AEXAminex Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $123,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £32,66 Mn | £33,17 Mn | £33,43 Mn | £37,56 Mn | £32,64 Mn | £38,77 Mn | £44,91 Mn | £55,19 Mn | £86,50 Mn | £100,83 Mn | £65,80 Mn | £63,48 Mn | £58,43 Mn | £66,06 Mn | £68,86 Mn | £40,21 Mn | £37,21 Mn | £34,57 Mn | £30,64 Mn | £16,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £2,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £11,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £20,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £0,00 | £300.224 | £0,00 | £0,00 | £332.238 | £163.137 | £286.092 | £0,00 | £0,00 | £3,99 Mn | £5,81 Mn | £6,55 Mn | £5,87 Mn | £53.522 | £48.259 | £61.955 | £83.599 | £127.282 | £121.069 | £74.087 |
| Net Borç† | -£2,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £37.181 | £30.521 | £90.101 | £51.957 | £103.977 | £299.449 | £279.838 | £462.725 | £5,15 Mn | £3,66 Mn | £229.087 | £269.654 | £463.184 | £3,10 Mn | £5,82 Mn | £4,59 Mn | £5,03 Mn | £5,55 Mn | £4,65 Mn | £2,73 Mn |
| Brüt Kâr | -£303.515 | -£129.910 | -£106.190 | -£291.448 | -£315.567 | -£594.999 | -£590.246 | -£1,11 Mn | £838.625 | £2,37 Mn | -£32.072 | -£9.717 | £124.113 | -£74.467 | £1,14 Mn | £410.642 | £526.090 | £1,56 Mn | £700.570 | £644.829 |
| FAVÖK | -£1,41 Mn | -£1,39 Mn | -£532.560 | -£2,56 Mn | -£1,05 Mn | -£1,56 Mn | -£2,51 Mn | -£3,73 Mn | £2,68 Mn | -£243.090 | -£1,05 Mn | -£1,59 Mn | -£1,52 Mn | -£1,42 Mn | £77.350 | -£1,78 Mn | -£720.890 | -£430.910 | -£1,51 Mn | -£1,28 Mn |
| Net Kâr | -£3,78 Mn | -£4,15 Mn | -£900.204 | -£3,30 Mn | -£6,22 Mn | -£4,79 Mn | -£11,94 Mn | -£36,38 Mn | -£1,77 Mn | -£1,88 Mn | -£2,47 Mn | -£4,26 Mn | -£11,05 Mn | -£3,37 Mn | -£558.303 | -£2,91 Mn | -£1,86 Mn | -£5,27 Mn | -£1,63 Mn | -£1,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,01 | -0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,83 Mn | -£1,86 Mn | -£2,30 Mn | -£1,55 Mn | £3,55 Mn | -£2,12 Mn | -£2,11 Mn | -£1,86 Mn | £466.680 | -£2,45 Mn | -£1,77 Mn | -£2,23 Mn | £118.350 | -£4,59 Mn | -£3,08 Mn | -£4,01 Mn | -£1,94 Mn | -£2,30 Mn | -£1,50 Mn | -£2,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£264.058 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 1,0% | 0,4% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 4,0% | 8,8% | 10,3% | 10,0% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | 0,4% | 0,4% | 0,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,06 | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,05 | 0,08 | 0,11 | 0,14 | 0,16 | 0,15 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,25 | 0,18 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,15 | 0,28 | 0,22 | 0,24 | 0,27 | 0,22 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -816,3% | -425,6% | -117,9% | -560,9% | -303,5% | -198,7% | -210,9% | -240,8% | 16,3% | 64,7% | -14,0% | -3,6% | 26,8% | -2,4% | 19,6% | 9,0% | 10,5% | 28,0% | 15,1% | 23,7% |
| FAVÖK Marjı | -3.791,8% | -4.561,5% | -591,1% | -4.925,0% | -1.011,2% | -521,4% | -896,9% | -806,5% | 52,1% | -6,6% | -458,9% | -591,2% | -328,9% | -45,8% | 1,3% | -38,8% | -14,3% | -7,8% | -32,6% | -46,9% |
| Net Kâr Marjı | -10.169,4% | -13.592,3% | -999,1% | -6.342,2% | -5.984,6% | -1.599,2% | -4.266,4% | -7.862,1% | -34,3% | -51,4% | -1.079,4% | -1.578,4% | -2.386,3% | -108,5% | -9,6% | -63,5% | -36,9% | -94,9% | -35,1% | -57,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4.930,6% | -6.105,1% | -2.550,0% | -2.989,1% | 3.414,7% | -708,1% | -755,2% | -402,3% | 9,1% | -67,1% | -771,4% | -826,4% | 25,6% | -148,0% | -53,0% | -87,5% | -38,6% | -41,3% | -32,3% | -83,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.