,94 Mn | £2,60 Mn | £1,73 Mn | £1,76 Mn | £2,24 Mn | £2,13 Mn | £2,17 Mn | £403.720 | -£8.090 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£6,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,7% | 5,9% | 8,1% | 0,5% | 1,6% | 14,1% | 10,5% | 7,8% | 6,2% | 8,6% | 15,3% | 21,5% | 13,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,57 | 0,56 | 0,60 | 0,53 | 0,27 | 0,58 | 0,44 | 0,54 | 0,87 | 0,93 | 0,76 | 1,02 | 2,18 | 2,28 | 2,40 | 3,30 | 3,63 | 5,48 | 1,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,81 | 0,82 | 0,82 | 0,78 | 0,62 | 0,30 | 0,63 | 0,61 | 0,71 | 0,52 | 0,42 | 0,31 | 0,23 | 0,20 | 0,17 | 0,14 | 0,14 | 0,09 | 0,05 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 73,8% | 72,6% | 69,3% | 65,5% | 65,6% | 45,9% | 49,8% | 56,3% | 44,5% | 46,5% | 41,9% | 38,5% | 30,7% | 22,0% | 25,3% | 24,8% | 24,0% | 26,2% | 21,1% | 78,1% |
| FAVÖK Marjı | 14,8% | 13,9% | 15,7% | 17,8% | 21,5% | -16,3% | 22,1% | 26,2% | 16,1% | 17,7% | 15,7% | 14,3% | 13,4% | 14,3% | 13,3% | 13,2% | 14,7% | 14,4% | 7,8% | 17,9% |
| Net Kâr Marjı | 7,1% | 5,1% | 5,1% | 7,2% | 17,6% | -53,2% | -43,2% | 0,3% | 7,4% | 7,3% | 5,8% | 5,0% | 5,0% | 8,7% | 7,9% | 9,2% | 11,0% | 15,0% | 7,0% | -13,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,4% | 7,1% | 16,4% | 9,7% | 30,2% | -27,8% | 20,0% | 11,5% | 23,4% | 15,1% | 12,2% | 10,8% | 7,7% | 5,9% | 7,2% | 11,0% | 10,3% | 16,0% | 5,2% | -0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.